Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nlibryb - Profil | Út 20.9.2011 20:47:04

Kaso >> Kaso-paštikár - 20.9.2011 14:20:36 >> Odkaz na tu písničku jsem sem taky nedávno dával! :-)

    Nafjee - Profil | Út 20.9.2011 20:46:12

    libryb >> Pěknej ježďour.. Na vláčku?

      Nlibryb - Profil | Út 20.9.2011 20:45:23

      A ještě jednoho ševce.

        Nlibryb - Profil | Út 20.9.2011 20:43:54

        Dneska zas jenom pár malejch. Letos jsem snad většího feště nechyt! :-(

          NkukkYn_ - Profil | Út 20.9.2011 20:38:23

          karel/ >> neboj :) po tydnu se tam musim uz podivat vcera se me tam jeste nechtelo tak dneska uz asi musim :))))))))))))))))

            Nkarel/ - Profil | Út 20.9.2011 20:33:15

            kukkYn_ >> Hlavně se neupracuj. Čau.:-)))

              NkukkYn_ - Profil | Út 20.9.2011 20:29:17

              karel/ >> :)) ja uz taky obcas sem tam neco sem flaknu ale taky sem moc nic flakat nemuzu pac chytam maly cudly :)) no nic mizim pomale do robotky tak ahoj :))

                Nafjee - Profil | Út 20.9.2011 20:09:36

                karel/ >> Já 10 let chytám, ale asi mám co dohánět :o)

                  Nkarel/ - Profil | Út 20.9.2011 20:07:16

                  kukkYn_ >> Ahoj. Tak voda v holinách to je svinstvo, na to bacha..:-) Jinak na mrk toho moc nedávám, tak by jsi se ani nic nedozvěděl. Na ryby chodim a občas se nějaký ryby splete. Až opadne voda, tak budu muset zajít poškádlit tlouště....:-)

                    NkukkYn_ - Profil | Út 20.9.2011 20:01:14

                    karel/ >> Diky :) zejtra bych to taky mohl zkusit ale zjistil sem ze me zateka do brodaku presne na bimbasa :))) a voda uz je taky studenejsi tak se bojim aby me to pak nezustalo v ty mensi podobe :)))) a co ty jak valcis? ja nestiham ani nejak na MRK koukat sem tu jednou za par dni.

                      Nkarel/ - Profil | Út 20.9.2011 20:00:51

                      afjee >> Na zero klub jsi moc mladý. Zera musíš dostávat pravidelně po dobu 10 let....:-))))

                        Nafjee - Profil | Út 20.9.2011 19:31:29

                        Dobrovolně se do toho klubu hlásím. Čekal jsem nějakou pozvánku a zatím nic :(

                          Nkarel/ - Profil | Út 20.9.2011 19:30:00

                          kukkYn_ >> Pěkný tloušťák. :-)

                            NSysel70 - Profil | Út 20.9.2011 18:24:15

                            Přichází doba kdy lovit větší candáty není nic snadného.Geneticky vrozená nedůvěřivost,plachost a schopnost se vyvarovat tzv. každé nepřizrozené reakci se na přeblýskaných vodách začíná projevovat.To,že populace candáta klesla na mininum je až přezpříliš dramatizováno a hodně často to vyvrací i kontrolní odlovy úseků řek a revírů,kde byly rybáři označovány jako bez candátů.Nicméně že jich ubylo na úkor jiných ryb je ale jisté.Přesto v mém okolí znám lovce kteří si nestěžují a dokáží tyhle ryby lovit až na nějaké menší výjimky celkem pravidelně celosezoně.

                              NkukkYn_ - Profil | Út 20.9.2011 18:13:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnesni chvilkova brodici vlacka v kalny vode ktera k poznani furt stoupa dopadla aji spokojene nad me ocekavani 2 tloustici jeden pres 40 a 2 boleni 40-50 cisel zaberu vcelku dost jen spatne trefovali :))

                                NScanix - Profil | Út 20.9.2011 17:16:37

                                Kaso >> Kaso-paštikár - 20.9.2011 14:22:55 >> to mas asi pravdu, uz je na ne moc zima :(

                                  Ndvorák - Profil | Út 20.9.2011 17:11:19

                                  Kalužmistr >> Zerování nikdy netrvá věčně. I když to někdy jako věčnost připadá.

                                    NPaulus - Profil | Út 20.9.2011 17:09:31

                                    Kalužmistr >> Nezapomeň na zerofotky !

                                      NKalužmistr - Profil | Út 20.9.2011 17:05:32

                                      Už jsem celej nedočkavej jaký dnes bude trofejzero, už se pomalu připravuji a za několik minut odjíždím na zero úsek.

                                        NPaulus - Profil | Út 20.9.2011 16:56:01

                                        dvorák >> Frajerů co to přiznaj tu moc nejni, nehledě na to, že s toho čísla cos postoval něco napíše tebou zmiňovaná desetina - zbytek jenom šmíruje ...