Vláčecí arzenál ...

Už se to blíží a tak z nedočkavosti pořád přerovnávám to, co jsem si přes zimu nakoupil. Moje okolí mne ale má za blázna :-) Docela by mne zajímalo, jestli jsem opravdu tak postižený, nebo taky máte větší, než malé množství nástrah v krabičkách?
Autor diskuse: Raketýr - Profil , 5.6.2008 dravci - nástrahy, návnady

NStanley 87 - Profil | Út 10.6.2008 9:09:32

thundarr - ® Hornet - potocák,Thrill - ouklej a Bullhead - vranka

    NStanley 87 - Profil | Út 10.6.2008 9:08:51

    Denny - ®ja vim.takze je to vlastne spolecny.bude na to chytat i ona:-)

      Nthundarr - Profil | Út 10.6.2008 9:02:37

      Stanley 87 - jaky ? ja dosttal od mlade dve rapky :) ... taky penky :)

        NDenny - Profil | Út 10.6.2008 9:01:13

        Stanley 87 - je to rybarka a tak je stejne postizena jako vetsina z nas :-))

          NStanley 87 - Profil | Út 10.6.2008 8:41:49

          Denny - ® to jsi musel bejt ale hodne hodnej ze Ti ho koupila:-) me pritelkyne zatim koupila 3 kousky od Salma a musim uznat ze se trefila:-)

            NDenny - Profil | Po 9.6.2008 22:24:38

            Raketyr - treba nad timhle wobem jsem se tak dlouho rozmyslel,az me ho moje zena koupila - Daiwo - dead fish

              NDenny - Profil | Po 9.6.2008 22:17:31

              Raketyr - mas pravdu,ta nabidka i ceny jsou ponekud jinde nez v Evrope,je podivne,ze tady kupuju i veci na rybarinu dovazene z Anglie,lacineji nez jsou v Cechach :-(

                NRaketýr - Profil | Po 9.6.2008 22:01:02

                Denny: No hlavně tam máte poněkud pestřejší nabídku než je tady, to je vidět na US e-shopech :-) Jinak dát za woba 50$ to už musí být opravdu srdcovka, i když je jasný, že teď má pro tebe dolar trochu jinačí hodnotu mež kdybys byl tady. Takže než se vrátíte, tak si udělejte pořádnou zásobu, páč mám dojem, že tady už to bude jenom horší... Dolar sice stále klesá, ale že by nějaký dovozce slevnil jsem si nějak nevšiml...

                  NHorda - Profil | Po 9.6.2008 21:58:50

                  Denny - ® to z ni zajimave, dat sem foto tak, uz vidim jak zejtra to nekdo kopiruje nekde v kulne nebo na kolenu :-))

                    NDenny - Profil | Po 9.6.2008 21:55:48

                    Horda - foto nemam,jen ti mohu rict,ze se nevaze "za hlavu" ale za bok tela a cena je fakt dost vysoka - made in Japan.

                      NHorda - Profil | Po 9.6.2008 21:52:02

                      Denny - ® ten wob co opisuje oblouk to zni zajimave hod sem pls foto at se kouknem na to co u nas nemame

                        NDenny - Profil | Po 9.6.2008 21:48:49

                        Rakeryr - ja vim,obcas se divam na ceny v Cechach ale i tady najdes woby,rotacky atd za hodne fufniku,jsou kousky za ktere jsem opravdu zaplatil hodne a to kdyz vezmu v uvahu ze jsem nektere kupoval,kdyz byl dolar pod 40 kacek tak se radsi ani neptej na kolik me nektere vysly,ale nelituju toho,mam opravdu nektere,ktere uz asi tezko sezenu a i v soucasne dobe dat za woba treba 50 dolcu a vic,to uz se fakt rozmyslim ale jsou nektere,za ktere to dam,protoze vim,ze az budu v Cechach uz bych si je neporidil a hlavne jsem presvedceny,ze jsou to veci ktere v Cechach vubec nesezenu,napr wob ktery po nahozeni kdyz ho tahas neplave k tobe ale opisuje pulkruh kolem tebe a z lodi s tim prochytas perfektne brehy atd.Je toho strasne moc.

                          NRaketýr - Profil | Po 9.6.2008 21:37:09

                          Denny: Jak Vám závidím, to já tady musím dát hodně moc fufníků za jeden jediný kousek :-)))

                            NDenny - Profil | Po 9.6.2008 21:31:13

                            3stan - jses fakt sikovnej,moc se me libi a jak je videt i marodni je nekdy k necemu dobra :-))

                              NDenny - Profil | Po 9.6.2008 21:29:39

                              saxana - tyhle opravdu nemam,nakupuju co je k dostani tady,v Japonsku,Cine atd,v Evrope nenakupuju
                              Sadraj - fuj to jsem si oddechl,ja myslel,ze dolar konci a bude se platit necim jinym :-)))
                              Raketyr - ono,kdyz mas moznost koupit woba v prepoctu za par fufniku :-)),tak je vzdy nakoupim ve vetsim mnozstvi,treba po 200 kusech,kamaradu je dost a urcite nekomu budeme moct udelat aspon malou radost az se vratime,jinak abych pravdu rekl,moc tady netrham,vlastne temer vubec,to co zustalo ve vode je mozna promile z toho co mame.

                                NRaketýr - Profil | Po 9.6.2008 17:39:39

                                Denny a Jitkagold: 30ks od jedné barvy? To je tam za louží tolik vázek? No holt země neomezených možností :-))

                                  Nsadraj - Profil | Po 9.6.2008 17:38:02

                                  Jd + denny : fufníkama sem myslel jako drobná mince

                                    NCerebro - Profil | Po 9.6.2008 16:31:09

                                    Colin: já mám ron thomson mají ho v MB a je celkem v poho ale zkus si ho vzít do ruky.

                                      Nčak - Profil | Po 9.6.2008 15:25:19

                                      kde se dají sehnat ty gumovy a jaka je cena všeh dík

                                        NPalky - Profil | Po 9.6.2008 15:08:36

                                        DENNY> vyzera, ze ty to tam nekupujes na ks ale na kg ;-))) alebo po vasom ne pcs ale Oz ;-)