Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nvundu - Profil | Pá 5.1.2024 23:38:56

TEZAR >> ...tak Jaroslavice mam, co by sutrem dohodis :-)))

    NTEZAR - Profil | Pá 5.1.2024 23:06:32

    vundu >> Určitě souhlasím - často jsem jezdil s kamarádem k jeho dědovi blízko Jaroslavic. Fajn lidi, víno a ta Dyja má velký jedinečný kouzlo-moc rád vzpomínám. 👍😉

      Nvundu - Profil | Pá 5.1.2024 22:39:32

      TEZAR >> vidis to Lubo...jedna nasa reka zastini vsecky ty ceske :-))))...od jiste doby kazde rece rikam Dyja :-))))

        Nvundu - Profil | Pá 5.1.2024 22:22:14

        Rytíř >> bud uplne v klidu...sedneme si spolu, dame valec, a ja ti vse v klidu a pohode vysvetlim, prelozim...
        loni jsem byl u vas 3x tak uz malinko cesky umim :-))))

          Nkubas. - Profil | Pá 5.1.2024 10:23:40

          afjee >> A to počkej, až dojde na "divokou kobru".

            NTEZAR - Profil | Pá 5.1.2024 9:36:43

            afjee >> Jo táák,už se mi ta divočina od Dyje vyjasńuje...-)))

              Nafjee - Profil | Pá 5.1.2024 7:20:35

              TEZAR >> To je jenom nedorozumění a nepochopení moravské terminologie. Ve skutečnosti to byla Otošova sekretářka, vypustil ji před koncem roku v lužních lesích, protože mu nějací mlaďoši stáli u vody na flekách. Myslivec ji spatřil a zavolal na 158, ze viděl u Mikulova “slušnou pumu”, takhle se tu říká pěkným babám. No a dal už to znáte.

                NTEZAR - Profil | Čt 4.1.2024 23:02:53

                otoš >> Otíku,ne abys šel v noci na ty candáty-běhá tam u vás u Dyje Puma!!! Je tu o tom i nová diskuse.Já jen aby ses zas nepo....-)))

                  NTEZAR - Profil | Čt 4.1.2024 13:42:49

                  Řízek 5,125 >> To jistě,hlavně pro tzv.rybářské instruktory...-)))

                    NŘízek 5,125 - Profil | Čt 4.1.2024 13:38:38

                    TEZAR >> a cenná je i rada č. 20:-)

                      NKnapík - Profil | Čt 4.1.2024 13:29:16

                      Bulda 64 >> mně tento mládenec neoslovil, nejsem schopen udržet při jeho "přehnaně emotivním" projevu pozornost.
                      Ale věřím, že až bude video o tom, jak se v přírodě správně vykakat, bude s nadšením oslavovat každý vyprdnutý bobík a ještě ho nakonec všem ukáže .-)

                        NTEZAR - Profil | Čt 4.1.2024 13:16:14

                        Řízek 5,125 >> Super! Ta stále aktuální rada je na poslední fotce-,,Při posuzování rybnatosti budeme zdrženliví"...-))))

                          NŘízek 5,125 - Profil | Čt 4.1.2024 13:11:19

                          TEZAR >> nenašel sem to tam, zato je tam spousty jiných, užitečných rad. Platných i dnes:)

                            NTEZAR - Profil | Čt 4.1.2024 12:53:40

                            Řízek 5,125 >> To jsem taky někde četl-snad 1000+1 rada od říhy.-)

                              NŘízek 5,125 - Profil | Čt 4.1.2024 12:47:54

                              otoš >> jen technická, sumec na břehu rybáře neloví, to uhoři lezou v noci na hrách, a ti do sebe nasoukají jen maximálně sedmileté dítě.

                                NTEZAR - Profil | Čt 4.1.2024 12:38:05

                                otoš >> Pemprsky Otíku nás jednou čekaj všechny-a to je ta nestranná spravedlnost...

                                  NTEZAR - Profil | Čt 4.1.2024 12:36:18

                                  Bulda 64 >> Zálesák bude evidentně pouze nástroj svých rodičů k jejich seberealizaci...

                                    Notoš - Profil | Čt 4.1.2024 12:34:52

                                    Bulda 64 >> jako o posrání se bych mohl napsat knížku...Začalo to celý v době, kdy jsem byl ještě batole...pak to pokračovalo na škole, kdy bylo tolik domácích úkolů, že jsem se z toho málem posr.l...Když jsem se oženil a pak první výplatu prochlastal v hospodě, tak jsem se taky posr.l od strachu z mojí paní...Teď konkrétně se umím posr.t i v práci, páč mám tolik úkolů, že by se z toho jeden posr.l...Těším se až budu v důchodu, protože tam se určitě taky poseru...
                                    :-))

                                      NBulda 64 - Profil | Čt 4.1.2024 12:17:43

                                      TEZAR >>
                                      zálesáček- jooo..., cesta ke slávě je trnitá... a nepřipouští kritické názory..
                                      ..... jeho fotr mi napsal tak výhružnou zprávu, že jsem musel vyjevit ten fakt, že mám dceru advokátku ... ntwl a to jako fackt

                                        Notoš - Profil | Čt 4.1.2024 12:17:11

                                        ...si děláte prdel, ale já před mnoha lety již dvakrát skočil vnoci do Dyje...jednou to vedle mě zafunělo a uslyšel jsem divný dusot...Pak jsem zjistil, že to byl přerostlý ježek...A podruhé jsem skákal do vody, když po ochlazení během sumcovláčky praskly vedle mě v keřích dvě pohozené PET láhve. Udělalo to ,,puk-puk" a já byl hned ve vodě...
                                        Teď již strach nemám, protože jsem nedoslýchavý...
                                        :-))