Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nskalic - Profil | Pá 17.11.2023 13:04:03

Kliknis >> Pèknè mè školì,ale hroznè jì to pŕeju.

    NBulda 64 - Profil | Pá 17.11.2023 12:39:45

    skalic >> Nezapomenu, jak jsem vláčel a žena veslovala.. dal jsem marně spoustu hodů.., pak se udělal vítr a vyměnili jsme si role. Na první hod zapřáhla slušnýho candáta ;"-)))

      NKliknis - Profil | Pá 17.11.2023 12:31:22

      skalic >> Pavle ta umí víc než celej Mrk dohromady, pěkná ryba.👍👏

        Nskalic - Profil | Pá 17.11.2023 12:04:14

        Bulda 64 >> To teda jo.Letos byla 3x,poprve jsme se pekne na lodi opili,podruhe chytila na privlac sumika 127 a ted takovej candat.

          NBulda 64 - Profil | Pá 17.11.2023 11:40:42

          skalic >> dobře sis jí vychoval 👍👍👍😉

            Nskalic - Profil | Pá 17.11.2023 11:23:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vcera jsem vzal zenu na lod a zas mi ukazala jak se to dela.82 cm

              Np.horys - Profil | St 15.11.2023 20:29:48

              Lauri >> Svatá pravda,nejdou :) .Příroda je svá ,uvidíme co nám do konce sezony naplánovala :) . Sic jak píšeš na auta to dost často nemá vliv :) . Zajímala by mne denní návštěvnost :D .

                NLauri - Profil | St 15.11.2023 18:10:33

                p.horys >> no letos ty candáti nejdou,ale na auta to nemá vliv😎

                  NPopik - Profil | Út 14.11.2023 15:59:47

                  milanpindryc >> vy vlackari a muskari jste si na ty nebohe kapriky nejak zasedli, ne?!?

                    Nmilanpindryc - Profil | Út 14.11.2023 12:49:47

                    Polčis >> i to se pocita!

                      Nkubas. - Profil | Po 13.11.2023 20:40:04

                      Polčis >> Wole :-))).

                        Nkubas. - Profil | Po 13.11.2023 20:36:44

                        doktor multiplikator >> Pěkná práce ;-).

                          Ndoktor multiplikator - Profil | Po 13.11.2023 19:58:06

                          Kaso >> ano

                            NPolčis - Profil | Po 13.11.2023 19:36:29

                            kubas. >> Udírnu nemám,ale když se zadaří, hodím ho do lesa.

                              NKaso - Profil | Po 13.11.2023 19:36:04

                              doktor multiplikator >> Čo sú to,kožené gate?

                                Ndoktor multiplikator - Profil | Po 13.11.2023 19:00:42

                                kubas. >> akurat som instaloval :))

                                  Nkubas. - Profil | Po 13.11.2023 17:18:41

                                  Polčis >> Prý se to maže vyuzeným kaprem 20kg+. Já bych to být tebou nepodcenil :-))).

                                    Notoš - Profil | Po 13.11.2023 17:18:40

                                    Polčis >> pustit kapra chycenýho na vláčku je něco jako navštívit bordel plný bab, zaplatit a pak vyšukat vrátnýho...
                                    Je to trestuhodné!

                                      NPolčis - Profil | Po 13.11.2023 17:17:16

                                      kubas. >> A to já si zase zajdu,nic nechytnout mi nevadí.Ale tak možná by se to dalo nějak napravit 😁

                                        Nkubas. - Profil | Po 13.11.2023 17:03:05

                                        Polčis >> Do konce roku nemusíš k vodě, už nic nechytneš. Za porušení pravidla "kapr na vláčku, patří do sáčku" tě stihne spravedlivý trest :-)!