Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nmvincik - Profil | Pá 17.11.2023 23:46:24

Dart Ness >> Když pominu jiné, tak třeba i to, že se té ryby dotýkám na těle minimálně a nesedřu jí toliko slizu z těla, jako když si jí budu rovnat v ruce. Jen ji podpírám prstem, aby "nevysela" právě na té tlamě jen... Jistě, kilovou rybu bych už takto neudržel. A čelist jsem jí fakt nevylomil, fakt ne. Sám jsem na to alergický, kdo mě zná, ten ví. Ale jo, holt jsem šel s kůží na trh. Víc už se tu hádat nebudu, nepotřebuji to.

Ano, ideální je ryby nefotit, nebrat do ruky, nechytat...

    NDart Ness - Profil | Pá 17.11.2023 23:32:11

    mvincik >>
    Víš co mě sere? Furt se do toho jebe s tím úchopem (a okecávat to můžeš jak chceš) - ale je zajímavé, že jiné ryby se tak nedrží než okoun (no - možná páčení čelisti u sumce ještě - další prasárna).
    Vypadá to hnusně, fakt že jo - prostě "vylomený" pysk.
    Já vím, že není....ale.....

    Co vás k tomu doprdele vede?
    V životě jsem tak okouna nechytal, ani jinou rybu. Stupidita.

    Prostě tu rybu vzít do ruky, nic víc.

      Nmvincik - Profil | Pá 17.11.2023 22:34:56

      čolkař,zloch >> Jo Aleši, na měsíční. Co blbnete? Normálně tu rybu podepírám prstem dole, jako vždy. Sám nemá rád to držení bez podepření, jako fakt.
      Že ty nejsi v různých případech tak přísný u svých kámošů od jedné firmy... Ale díky za reakci, člověk se alespoň ujistí v tom, proč nikam žádné fotky nedávat. Já naštěstí žádné líbíky sbírat pro své ego nemusím, takže mám zase na dlouho vybráno :-)))

        Nčolkař,zloch - Profil | Pá 17.11.2023 22:19:03

        mvincik >> Míro kde jsi pochytil ten úchop, stáž v USA?

          Nčolkař,zloch - Profil | Pá 17.11.2023 22:17:55

          skalic >> pokud bude příští rok gájdovat, zamlouvám si jeden víkend.. gratuluji 👍

            Nmvincik - Profil | Pá 17.11.2023 21:34:47

            Rytíř >> tak nejsem Vomáčka, že. :-)))

              Nkaňka - Profil | Pá 17.11.2023 21:32:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Řízek 5,125 >> Je jde to i jinak 🤷

                NŘízek 5,125 - Profil | Pá 17.11.2023 21:19:53

                mvincik >> je to takový jako skoro na hraně.
                Když dáváš fotku na web, tak musíš být furt ve střehu :))

                  NRytíř - Profil | Pá 17.11.2023 21:19:42

                  mvincik >> no vidíš..i rybu si chyt..

                    Nmvincik - Profil | Pá 17.11.2023 21:14:54

                    Řízek 5,125 >> :-))) Jsi vzdělanej dost, aby jsi se rozhodl jak uznáš za vhodné.
                    Já vím, co dělám. Podpora tam samozřejmě je, nejsem debil.

                      NŘízek 5,125 - Profil | Pá 17.11.2023 21:04:34

                      mvincik >> je to už ten úchop na nelíbí? Nebo je tam jako podpora prsty pod břichem?
                      :)

                        NŘízek 5,125 - Profil | Pá 17.11.2023 21:02:32

                        Takže hracholusky, píšu si.
                        Tam tedy taky nepojedu.

                          Nmvincik - Profil | Pá 17.11.2023 20:43:14

                          Rytíř >>Přetaženej Pítrs, přetaženej. Ale neboj, už jsem se hecnul a od léta i jednou u vody byl.
                          Foto jako důkaz, legenda v pozadí. :-)))

                            NRytíř - Profil | Pá 17.11.2023 19:40:08

                            skalic >> Na Orlíku fosílie:-)

                              Nskalic - Profil | Pá 17.11.2023 19:33:38

                              Rytíř >> Tady je to taky velka vzacnost.

                                NRytíř - Profil | Pá 17.11.2023 19:13:56

                                skalic >> to byla jen štouch:-)))Ryba parádní..Dobře děláš,tam bys takovou rybu nechyt.

                                  Nskalic - Profil | Pá 17.11.2023 19:12:32

                                  Rytíř >> A jak si prisel na to,ze na Hracholuskach je o 11 m min?Zrejme myslis Orlik,ale tam ja nejezdim.

                                    NRytíř - Profil | Pá 17.11.2023 18:30:54

                                    kubas. >> :-)))

                                      Nkubas. - Profil | Pá 17.11.2023 18:25:43

                                      Rytíř >> Mate masarky, to je správný.

                                        NRytíř - Profil | Pá 17.11.2023 18:17:41

                                        skalic >> no,na to,že je voda o 11m na sloupci dole mě ta fotka z toho místa moc tedy nesedí,když píšeš včera:-))