Vláčecí arzenál ...

Už se to blíží a tak z nedočkavosti pořád přerovnávám to, co jsem si přes zimu nakoupil. Moje okolí mne ale má za blázna :-) Docela by mne zajímalo, jestli jsem opravdu tak postižený, nebo taky máte větší, než malé množství nástrah v krabičkách?
Autor diskuse: Raketýr - Profil , 5.6.2008 dravci - nástrahy, návnady

NDenny - Profil | Út 10.6.2008 19:15:56

Raketyr - toho tady opravdu nemaji,sam vis kolik ma ta firma barev v nabidce :-)

    NJitkagold - Profil | Út 10.6.2008 19:15:19

    A moje nejoblibenejsi znacka rotacek.

      NRaketýr - Profil | Út 10.6.2008 19:13:37

      Jitkagold: Provokatérko! :-))
      Mě by se ten jerk líbil v té radioaktivní kamufláži :-)

        NJitkagold - Profil | Út 10.6.2008 19:12:52

        Vase zprava

          NJitkagold - Profil | Út 10.6.2008 19:11:04

          10a 11cm

          placew - ale ja jsem take obycejny clovek, pouze jsou zde jine ceny !!!!!

            NHorda - Profil | Út 10.6.2008 19:11:03

            Jitkagold - ® jen tak pro zajimavost kolik u vas stoji ty x rapy u nas vychazi asi na 330

              NJitkagold - Profil | Út 10.6.2008 19:08:42

              Vase zprava

                Nplacew - Profil | Út 10.6.2008 19:07:58

                jitkagold> co keby si nas, obycajnych ludi, prestala deptat? :))

                  NJitkagold - Profil | Út 10.6.2008 19:07:07

                  Tyhle maji 13cm

                    NDenny - Profil | Út 10.6.2008 19:02:52

                    Puvodne jsme jeli na ryby ale pocasi na nic a tak jsme to ztocili do rybarstvi :-)

                      NJitkagold - Profil | Út 10.6.2008 19:01:03

                      Tak panove dnesni nakup.Tyhle maji 17cm

                        NDenny - Profil | Út 10.6.2008 19:00:26

                        Raketyr - je to plovouci, a ta lopatka z boku tomu dava docela zvlastni pohyb, ktery napodobuje umirajici rybku,mas pravdu,ze cena je ponekud vyzsi :-))

                          NRaketýr - Profil | Út 10.6.2008 18:54:07

                          Denny: Na ten wobler od Daiwy jsem už kdysi koukal na netu, to je povrchová nástraha? Tenkrát mne zaujalo že má háčky a lopatku z boku. Ale bohužel cenově patří do té luxusní kategorie..
                          To se holt někdo má, když si ho žena takhle rozmazluje :-)))

                            NMarfi - Profil | Út 10.6.2008 18:38:41

                            Tady je pár mých drobností.... :-)

                              NJitkagold - Profil | Út 10.6.2008 18:24:02

                              Stanley 87- tak ted jsme se vratili z Gender Mountain,kupovat nejake Wobblery o ktere nam pisou kamaradi.
                              Jinak uz jednou me plavala kniha a pleteni ve vode,takze to nejde !!! No a bivak nemame,loni jsem kupovala karavan,tak tam by to asi slo :-))))))

                                NStanley 87 - Profil | Út 10.6.2008 15:25:40

                                Jitkagold - ®nahod na kapra a cti si,stav v bivaku puzzle,....a je to:-)

                                  Nthundarr - Profil | Út 10.6.2008 15:07:39

                                  Jitkagold - vyhoda je ze u rybariny ... se da ... cist, plest, sbirat houby :) , varit, historicke romany taky pohoda :)

                                    NJitkagold - Profil | Út 10.6.2008 14:01:36

                                    Stanley 87 - ja jsem pry zacinala chytat v 5 letech,pisi pry, protoze si to nepamatuji,ale v 10 letech jsem od tatinka dostala svuj prvni stipany prut s bodakem a byla jsem neskutecne stastna. Ten rok jsem chytila kapra 50 + a tim to zacalo.No a kdyz jsem se poznala s Dennym,tak jsem tomu uplne propadla,jsem cvok do rybariny,jako asi kazdy zazrany rybar. Ja mam akorat jednu nevyhodu,ja mam tolik konicku,ze nevim mnohdy co delat drive. Rada chodim na houby,boruvky,siji,pletu ,skladam puzzle,rada varim a opravdu rada ctu,miluji historicke romany. Takze jak vidis me chybi cas !!! :-)))))) Ale zarim jednoznacne vede rybarina. :-)))))))))))

                                      NStanley 87 - Profil | Út 10.6.2008 9:26:10

                                      Jitkagold - ® to je potom jina spoluprace.pritelkyne zacina se splavkem a uz ma par kousku i na feeder.vlacku jeste poradne nezkusila a tak uvidime jestli ji to chytne

                                        NJitkagold - Profil | Út 10.6.2008 9:11:18

                                        Stanley 87 - to si pis a uz se moooc tesim !!! :-))))