- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vláčecí arzenál ...
Už se to blíží a tak z nedočkavosti pořád přerovnávám to, co jsem si přes zimu nakoupil. Moje okolí mne ale má za blázna :-) Docela by mne zajímalo, jestli jsem opravdu tak postižený, nebo taky máte větší, než malé množství nástrah v krabičkách?
Autor diskuse: Raketýr - Profil , 5.6.2008 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NDenny - Profil | Út 10.6.2008 19:15:56
Raketyr - toho tady opravdu nemaji,sam vis kolik ma ta firma barev v nabidce :-)
NHorda - Profil | Út 10.6.2008 19:11:03
Jitkagold - ® jen tak pro zajimavost kolik u vas stoji ty x rapy u nas vychazi asi na 330
Nplacew - Profil | Út 10.6.2008 19:07:58
jitkagold> co keby si nas, obycajnych ludi, prestala deptat? :))
NDenny - Profil | Út 10.6.2008 19:02:52
Puvodne jsme jeli na ryby ale pocasi na nic a tak jsme to ztocili do rybarstvi :-)
NDenny - Profil | Út 10.6.2008 19:00:26
Raketyr - je to plovouci, a ta lopatka z boku tomu dava docela zvlastni pohyb, ktery napodobuje umirajici rybku,mas pravdu,ze cena je ponekud vyzsi :-))
NRaketýr - Profil | Út 10.6.2008 18:54:07
Denny: Na ten wobler od Daiwy jsem už kdysi koukal na netu, to je povrchová nástraha? Tenkrát mne zaujalo že má háčky a lopatku z boku. Ale bohužel cenově patří do té luxusní kategorie..
To se holt někdo má, když si ho žena takhle rozmazluje :-)))
To se holt někdo má, když si ho žena takhle rozmazluje :-)))
NJitkagold - Profil | Út 10.6.2008 18:24:02
Stanley 87- tak ted jsme se vratili z Gender Mountain,kupovat nejake Wobblery o ktere nam pisou kamaradi.
Jinak uz jednou me plavala kniha a pleteni ve vode,takze to nejde !!! No a bivak nemame,loni jsem kupovala karavan,tak tam by to asi slo :-))))))
Jinak uz jednou me plavala kniha a pleteni ve vode,takze to nejde !!! No a bivak nemame,loni jsem kupovala karavan,tak tam by to asi slo :-))))))
NStanley 87 - Profil | Út 10.6.2008 15:25:40
Jitkagold - ®nahod na kapra a cti si,stav v bivaku puzzle,....a je to:-)
Nthundarr - Profil | Út 10.6.2008 15:07:39
Jitkagold - vyhoda je ze u rybariny ... se da ... cist, plest, sbirat houby :) , varit, historicke romany taky pohoda :)
NJitkagold - Profil | Út 10.6.2008 14:01:36
Stanley 87 - ja jsem pry zacinala chytat v 5 letech,pisi pry, protoze si to nepamatuji,ale v 10 letech jsem od tatinka dostala svuj prvni stipany prut s bodakem a byla jsem neskutecne stastna. Ten rok jsem chytila kapra 50 + a tim to zacalo.No a kdyz jsem se poznala s Dennym,tak jsem tomu uplne propadla,jsem cvok do rybariny,jako asi kazdy zazrany rybar. Ja mam akorat jednu nevyhodu,ja mam tolik konicku,ze nevim mnohdy co delat drive. Rada chodim na houby,boruvky,siji,pletu ,skladam puzzle,rada varim a opravdu rada ctu,miluji historicke romany. Takze jak vidis me chybi cas !!! :-)))))) Ale zarim jednoznacne vede rybarina. :-)))))))))))
NStanley 87 - Profil | Út 10.6.2008 9:26:10
Jitkagold - ® to je potom jina spoluprace.pritelkyne zacina se splavkem a uz ma par kousku i na feeder.vlacku jeste poradne nezkusila a tak uvidime jestli ji to chytne
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NPrivlac s multiplikatorom31598
NFotky ryb pouze na přívlač107180
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NRare woblery - Rapala14053
NVláčenie z člnu27208
NRybářské kajaky Hobie2737
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

























