Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NTEZAR - Profil | Čt 4.1.2024 12:07:55

Bulda 64 >> Ota se určitě inspiroval rybářsko-zálesáckými videy jistého chrabrého trapera Matěje...

    NBulda 64 - Profil | Čt 4.1.2024 11:50:37

    Klobasa1 >> předběhl evidentně dobu..
    Dneska v těch dokumentech, nejen o přežití, ale už se nám to vloudilo i do rybářských videích 🤣.. jak jim nejde 5x za 2 min o život, tak to nemá tu správnou atraktivitu 🥵🥵🥵🤣

      NKlobasa1 - Profil | Čt 4.1.2024 10:21:32

      otoš >> Nepodceňuj se, jsi statečný otoš...pro mě pravej hrdina, daleko víc než ten Mikeš v pohádce, tam je to jenom jako.... Ještě že tam nesvítí oči vlka nebo medvěda, nebo nedej bože divočáka. Po takové fotce se teď bojím opustit náš panelový byt s cílem odejít do zaměstnání. Člověk nikdy neví...

        NPedro1 - Profil | Čt 4.1.2024 10:10:45

        otoš >> Kecáš, za pomluvu Ti nechám propíchnout gumu u kolečka a vypustit asistentku Anču!!!

          Notoš - Profil | Čt 4.1.2024 10:08:11

          Klobasa1 >> jo a ještě k té půjčovně...Pedrovi ten putovní candát prý natáhl brka...škoda! já jedinej tady na Mrku jsem s ním neměl foto...a tak začínám o tom velice vážně uvažovat...

            Notoš - Profil | Čt 4.1.2024 10:02:06

            Klobasa1 >> teď už víš, proč se toulám temným lužním lesem kvůli candátům...jednak tam nikoho nepotkáš , vnoci vylézt z nory má strach tam i jezevec...
            Všichni se mě ptají zda mi strach z nočních toulek nic neříká...no jako fakt nic neříká!...jsem totiž starej, hluchej a slepej skorodůchodce...
            Takhle to tam vypadá za úplňku...

              NKlobasa1 - Profil | Čt 4.1.2024 9:45:39

              otoš >> Taky nemám povolenku. Děláš to dobře, chválím... O půjčovně načerno jsi už taky přemýšlel??:-)) Mám příbuzné na nocleh ve Strážnici, a v dubnu nebo květnu sháním místní guru, co mlčí, mlží a vědí hodně..Něco jsem tady nakoukal o kartáčových hnízdech kolem perníkova a Pardubic, ale zatím mě žádnej brzák nepozval. Třeba tam letos nic nebude. Kdybych tam selhal, sjedu dolů k vám na Moravu vlakem. Vymyšlený to mám a byl bych doma slavnej...

                Notoš - Profil | Čt 4.1.2024 8:10:06

                Klobasa1 >> ...když chci lapit candáta, tak neznám bratra...a když nemáš povolenku, tak ti nikdo nic neveme...
                :-))

                  NKlobasa1 - Profil | St 3.1.2024 23:30:37

                  u x a >> Já bych si rozhodně jednu ročně k večeři dopřál, namísto štědrovečerní štice. Všechny bych je ze Slovenska hezky před třením převezl zpátky kam patří, k vám na Úhlavu. Aby to ani pro mě nebylo tak daleko.. Nasadil bych tisíce nových lipanů pro lepší růst, to by se krásně žilo:-))

                    NKlobasa1 - Profil | St 3.1.2024 22:55:04

                    Řízek 5,125 >> Dříve měli v každém kraji i svůj kroj, aby se jako rozpoznali a nic se navzájem netento... neprcalo:-)) Dodnes mne mrzí, že jsem tam kdysi v patnácti nezůstal se ségrou a matkou bydlet... jistě bych dobře zapadnul, to ta jejich dobrá slivovička to z nich dělá asi:-))

                      NŘízek 5,125 - Profil | St 3.1.2024 22:49:47

                      Klobasa1 >> není se čemu divit, tam kámen obcuje s cihlou, a všichni sou příbuzní.
                      A brácha bráchu myje, nebo jak se to říká.

                        NKlobasa1 - Profil | St 3.1.2024 22:47:08

                        otoš >> Mlha se konečně začíná rozpouštět a řeka opadat. Takže, jestli to chápu správně je chycen pod vraty v Krakonošově hájeném uzemí, přenesen kamsi za most, kde už se smí lovit a posléze vyfotografován Augustusem v lužních lesích mezi mravenci a lebkami za potlesku Kolise i jiného Asijského obyvatelstva. A kámoš porybnej kubas vám za to ani nesebere noty??:-)) Zlatej kraj ta Jižní Morava....třikrát závidím:-))

                          NBulda 64 - Profil | Po 1.1.2024 17:26:21

                          Pedro1 >> já ti taky fandím 😵

                            NPedro1 - Profil | Po 1.1.2024 16:44:57

                            Bulda 64 >> To už je vyriznutej filet, viď?:-)))

                              Nu x a - Profil | Po 1.1.2024 11:34:33

                              berco444 >> jako Hlavatý pěkný ale proč je chytat když to nejíte? Pro sportovní zážitek asi sotva..

                                Nberco444 - Profil | Po 1.1.2024 10:45:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Decembrové hlavátky...

                                  NBulda 64 - Profil | Ne 31.12.2023 22:14:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  🦈

                                    Notoš - Profil | Ne 31.12.2023 20:20:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Můj poslední letošní candát.
                                    Ať se vám všem v příštím roce daří nejen u vody...

                                      NCaldas - Profil | Ne 31.12.2023 13:39:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dneska zakončeno. Teď se doma ze mě zblázní. Hodně zdraví do nového roku všem, zbytek už je jen a jen na nás !🫡

                                        Ntonouš - Profil | Ne 31.12.2023 9:35:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Poslední letošní vycházka se vydařila. Vše nejlepší do nového roku a dostatek času na ryby..