"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

Nruprd - Profil | Pá 21.11.2008 20:48:14

Zajda : mlčím :-)

    NZajda - Profil | Pá 21.11.2008 20:43:27

    Ano, a decimují je tam kormoráni a volavky, které se tam mají jako prasata v žitě...A ty ryby, které sežerou, tam musí odněkud najet. A protože je tam spousta pískových lavi, tak ty ryby tam dostávají na prdel pořád...Když neznáš zdejší podmínky, tak radši mlč. Uděláš líp...

      Nruprd - Profil | Pá 21.11.2008 20:29:28

      Zajda : pokud se tam dloho nechyá, tak tam mají ryby volnost, jsou zdravé, nejsou poškozené od rybářů háčky.......

        NZajda - Profil | Pá 21.11.2008 20:21:38

        ruprd >> Můžeš mi říct důvod, proč by se tam nemělo chytat?

          Nruprd - Profil | Pá 21.11.2008 20:17:07

          pokud je to místo chráněno dlouho, tak doufám že to tak zůstane, ryby tam musí být opravdu krásné, jen škoda těch pytláků

            NZajda - Profil | Pá 21.11.2008 20:11:42

            Lukas J >> Je to z balónu:-)))))))))

              NZajda - Profil | Pá 21.11.2008 20:11:05

              bombardák >> Pokud je tam čilý rybářský ruch, tak jsou to pytláci...Někteří se i chlubí tím, kolik odcamcaď mají sumců...Je to škoda, protože rezervace je tam už dost dlouho a kdysi se tam normálně chytalo...A teď už jenom pytlačí...:-(

                Nbombardák - Profil | Pá 21.11.2008 20:07:29

                Zajda >> jezdím na kole, přes ten most od chropyně přes troubeckou bažantnici a vždy na tomto mostě, slezu z kola a čumím na vodu a kochám se. je to pohled směrem do prava z mostu, pokud pokračuji směrem do lobodic a dál na anín a tovačov. občas tam pozoruji čilý rybářský ruch !? území národní přírodní rezervace - zástudánčí - lov ryb zakázán celoročně ! je možné, že je to lov pro vědecký, či jiný účel . v mém vodáckém mládí, se této lokalitě říkalo : na zlatce. krásné místo. dík, za krásné foto.

                  NLukas J - Profil | Pá 21.11.2008 19:42:16

                  Zajda - prostě se mi nezdálo, že bys někde lezl na strom a okolo moravy vysoké skály nejsou :-)

                    Npaia - Profil | Pá 21.11.2008 19:27:48

                    tak Lobodice neznám... ale spíš by mě zajímaly ty peřeje, co tu hodil plavan...

                      NZajda - Profil | Pá 21.11.2008 19:11:15

                      Lukas J >> Síííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

                        Njuric - Profil | Pá 21.11.2008 19:10:58

                        Hm Lobodice to já znám taky,ale moc se tam nedostanu nemám auto.

                          NLukas J - Profil | Pá 21.11.2008 19:06:56

                          Zajda, sice jsem tam ještě nebyl, ale tipuju, že by plynárenský most v Lobodicích pohled do Zástudánčí?

                            NKAM!KAZE - Profil | Čt 20.11.2008 23:30:00

                            pupin11 >> Krásná fiška :)))

                              NMoravadream - Profil | Po 17.11.2008 17:26:12

                              zajda: jasny že budu:)

                                NZajda - Profil | Po 17.11.2008 17:25:06

                                Moravadream >> SZ za chvíli, teď jdu podat, abych zbohatl..:-) Ju? Budeš tu ještě za 20 minut?

                                  NMoravadream - Profil | Po 17.11.2008 17:22:00

                                  zajda:pokud to tam navštěvuješ museli sme se tam už potkat:)). jezdim tam celkem často. mužem to probrat přez icq:o)).

                                    NZajda - Profil | Po 17.11.2008 17:17:51

                                    Moravadream >> Já vím a šetřím si to pro sebe. Vím, co dělám..:-)))

                                      NMoravadream - Profil | Po 17.11.2008 17:16:06

                                      Zajda: tak se otoč tam už mužeš:o)).

                                        NZajda - Profil | Po 17.11.2008 15:54:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak sem taky jednu fotečku hodím...Stejně tam nikdo nesmí. Nebo aspoň ti, kteří ještě ctí zákony a zákazy..:-(