Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NIwík - Profil | Pá 8.1.2010 10:30:49

kukkYn_ >> ahoj Kukyne, jestli Ti můžu taky poradit, tak já mám Shimano Force Master 2,40m 5 - 20 gr. a krásně si poradil i se sumíkem.

Akci má suprovou a dobře se s ním pracuje.
Není ani moc drahý :)

    NkukkYn_ - Profil | Pá 8.1.2010 10:10:31

    Lauri >> jo asi jo :) co pak mas ty za proutek? myslim ty jemnejsi a jak ses snema spokojenej

      NLauri - Profil | Pá 8.1.2010 10:06:29

      kukkYn_ >> hmmm tak poku víš do čeho jdeš, tak to je úplně nejlepší

        NkukkYn_ - Profil | Pá 8.1.2010 10:04:00

        Lauri >> ja mam rad ty mekky pruty :) prave ze catanu ma kamarad a tak vim co od ni ocekavat :))

          NLauri - Profil | Pá 8.1.2010 10:02:37

          kukkYn_ >> nevím jak je na to Catana,ale většina shiman je ohebná až k rukojeti. Mně to moc nevyhovuje, mám na vláčku radši prut s tuhou páteří a jemnější špičkou,ale co rybář to názor. Třeba Vydroušovi vyhovuje úplný opak.

            NkukkYn_ - Profil | Pá 8.1.2010 9:59:21

            Lauri >> bud neco od shima nebo dragon zrejme delku 240cm a gramaz neco do 15 gramu
            bud catanu nebo neco podobnyho zatim nemam poneti

              NLauri - Profil | Pá 8.1.2010 9:53:14

              kukkYn_ >> máš už nějaký typ prutu?

                NkukkYn_ - Profil | Pá 8.1.2010 9:51:42

                Lauri >> ja tedkom na vlacku potrebuju asi uz jen prut s nastrahama si na sezonu vystacim :)))
                pristi tyden se pujdu mrknout do obchodu,kamarad ma tam znamy tak si aspon vyzkousim neco v ruce a pak si neco koupim ale az v cervnu casu dost :o))

                  NLauri - Profil | Pá 8.1.2010 9:48:19

                  kukkYn_ >> no jo ale bez práce nejsou koláče (v našem případě třeba vláčecí nástrahy)

                    NkukkYn_ - Profil | Pá 8.1.2010 9:44:07

                    Kaso >> je to sice skoda ze nemas pracu ale zato si zase krasne zarybaris v jakymkoli case :o) hlavne ze mas penize na uziveni toho roku :)) tesim se na fotky.

                      NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 23:36:22

                      Kaso >> no to ja tiez toho roku budme dost fotit .. uz sa neviem dockat ked si obujem na seba brodaciky a pekne si prebrodim nasu riecku a zachytam si joooj.. uz nech je letooo

                        NKaso - Profil | Čt 7.1.2010 23:32:35

                        eXecutor >> Kriza a vsetko mozne do toho. Ale pohoda,tento rok len ryby a robota az tak o rok mozno 2. Mozem si to akoze kludne dovolit. Takze tento rok čakajte vela,vela fotiek:-)))

                          NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 23:27:28

                          Kaso >> fuuu tak to ti nezavidim .. a je to hrozne byt v tedajsej dobre bez roboty a inak co bol problem kriza ?? prepustanie ludi ci si neco vyviedol ? :-l a ja toho roku dam viac nez 200 prichodov mozno aj viac ..

                            NKaso - Profil | Čt 7.1.2010 23:25:56

                            eXecutor >> Vypadá,ze tento rok spravím rekord! Bohuzial som dostal výpoved a do roboty sa tento rok nechystam...

                              NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 23:23:14

                              Kaso >> ja mam 180 sakra o 7 mas viac ... si o tyzden viac na rybach nez ja :D

                                NKaso - Profil | Čt 7.1.2010 23:22:34

                                eXecutor >> Tých miest je viac. A chodim na 3.rieky. A asi aj dost často-187 vychádzok za túto sezonu.

                                  NBuBu99 - Profil | Čt 7.1.2010 23:20:10

                                  Kaso >> zdravim te chlape u nas uz se nechyta neni to jako u vas do oce ledna a fotku pekneho zubace nemam jsem bridil :-))))

                                    NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 23:12:24

                                    Kaso >> jaj tak to sa ti nepodari no .. ! ale inak chytas nadherne zubace na rapalky ale to bude tym dobrym miestom urcite... a aj vystihnuty cas ..

                                      NKaso - Profil | Čt 7.1.2010 23:11:00

                                      eXecutor >> Chcem len odlákat ludí od jeho lovu!:-)))

                                        NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 23:08:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        zubac je pekna pekna ryba hlavne ked skoci na oroginal floater ktory mam uz od zubacovych zubov na sracky :D