"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

Npupin11 - Profil | Ne 16.11.2008 23:51:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

jeden krasavec z leta 11,2kg...na Moravu krasná práce

    Npaia - Profil | Ne 16.11.2008 23:38:55

    splavek >> moc pěkné, přimlouvám se k prozrazení místa (alespoň do SZ)

      NNick Nash - Profil | Ne 16.11.2008 21:51:18

      splavek. ten jizek vypada hrube. Kde je, jesli to neni tajne??

        Nsplavek - Profil | Ne 16.11.2008 17:57:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Zase jedno foto od nás.

          NMoravadream - Profil | Pá 7.11.2008 22:52:39

          V moravě jsou ryby jednou tam jednou tam,dno se každoročně měni. jedno místo je dobré dnes,jíné zase zítra. navíc mužete mit nejlepši misto jaké je a když nebudou mít náladu kousat, což nemají v 8 případech z deseti protože morava je šileně uživná voda, stejně chytnete kuloví.
          ""Proto si sebou nosim mýdlo:), to abych si měl čim umýt ruce když chytnu hovno:o))))"".

            Njiris - Profil | Pá 7.11.2008 20:42:54

            Zajda - němej strach, stejně tam už zbyly 3 štičky, 5 candatku 2 sumci a hejno parem a ostroretek. Masáci si užijou.

              Nnoap - Profil | Pá 7.11.2008 20:31:01

              jj souhlasím s paiou znám spoustu krásných míst na Moravě, které ovšem z pohledu rybáře jsou prakticky bezvýznamné...navíc tahle diskuze je o fotografiích této hezké řeky a ne o tom kde jsou ryby....

                Npaia - Profil | Pá 7.11.2008 20:12:46

                klidně si budu koledovat, místa, kde jsem zatím chytal jsou buďto provařeny, nebo totálně nepřístupny, že tam ani já sám už nikdy nevkročím a nebo tam nejsou ryby, což ostatně platí i pro většinu těch nepřístupných míst.

                  NZajda - Profil | Pá 7.11.2008 17:18:40

                  Jen si chlapci koledujte...:-(

                    NOrf - Profil | Pá 7.11.2008 8:26:25

                    včerejší lov M5 dva krásní cejni a pár bělic

                      NOMO - Profil | Pá 7.11.2008 0:37:45

                      kečemot >> akorát závady :o) zkoušel jsem to tam prohazovat letos 2x a nic. Ale ryby tam budou jen vědět jak na ně.

                        Nkečemot - Profil | Pá 7.11.2008 0:22:25

                        OMO. tam pod tím mostem to može byt zajímavé ! máš tam něco chytěného ? jen tak ze zvědavosti !

                          NOMO - Profil | Čt 6.11.2008 23:41:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Morava 9

                            Njurda - Profil | Čt 6.11.2008 18:33:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Taky něco přidám.Olomoucko.

                              Npaia - Profil | St 5.11.2008 9:15:01

                              Moravadream: já mám stejnou zkušenost s tlouštěma. když už nic jinýho, tak tlouštík se vždycky objeví.

                                NMoravadream - Profil | Pá 31.10.2008 23:50:44

                                kečemot: jj morava je hrouzku plná. chvílema mám pocit že je nima dno uplně poseté. ať nahodim kam nahodim když tam mám červi okamžitá reakce. a zajímavé je že jsou jak přez kopírák..cca 6,5cm.:o).

                                  Nkečemot - Profil | Pá 31.10.2008 22:31:40

                                  moravadream. nazdar v ten den co jsem nafotil ty fotky tak nic byl silny vítr a nějak se těm rybám nechtělo ale dva dny před tím na tom samém místě tři jalce jedna parma a k memu překvapení na větší kaprovy haček maleho hrouzka !

                                    NSokolik - Profil | Pá 31.10.2008 21:26:49

                                    Něco staršího:(samozřejmě vráceny zpět.....

                                      NMoravadream - Profil | Pá 31.10.2008 18:52:44

                                      kečemot: a chytls aspoň něco:)???

                                        NMartin II. - Profil | Pá 31.10.2008 12:13:26

                                        c.13: aaaa pán je znalec :-))). Jsou to Vnorovy kousek od Baťáku.