Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NPolčis - Profil | Po 13.11.2023 16:36:13

otoš >> Nad sepukou pouvažuju ještě, protože jsem kapra pustil.

    Notoš - Profil | Po 13.11.2023 16:16:32

    Polčis >> Davide, na té fotce je všechno hezké, navi top...ale ten kapr?! Jak se znám, tak já bych provedl seppuku.

      NPolčis - Profil | Po 13.11.2023 16:06:59

      otoš >> Tak to mně v neděli potkalo to nejhorší co může být 😁

        Notoš - Profil | Po 13.11.2023 15:58:05

        doktor multiplikator >> ...už se tady závidí dna, žloutenka, kapavka i syfilis...No jo, si pořád říkám, že je to lepší než chytit kapra za ocas, nebo, nedej bože, za hubu...

          NBulda 64 - Profil | Po 13.11.2023 15:32:33

          kubas. >> sem pomalej ;((

            Ndoktor multiplikator - Profil | Po 13.11.2023 15:23:28

            Řízek 5,125 >> plne instace s metrovkami :))

              NŘízek 5,125 - Profil | Po 13.11.2023 15:18:49

              takže AI kromě nahých fotek dokáže vygenerovat i fotku s candátem, to je dost dobrý.
              To je vlastně uplně to nejlepší!

                NVydra revírní - Profil | Po 13.11.2023 15:18:02

                otoš >> moc pěkný výběr z pater, je vidět že umíš využít top lokace 👏🏻

                  NPedro1 - Profil | Po 13.11.2023 15:05:41

                  kubas. >> To je DNA z chlastu a přežírání:-)

                    Nkubas. - Profil | Po 13.11.2023 15:01:42

                    otoš >> Z té fotomontáže se ti úplně zkroutily prsty, holt karma je zdarma :-))).

                      Notoš - Profil | Po 13.11.2023 14:58:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Bulda 64 >> ...okouny chválím velice...to já chytal pár metrů od tebe, ale kamufláž mé lodě je doopravdy vrcholem maskování US Navy...na foto jeden z 12ti candátů, podotýkám , že byl nejmenší...

                        NBulda 64 - Profil | Po 13.11.2023 14:42:51

                        kubas. >>
                        To máš sakra pravdu.., ještě to musím přehodnotit :-))

                          Nkubas. - Profil | Po 13.11.2023 13:29:20

                          Bulda 64 >> To budeš mít na svědomí vraždu hurvínků, ještě bych to zvážil :-))).

                            NVydra revírní - Profil | Po 13.11.2023 13:06:46

                            Bulda 64 >> výborně, je vidět že jsi přesně pochopil kam jsem to celé směřoval.. dávám dalšího líbíka, dokud jsem grant :-)

                              NBulda 64 - Profil | Po 13.11.2023 13:04:55

                              Vydra revírní >>
                              tak toho si fakt cením, je to od Tebe, Honzo, oběť.. budu to muset kompenzovat, dostaneš tu úspěšnou gumu.., asi 🫣🙉

                                NVydra revírní - Profil | Po 13.11.2023 12:57:17

                                Bulda 64 >> legendární okoun jako kostkovaná čepice ? ;-)

                                Pěkný lov, ač jsem s MRK líbíky v rámci fotek ryb skoupý, tady mi nezbývá než zavřít oči a taky ho tam napálit :)

                                  Nkubas. - Profil | Po 13.11.2023 12:46:32

                                  Bulda 64 >> No pěkně, to musela být pecka. Tak čeká tam, vzhůru do toho ;-).

                                    NBulda 64 - Profil | Po 13.11.2023 10:32:48

                                    Gekoman >>
                                    Taky si myslím ;)) no, teď má šanci se mu nadále věnovat 😘🤩

                                      NGekoman - Profil | Po 13.11.2023 10:30:22

                                      Bulda 64 >> To byla asi jeho jikernačka. Se ho chtěla zbavit.

                                        NBulda 64 - Profil | Po 13.11.2023 10:14:03

                                        kubas. >> a to kdybys kámo viděl toho druha, co toho zaseknutého největšího doprovázel, tak Ti spadne brada ;))
                                        Já jim nechávám čas a nervu je smykem, tak jsem si stačil všimnout nějakého stínu... jak šli k hladině, tak do něj ten velkej jakoby šťouchal... chytil jsem už slušný kousky, ale tohle jsem ještě neviděl, to bylo fakt něco.. zprvu jsem myslel, že je to kapr.. notwl, zážitek fajn