"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

Nkečemot - Profil | Ne 7.12.2008 4:19:35

já vám dám buřiče ! až vám bude zle ! to je něco na vás dělat si z poctivého rybáře prdel ! martinll. dostane po kokosu ! on stejně houby chytá s něho by byl dobry mykolg !

    NPecan - Profil | So 6.12.2008 23:28:16

    Martin.Taky bych tipoval 6ku.Už dlouho sem nejel na lodi proti proudu,neni to foto s tim buřičem někde nad čapí dědinů,tak jsme tomu říkávaly bývaval tam takový štěrkový ostrov.Ale takových useků jak máš na fotce se na Moravě ještě pár najde.

      NMoravadream - Profil | So 6.12.2008 22:36:36

      Martin II. >> prozradil by jsi o jaky usek moravy jde, jak je na fotce ta zatáčka a spadly stromy? Typoval bych 6-ku tak jestli mám dobrý odhad:) Děkuji. Jinak pěkné jezírko taky jedno mám a už ho deset let po kouskách zvětšuju:o).

        NMartin II. - Profil | So 6.12.2008 18:25:08

        a ještě přidávám jedno skandální foto místního výtržníka a buřiče spolu s jeho nejoblíbenější nástrahou......

          NMartin II. - Profil | So 6.12.2008 18:22:20

          a schválně který ze znalců řeky Moravy pozná kde se nachází toto slepé rameno....(pozn. Kečemotův nejoblíbenější revír :-))

            NMartin II. - Profil | So 6.12.2008 18:15:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            vzpomínka na léto.....

              Nčtverec - Profil | St 3.12.2008 21:29:27

              ZV: Jsem se stavoval v obchodě v pondělí a měl jsi tam jenom počmárané akvárko!!!:)

                NZV - Profil | Út 2.12.2008 18:05:16

                kobrik -ono je to jako kanál ale když tam jsou ryby a je krásné ráno v létě tak proč to sem nedát. Je to fajn řeka. A stav se v obchodě máme super akci na vánoce

                  Nnoap - Profil | Út 2.12.2008 17:57:22

                  a další....

                    Nnoap - Profil | Út 2.12.2008 17:55:10

                    Takže zase nějaké foto ze severu :)

                      Nnoap - Profil | Út 2.12.2008 17:53:13

                      neplkejte a radši nahazujte obrázky :)

                        NKobrik - Profil | Po 1.12.2008 8:41:03

                        ZV - Ano, úchvatný kanál :-(

                          NZajda - Profil | Ne 30.11.2008 22:04:18

                          kam!kaze >> KAM!KAZE >> Trošku to tak vyznělo - za SZ to nestojí - uvidíme, co bude dál...

                            NKAM!KAZE - Profil | Ne 30.11.2008 22:00:52

                            Zajda >> Ale vždyt ja jsem o tobě nenapsal ani řádku.Pokud se podíváš tak to bylo pro všechny.Z ničeho tě neobvinuji.A nakonec ani nikoho jiného.Jen jsem do vzduchu vystřelil svůj osobní názor.Pokud máš něco dalšího,tak mi to napiš do SZ at to tady nezasírám touhle debatou já.

                              NZajda - Profil | Ne 30.11.2008 21:56:47

                              kam!kaze >> KAM!KAZE >> A myslíš, že jsem začal já? Dal jsem sem fotku , trošku okomentoval a pak už to nebyla až tak moje vina...Nebo jo?

                                NKAM!KAZE - Profil | Ne 30.11.2008 21:55:04

                                Zajda >> A někdo to tady zasírá debatou,která není k tématu.Nic ve zlém,ale je to tak.

                                  NKAM!KAZE - Profil | Ne 30.11.2008 21:54:12

                                  Zajda >> Anonymita?Proč ne.K čemu ti bude že se jmenuji Jiří Urban?A navíc ti po tom houby je :o)

                                    NKAM!KAZE - Profil | Ne 30.11.2008 21:49:56

                                    Zajda >> Pořád nechápu k čemu???K tomu že to tady mělo být pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky?

                                      NZajda - Profil | Ne 30.11.2008 21:47:05

                                      kam!kaze >> KAM!KAZE >> Tak, celkově...Nevím proč by se měl šógun starat o řeku Moravu...Proč ta anonymita?:-)

                                        NKAM!KAZE - Profil | Ne 30.11.2008 21:41:31

                                        Zajda >> K čemu konkrétně?