Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Blažík - Profil | Čt 22.9.2011 16:23:17

Pedro1 >> Když počítám, že tam jezdím většinou tak 1-3 do roka, tak za posledních 6 let asi 2x :-)) Doufám, že zítra si přičtu třetí.

    Pedro1 - Profil | Čt 22.9.2011 16:21:52

    Blažík >> Jak často se tam trefíš.?Ja už se netrefil dost dlouho:-)

      Blažík - Profil | Čt 22.9.2011 15:58:50

      Pedro1 >> Ale na Seči to platí dvojnásob..... možná se povede jedna, dvě, nebo 3 rybky, ale když se trefíš, je to mazec :-))

        Pedro1 - Profil | Čt 22.9.2011 15:54:14

        Blažík >> Jak trefíš ryby,zachytáš všude:-)))
        Tohle by se dalo používat jako odpověď na neustálé hloupé dotazy:-)

          Blažík - Profil | Čt 22.9.2011 15:49:55

          VYDROUŠ >> Ahoj, vědět dám, na vláčku tam jedu taky..... je to hlavně o štěstí trefit ryby, když je trefíš, zachytáš si, když ne, vybouchneš.

            VYDROUŠ - Profil | Čt 22.9.2011 14:36:14

            Blažík >> Ahoj tak dej vědět jak dopadneš na Seči, já tam vždy vybouchl. Bavím se o vláčce:-)))

              VYDROUŠ - Profil | Čt 22.9.2011 14:35:17

              kukkYn_ >> Ahoj to koukáš co:-)))

                Lauri - Profil | Čt 22.9.2011 12:31:36

                Přemas >> CarpHouser - 22.9.2011 11:38:47 >> no tak aspoň někomu se daří.
                Někdy by jsme mohli někam zajet

                  CarpHouser - Profil | Čt 22.9.2011 11:38:47

                  Lauri >> už se na ně těším :o) Letos se mi se zubatejma daří, sice kudly do 60čísel, ale zaplať Perun za ně :o) (jen jedna 70+, ale ta mi spadla, když jsem jí chtěl vytáhnout piercing)

                    Lauri - Profil | Čt 22.9.2011 9:59:40

                    Přemas >> CarpHouser - 22.9.2011 9:48:19 >> mé štikové vody jsou letos absolutním propadákem. Uvidíme jestli se to ještě zlepší.......trochu o tom pochybuji. Petrův zdar.
                    Jedna ,,historická" fotka

                      CarpHouser - Profil | Čt 22.9.2011 9:48:19

                      Lauri >> Lipanů je čím dál méně, řekl bych, že tam kde jich bylo, už nejsou vůbec :o( Okouni na mušák jsou luxus :o) Oki, pokusím se nějakou fotku dohodit. Chystám se na jednu štikovou vodu, tedy dříve to tak aspoň bylo, tak uvidíme :o)

                        Lauri - Profil | Čt 22.9.2011 9:42:06

                        Přemas >> CarpHouser - 22.9.2011 9:20:12 >> To bys mohl nějakou fotku dovalit, aby jsme viděli , že taky něco chytáš :))
                        Já jsem mušák zlomil před pár lety a nemám potřebu si ho opravovat. Lipani se velikostně hodně zmenšili , tak už mě muškařina tolik nebere. Trochu mě lákají, ti okouni na mouchu, máme jich tam dost a dost.

                          CarpHouser - Profil | Čt 22.9.2011 9:20:12

                          Lauri >> Tak ať se daří, já byl včera mušit (dobrá chytačka) a ještě dnes cítím zápěstí, asi jsem to trochu přepískl, to se mi u vláčky stát nemůže. Já mám velký plány na víkend, tak snad vše půjde jak má :o) PS: fotky neslibuji, ale mohl bych nějakou donést :o)

                            Lauri - Profil | Čt 22.9.2011 9:17:35

                            Zdar chlapci, tak dnes se snad po dlouhé době někam dostanu. To bude zase fotek :))

                              Blažík - Profil | Čt 22.9.2011 9:01:57

                              kukkYn_ >> Tenhle tejden naposled, zejtra na to kakám a jedu na Seč :-))

                                kukkYn_ - Profil | Čt 22.9.2011 6:28:51

                                afjee >> Do školy šup šup :)

                                  kukkYn_ - Profil | St 21.9.2011 20:53:46

                                  VYDROUŠ >> Ahoj mate u vas cernobile svazovky? :)))

                                    Constantine - Profil | St 21.9.2011 20:02:37

                                    brach >> Možná se budeš divit ale věřím.Podotýkám,že nikomu tohle nikterak nevnucuji a je to pouze můj pohled na věc.Toť vše.
                                    Bavím se o candátech.

                                      brach - Profil | St 21.9.2011 17:56:39

                                      Constantine >>
                                      Vždy byly, jsou a budou o ten pomyslný krůček před rybáři.

                                      Tomu sám memůžeš věřit.....

                                        VYDROUŠ - Profil | St 21.9.2011 14:51:00

                                        Constantine >> :-))) Věřím