Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

VYDROUŠ - Profil | St 21.9.2011 14:50:34

Constantine >> A tak je to dobře, že tomu veříš (věříme) a mužeme je neustále zkoušet. :-))

    Constantine - Profil | St 21.9.2011 14:49:31

    VYDROUŠ >> Sysel kecá :-). Nesmíš mu věřit.

      VYDROUŠ - Profil | St 21.9.2011 14:48:21

      Stejně jsou černobílé fotky pěkné:-)))

        Constantine - Profil | St 21.9.2011 14:47:44

        VYDROUŠ >> Nevěř tomu ,že nejsou.Jsou a možná by jsi se i divil jakých velikostech. Jen je to rok od roku trošku všechno jinak.I ty ryby mění své zvyky a přizpůsobují se jak rybolovným technikám tak nástrahám.Vždy byly, jsou a budou o ten pomyslný krůček před rybáři.

          VYDROUŠ - Profil | St 21.9.2011 14:44:46

          Constantine >> Abych nezapoměl, chytit 4 devadesátky za týden je opravdu na smeknutí. Jestli to tak opravdu je, klobouk dolu a velká gratulace.:-))

            VYDROUŠ - Profil | St 21.9.2011 14:42:42

            Constantine >> Stačil, stačil. Začíná to u nás bejt čím dál větší vzácnost:-(

              Constantine - Profil | St 21.9.2011 14:41:26

              VYDROUŠ >> Tak to jseš hodně skromnej. :-)

                VYDROUŠ - Profil | St 21.9.2011 14:36:16

                Kaso >> Kaso-paštikár - 21.9.2011 11:09:11 >> Ahoj, mě by stačil i kolem 50cm:-)

                  TOMMY CATFISH - Profil | St 21.9.2011 13:52:49

                  kukkYn_ >> niee neodplašuješ mne zabrala rowno pod spadom a tam sme to moc neprechytali noo ale nemuseli isť ako vravíšš :(

                    kukkYn_ - Profil | St 21.9.2011 13:01:47

                    TOMMY CATFISH >> :)) vidis to asi nosim smulu,ale nemyslim si ze sme to malo prochytali proste v ten den nesli :))

                      Kaso-paštikár - Profil | St 21.9.2011 11:09:11

                      VYDROUŠ >> Kdo čaká,sa dočká! A to bude metrovica,uvidíš:o)

                        VYDROUŠ - Profil | St 21.9.2011 10:57:14

                        BuBu99 >> :-))))))))

                          BuBu99 - Profil | St 21.9.2011 10:55:28

                          VYDROUŠ >> proto nechodím.-)))


                          zatim:-)

                            VYDROUŠ - Profil | St 21.9.2011 10:53:17

                            BuBu99 >> Ahoj fur tak nějak čekám na candáta. Zatím nějak mrtvo

                              BuBu99 - Profil | St 21.9.2011 10:49:36

                              VYDROUŠ >> ahoj .....no vidíš aspon chodíš k vodě:-))

                                VYDROUŠ - Profil | St 21.9.2011 10:48:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ahoj přatelé, tak do klubu Zerařu ještě nemusím. Včera se opět nějací okounci lapli, bylo to slabší, ale zero nebylo:-)))

                                  TOMMY CATFISH - Profil | St 21.9.2011 9:12:15

                                  kukkYn_ >> dobre luki :) a pozerám že si už aj na rybách boll :) pekne rybky :) keby aj na Toryse plávali bolene :) a včera som bol tiež tam s tým kamošom. Mne sa podarila 50ka mrenka a jemu 1 pekný ostriež :) hrozne ked my sme boli ta žiadna mrena dole neskočila a ja za 2 dni som chytil 3 :( škoda noo možno nabudúce . Mali sme to tam viac prechytať

                                    kukkYn_ - Profil | St 21.9.2011 6:35:28

                                    Tak moc sem chtel po praci zajet na ryby ale zapomel jsem ze je jeste v 6 tma jak v pytli tak zajdu odpoledne :))

                                      afjee - Profil | Út 20.9.2011 20:48:43

                                      libryb >> To se mi ještě nepovedlo :o)

                                        libryb - Profil | Út 20.9.2011 20:47:45

                                        afjee >> No jasně!