"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

NZV - Profil | Ne 30.11.2008 21:24:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

ráno na moravě je prostě nádhera M10

    NZajda - Profil | Ne 30.11.2008 21:15:48

    kam!kaze >> KAM!KAZE >> A ty k tomu máš co říct? Nějak to z tvé karty nevyplývá...

      NKAM!KAZE - Profil | Ne 30.11.2008 21:08:30

      Pecan >> Ja jen chtěl upozornit na to že tahle diskuze má být o něčem uplně jiném.Tak jsem zkopíroval ten popis a přidal dovětek :o)

        NKAM!KAZE - Profil | Ne 30.11.2008 21:07:17

        Pecan >> Podíval jsi se vůbec na popis toho kde diskutuješ:)))))

          NPecan - Profil | Ne 30.11.2008 21:02:02

          Kam!kaze.Psal si že chceš vytvořit něco podobného ale s fotkami.

            NKAM!KAZE - Profil | Ne 30.11.2008 20:56:17

            Pecan >> Do čeho?

              NIvanL - Profil | Ne 30.11.2008 20:06:05

              Nazdar chlapi.Nebyli jste chytat někdo na Moravě okolo Uherského Ostrohu a jak to šlo???

                NPecan - Profil | Ne 30.11.2008 12:44:54

                Kam!kaze.Tak do toho.

                  NKAM!KAZE - Profil | Ne 30.11.2008 1:55:20

                  lZdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...

                  Neuletělo vám to trochu někam jinam?

                    NPepaČadek - Profil | St 26.11.2008 19:36:16

                    Lukas J >> jasný, ale bylo prima chytnout tě za slovo :-)

                      NLukas J - Profil | St 26.11.2008 19:35:00

                      Víš, že jsem narážel na kormorána. Ten k jídlu není, metrová štika ho nezabije, ale on ji poškodí, tak že zhebne

                        Nruprd - Profil | St 26.11.2008 19:29:36

                        a co sumci :-)

                          NPepaČadek - Profil | St 26.11.2008 19:28:14

                          Lukas J >> štiky někdy žerou kachny (kachňata). Takže nemáš úplně pravdu :-))))

                            NLukas J - Profil | St 26.11.2008 19:27:14

                            Ryba ptáka nesežere, pták rybu jo

                              NLee-Haney - Profil | Út 25.11.2008 20:17:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Do zelena opravdu nejsem, problém je v tom že ty jako rybář vidíš jen svoje zájmy.Já ne, pokud bude někde příroda se svojím koloběhem a vzhledem k tomu že takových míst opravdu mnoho není, budu rád a když se tam budu moct jen projít budu za to vděčen.Je mi jasné že tohle zní jako ohraná fráze ale rozdíl je v tom kdo to myslí upřímně a kdo ne.Vzhledem k tomu jaké jsou rybáři prasata a jaký bordel je u našich vod vzhledem k české povaze ....To že tam chodí pytláci a ty tam nemůžeš chytat oficiálně je jiný problém, já se pouze pořád bavím o tom proč by nemohly být lokality kde by se nesmělo chytat?....

                              Ale už to neřešme, každý má na to svůj názor můj je takový tvůj takový, je to jedno vysledek jsou pouze slova na virtuálním papíře....

                                NJapčák - Profil | So 22.11.2008 0:20:14

                                Morava je krásná řeka , někdy s rybkama (lokality) někdy bez , někdy a většinou hnusně zregulovaná i Tam jsou rybky ale jen někde.
                                Foto rád dodám ale někdy příště.

                                  Nnovaroma01 - Profil | Pá 21.11.2008 22:30:44

                                  Zajda-Já to vím ale to neznamená že s tím souhlasím.Nevím sice,jak se k tomu stavíš ty,ani nechci moralizovat ale myslím že určitá regulace by byla na místě.Rozhodně nechci všechno vyhubit ale připadá mně to od rohu do rohu.To jsou kormoráni,bobři divočáci a co bude následovat dál.Vždy se začne něco hájit,neuváženě a potom se drbem na hlavě a nevíme jak dál.

                                    NZajda - Profil | Pá 21.11.2008 22:18:00

                                    novaroma01 >> Tady je povolený odstřel, ale v rezervaci bys s čímkoliv tvrdě narazil..:-(

                                      Nnovaroma01 - Profil | Pá 21.11.2008 21:23:15

                                      Ono s kormorány je problém všude ale rybáři sem-tam příjdou na fígl jak na ně,abyochránci nemohli remcat.Němci jezdí jen tak v lodičkách poblíž hnízdících kormoránů a svítí baterkama na hnízda.To ptáky spolehlivě zvedá z hnízd a jakmile párkrát za noc vzlétnou,vejce vychladnou a je vymalováno.Dobrý ne?Jo a na Ebru?Když jsem slyšel v poledne na vodě asi čtvrtou ránu a ptal jsem se průvodce,co to je ,mávnul rukou a řekl-ále kormoráni-Na můj dotaz co na to tamní ochranáři,další lakonická odpověd´-nejsou blbí-,taky dobrý,nebo?

                                        NZajda - Profil | Pá 21.11.2008 20:53:33

                                        ruprd >> Dík. Ono těm potvorám samozřejmě nestačí jenom rezervace, ale plundrují to tady všude okolo. A páni ornitologové radí, nevysazovat tolik ryb, protože když tady nebudou mít co žrát, tak poletí jinam. Po zimě 2006 sjížděly do Přerova z Bečvy nad městem desítky posekaných mrtvých ploticostroretek a spol. A od lodního šroubu to nebylo...