Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 15:49:01

BuBu99 >> Čemu nerozumí Lauri ?

    NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 15:47:45

    VYDROUŠ >> dobra dobra uz verim:-))) dobra kombinace sped s redem Lauri tomu nerozumi :-)))))

      NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 15:45:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      BuBu99 >> Pro porovnaní, je je, ale nekoukej na to miminko:-))

        NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 15:40:53

        VYDROUŠ >> njn jen jestli je vubec tvuj kdyz nevidim hlavu:-)))

          NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 15:35:44

          Lauri >> Jo jo bylo to na hloubce, písák :-))

            NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 15:35:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Lauri >> Tak tady je nějaká vydra Metuje:-)

              NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 15:33:22

              BuBu99 >> Ahoj, hlava není potřeba hlavně ten giga okoun:-)))) se neumím fotit sám, tak abych tam byl celí

                NLauri - Profil | Pá 8.1.2010 15:15:57

                VYDROUŠ >> ten okoun s tou shad rapkou, bude asi z velké mělčiny né? Soudím podle pozadí. Ale na tu mělčinu mi zase nesedí ta Shad rapka

                  NLauri - Profil | Pá 8.1.2010 15:13:10

                  VYDROUŠ >> vydra Metuje možná jo, ale zapoměl jsi napsat, že tahle vydra na fotce právě plenila Orlici .))

                    NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 15:09:41

                    zdravim vsechny vlackare tak jak je nemate jeste depku :-))))

                      NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 15:09:16

                      VYDROUŠ >> bud zdrav to neumis fotit kde mas hlavu na te fotce s tim okounem :-)))))))))

                        NMiiich - Profil | Pá 8.1.2010 13:29:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ..

                          NMiiich - Profil | Pá 8.1.2010 13:25:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Povedli se nám s kámošem dvě naráz chytnout..

                            NMiiich - Profil | Pá 8.1.2010 13:09:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            štíhle..

                              NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 12:57:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vydra Metuje .-))

                                NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 12:54:57

                                Kaso >> Má tam bejt letos, né příští rok:-)))))

                                  NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 12:53:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Vase zprava

                                    NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 12:51:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Vase zprava

                                      NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 12:48:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Vase zprava

                                        NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 12:47:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Něco aby jsme se tu nenudili:-))