Vláčecí arzenál ...

Už se to blíží a tak z nedočkavosti pořád přerovnávám to, co jsem si přes zimu nakoupil. Moje okolí mne ale má za blázna :-) Docela by mne zajímalo, jestli jsem opravdu tak postižený, nebo taky máte větší, než malé množství nástrah v krabičkách?
Autor diskuse: Raketýr - Profil , 5.6.2008 dravci - nástrahy, návnady

N3stan - Profil | Po 9.6.2008 14:39:27

denny-to vies. so zlomenou nohou toho clovek vela nevymysli. Aspon na nieco to bolo dobre:))

    NDenny - Profil | Po 9.6.2008 14:37:04

    Nemuzu sem dat vsechno,je toho moc a to bych sedel nad fotkama hooodne dlouho :-))

      Nsaxana - Profil | Po 9.6.2008 14:36:08

      colin - jaxon xt-pro 5-25g 2,7m

        NDenny - Profil | Po 9.6.2008 14:30:56

        Tak jeste par ruznych potvor :-)

          NDenny - Profil | Po 9.6.2008 14:29:18

          3stan - jses fakt sikovnej chlape,ja bych tohle asi delal hooodne dlouho,nadhera.

            NStanley 87 - Profil | Po 9.6.2008 14:27:18

            Colin - ® tak si zajdi do nejakejch rybarskejch potreb a podivej se na privlacovy pruty.kterej se Ti bude libit apadne Ti do ruky tak ho vezmi.kdfyz nevis co budes vlacet tak ti tezko nekdo poradia,le jdi d osvedcenych znacek - Berkley,Shimano,Robinson,Jaxon,Dragon,...proste klasikaa na maly ryby tak do gramáže 30 g na reku dle velikosti 2,4-2,7 m

              NColin - Profil | Po 9.6.2008 14:23:52

              no řekněme do 2000 a je to na řeku...co vlášet neřekne pže zatím sám netuším.....počítám menší ryby

                NStanley 87 - Profil | Po 9.6.2008 14:14:53

                Colin - ® kdyz napises coo chces vlacet a co pro Tebe znamená pojem levnej tak Ti mozna nekdo poradi

                  NColin - Profil | Po 9.6.2008 14:13:15

                  Ahoj kluci chci si koupit nějakej levnej ale dobrej vláčecí prut,poradíte mi někdo prosím.Díky

                    N3stan - Profil | Po 9.6.2008 14:07:35

                    jitkagold-dakujem

                      NJitkagold - Profil | Po 9.6.2008 13:59:33

                      3stan - nadherna prace,klobouk dolu !!!!! :-)) Jsi sikula !!

                        NHorda - Profil | Po 9.6.2008 12:32:54

                        Carlosman - ® diky za info asi si je taky poridim...

                          NCarlosman - Profil | Po 9.6.2008 12:26:54

                          TCorleone: Jestli je to ta barva co myslím (je špatně čitelná z fotky) tak je to úplný top:-)) Na štiky je řadím hodně vysoko...

                            NTCorleone - Profil | Po 9.6.2008 12:24:05

                            Carlosman - ®: zatím žádné. Koupil jsem ho teprve na jaře. Ještě ani nevím jak chodí. Ale ztotožňuji se s tvou minirecenzí, že trojdíly od R2S nejsou na dravce vůbec špatná volba.

                              NCarlosman - Profil | Po 9.6.2008 12:18:40

                              TCorleone: Pěkné... Jaké máš úspěchy na toho posledního woba od river2sea???

                                NLaci - Profil | Po 9.6.2008 12:18:02

                                radšej tu fotky ani nedavam niekorí krásavci možno uvidia svetlo sveta naposledy 16.6 :-))))

                                  NTCorleone - Profil | Po 9.6.2008 12:15:36

                                  ...teď už jen být ve správný čas na správném místě a vybrat tu správnou nástrahu :-)

                                    NLaci - Profil | Po 9.6.2008 12:15:24

                                    tucnak11 - joj, dosť :-), bohate stačil odhad :-) ja tiež podobne + asi 30 plandaviek

                                      NCarlosman - Profil | Po 9.6.2008 12:14:01

                                      Horda: Jsou to river2sea a jsou mé nejoblíbenější, zvláště na štiky...