Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NRybkin - Profil | Po 8.1.2024 7:12:03

brzak >> Tak to tu musíš být krátce. Už to funguje spousty let. Muselo se trochu podražit, to víš ceny energií a tak. Ty lidi to taky nechtěj dělat zadarmo a když se podíváš na ceny průvodců kde vlastně můžeš chytit howno tak to asi není tak hrozný viz ML

    NŘízek 5,125 - Profil | Ne 7.1.2024 23:28:52

    brzak >> když ten candát má přes metr a přes deset kilo.
    Lidi jsou obecně divní a rybáři obzvláště.

      Nkubas. - Profil | Ne 7.1.2024 22:51:44

      brzak >> Jen aby :-).

        Nbrzak - Profil | Ne 7.1.2024 22:18:51

        kubas. >> to já je nevyžral,jen jsem na to byl v loni pohodlnej,tomu se člověk musí věnovat.Jsou tam uložený jak v úschovně na roky příští😀💪

          Nkubas. - Profil | Ne 7.1.2024 22:09:47

          brzak >> A ne jednou. Proč myslíš, že Pedro nechodí do práce a jen drepi celé dny na MRKu? Kdyby sis předloni nevyzral všechny dravce, tak jsi mohl být letos v balíku taky.

            Nbrzak - Profil | Ne 7.1.2024 22:01:45

            Řízek 5,125 >> to mě chceš říct že se jako někdo vyfotí s candátem za 200000 Kč ?Hoši to si děláš kozy ne?

              Nbrzak - Profil | Ne 7.1.2024 22:00:06

              Řízek 5,125 >> svět se v prdel obrací😂

                NŘízek 5,125 - Profil | Ne 7.1.2024 21:54:34

                brzak >> jako docela brutálně podražili, hodně ty ceny našponovali, protože zájem byl enormní, ale stejně to nepomohlo, na konci roku se nezastavil.
                Akorat jak se moc nemusejí s JV, tak mu "opomenuli" rezervovat candata na závěr roku, a JV to neunesl a napsal to o migrantech.
                Protože si nějak dal dohromady-že Pedro=ekonomický migrant z Mexika...
                Tak byl z toho nasranej.

                  Nbrzak - Profil | Ne 7.1.2024 21:39:11

                  Rybkin >> to jako něco takovýho může fakt fungovat,to si děláš prdel ne?😀

                    NJettys - Profil | Ne 7.1.2024 21:38:09

                    Pedro1 >> už máš veslonose?

                      NPedro1 - Profil | Ne 7.1.2024 21:29:10

                      Rybkin >> Děkuji, je vidět že jsi společník a jednatel na svém místě!

                        NRybkin - Profil | Ne 7.1.2024 20:07:10

                        brzak >> To funguje už dlouho
                        https://pedropujcovna.unas.cz/

                          Nsiluri - Profil | Ne 7.1.2024 20:00:04

                          Pedro1 >> to je 2023? A fakt 12kg?

                            Nbrzak - Profil | Ne 7.1.2024 19:43:15

                            Pedro1 >> ne teď vážně,co to provozuješ za půjčovnu,ještě jsem se to tady nedočetl a pořád to tady meleš?

                              Nbrzak - Profil | Ne 7.1.2024 19:40:03

                              Pedro1 >> kolik je půjčovný,krocnul bych ho před tvými vyvalenými bulvami 😀💪

                                NTEZAR - Profil | Ne 7.1.2024 18:43:07

                                Pedro1 >> :-)))))))))))))))))Znáš mě,co se dá dělat...

                                  NPedro1 - Profil | Ne 7.1.2024 18:40:20

                                  TEZAR >> Než bys ho dovezl domů, byly by z něj filety, kostru bys hodil sousedce přes plot, abys jí vyděsil, je mi to jasný:-)

                                    NTEZAR - Profil | Ne 7.1.2024 18:36:29

                                    Pedro1 >> Já bych si ho půjčil. Kolik se platí, když ho ztratím???

                                      NPedro1 - Profil | Ne 7.1.2024 18:14:38

                                      Já jsem Alfonz, kříženec candáta s tygří rybou, vážím 12 kg a jsem k mání v Pedrově půjčovně aktuálně se slevou 5%.

                                        NTEZAR - Profil | So 6.1.2024 0:06:18

                                        vundu >> Tak my jezdili k tomu dědovi do Oleksoviček, to je vedle Slupu. Ale řádili jsme i v těch Jaroslavicích. 🤣Bylo tam všude fajn.