Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 12:41:55

kukkYn_ >> To je supr film, když si ho pouštím přes domací kino, tak to nemá chybu:

    NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 12:40:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Kaso >> Ahojky chlape:-)) no ryby to je v prdelce, ale neboj příští rok jim dáme zabrat:-)

      NkukkYn_ - Profil | Pá 8.1.2010 12:35:05

      VYDROUŠ >> ahoj az tak pozde? :) neni zac to posilali snad 2 tydny maj tam bordel v poste :)))

        NkukkYn_ - Profil | Pá 8.1.2010 12:34:23

        VYDROUŠ >> tak cti cti :) ja jdu jeste dokoukat film zachrante vojina ryana a pak sem prijdu :)

          NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 12:34:23

          kukkYn_ >> Ahojky draku, dnes mě to přišlo, a moc děkuji, Laurimu to předám:-))

            NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 12:33:37

            To je děs 110 příspěvku, tady je více fotek než v plné sezoně:-))

              NkukkYn_ - Profil | Pá 8.1.2010 12:33:14

              Iwík >> ja se pujud mrknout sam do obchodu a pomakat si to :) a pak kdyztak reknu co se me bude libit jak rikas casu je dost nekdy v breznu bych to bral to si zarybnim rybnik okounama tak budu trenovat zatim tam :)))

                NIwík - Profil | Pá 8.1.2010 12:31:04

                kukkYn_ >> no času ny vybírání máš dost :)

                tak se po něčem pokoukej a nebo požádej někoho z UL pokecu, tam ti poraděj taky :)

                  NkukkYn_ - Profil | Pá 8.1.2010 12:29:39

                  Iwík >> no rad bych na tom jeste tahal salmo 2.5cm :) klidne neco takovyho jemnyho

                    NIwík - Profil | Pá 8.1.2010 12:27:21

                    kukkYn_ >> :)) no jo, jak jinak :)

                    a nechceš přímo něco na UL vláčku??

                      NkukkYn_ - Profil | Pá 8.1.2010 12:25:46

                      Iwík >> asi tak :) zenskou si taky musis osahat :)))

                        NIwík - Profil | Pá 8.1.2010 12:20:36

                        Lauri >> mám ještě malej sumcák 2,40 m a 40 - 90 gr. a je jmnej jak nějakej do 30 gramů :))

                        musí si to člověk pořád ně "osahat" :)

                          NIwík - Profil | Pá 8.1.2010 12:18:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Lauri >> :))) no zkus to :))

                          doteďka cítím v rukách to škubnutí, jak to ta 106 vzala :)) Chvilkama jsem si připadala, že snad semnou cvičí nebo co :))

                          tak jedna vzpomínková :)

                            NLauri - Profil | Pá 8.1.2010 12:12:39

                            kukkYn_ >> hlavně se neřiď gramáží!!!!!!
                            Mám Starlet do patnácti g a je tvrdej jako poleno (budu ho brát letos do Norska), Speeda mám do dvanácti a je to pěkná žvejka. Rozdíl gramáží pouze tři gramy ale pruty se vůbec nedají srovnávat, protože je každej úplně jinej

                              NLauri - Profil | Pá 8.1.2010 12:08:48

                              Iwík >> aha tak proto nechytám sumce, když se při vláčce tvářím jak vemeno :))
                              Příští sezonu budu vláče a usmívat se od ucha k uchu

                                NkukkYn_ - Profil | Pá 8.1.2010 11:45:22

                                Lauri >> 3-15 to je to co bych chtel :) mozna ze i do 12g jo to mas pravdu cim vic veci na ryby tim mensi sance ju chytit :))

                                  NkukkYn_ - Profil | Pá 8.1.2010 11:44:27

                                  Iwík >> ahoj ahoj no to uz je moc :) ja bych to chtel spis na mensi gumy.nymfy,rotacky a pak na zavody v privlaci taky na ty pstrouzky a tu drobot :)

                                    NIwík - Profil | Pá 8.1.2010 11:32:13

                                    Lauri >> :)) já se na ně vždycky usměju a oni pak jenom trochu tahaj víš :))

                                    stejně byl hezkej boj toho 91 cm na 16tku :) vlasec

                                      NLauri - Profil | Pá 8.1.2010 11:26:34

                                      Iwík >> jo jo copak ty, ty jsi se sumíky umíš poradit

                                        NLauri - Profil | Pá 8.1.2010 11:25:39

                                        kukkYn_ >> já jsem spokojenej se všemi pruty co mám, s některými víc a s některými míň.
                                        mám Shimana Speed master a Solstace Zander oba jsou moc ohebné.
                                        Na pstruhy nejdaději používám Jaxon Odeon Jig 2,95m a 1-9g.
                                        Potom mám tři pruty na klasickou přívlač. Colmic Starlet 240 3-15g na třpytky, Penn Millenium 240 10-30g na woblery a Dragon Destiny (momentálně se zlomenou špičkou) 3,05m 10-42g na vetší gumy.
                                        Pamatuj si jedno!
                                        Čím mám více prutů a lepší výbavu, tím chytám méně a menších ryb :((