Vláčecí arzenál ...

Už se to blíží a tak z nedočkavosti pořád přerovnávám to, co jsem si přes zimu nakoupil. Moje okolí mne ale má za blázna :-) Docela by mne zajímalo, jestli jsem opravdu tak postižený, nebo taky máte větší, než malé množství nástrah v krabičkách?
Autor diskuse: Raketýr - Profil , 5.6.2008 dravci - nástrahy, návnady

Ntucnak11 - Profil | Po 9.6.2008 12:10:47

80 vobleru 792 tvistru třpitek 20 bo naně moc rat nechytam strymru trubičkovyh 47 k.seděl jse a počital jak magor aspon jsem si udělal přehled před zahajenim.

    NHorda - Profil | Po 9.6.2008 12:06:14

    Carlosman - ® taky velice pěkná zbírka woblerů, mohu se zeptat od jakeho vyrobce jsou ty trojdily ?

      NHorda - Profil | Po 9.6.2008 12:03:55

      A tady je to nejdulezitejsi

        NCarlosman - Profil | Po 9.6.2008 11:34:45

        Vase zprava

          NCarlosman - Profil | Po 9.6.2008 11:34:25

          Také přihodím pár svých oblíbených...

            Nkebator - Profil | Po 9.6.2008 10:52:33

            All: Pekne rano, prosim Vas, ake su woblery LUHR JENSEN ???? dik

              NBulk - Profil | Po 9.6.2008 9:51:33

              3stan,placew: To věřím, ty maličky Salmíčka vypadají nádherně..

                Ntom-mojlov.sk - Profil | Po 9.6.2008 9:48:50

                3stan: klobuk dole nadherna praca :-) tie male napodobeniny(asi) Salma su fakt super {obr.1}.

                  Nplacew - Profil | Po 9.6.2008 9:48:07

                  scanix, bulk> ja osobne som bol zasobeny nejakymi vobikmi od 3stana a slapali v veeelmi dobre. Zachytali duhacikov, ostriezikov, jalcekov :) Hadam po mne hodi aj nejaky shadrap nech tam mozem dopisat stuku a zubaca :D

                    N3stan - Profil | Po 9.6.2008 9:45:10

                    Scanix,Bulk-dik. Podla mna chodia pekne,sice som testoval,len par kusov na sukromaku a na pstruhovke,ale zatial zachytali

                      NKnapík - Profil | Po 9.6.2008 9:44:49

                      Jseš nadupanej...

                        NBulk - Profil | Po 9.6.2008 9:39:49

                        3stan: Moc pěkný.

                          NScanix - Profil | Po 9.6.2008 9:27:46

                          3stan: velice pekna prace s timto se neztratis, pokud je chod v poradku, tak verim, ze nachytaji, moc pekne...

                            N3stan - Profil | Po 9.6.2008 9:26:31

                            Vase zprava

                              N3stan - Profil | Po 9.6.2008 9:26:22

                              Vase zprava

                                N3stan - Profil | Po 9.6.2008 9:26:14

                                Vase zprava

                                  N3stan - Profil | Po 9.6.2008 9:26:04

                                  Vase zprava

                                    N3stan - Profil | Po 9.6.2008 9:25:52

                                    Ja som postihnuty vyrobou. Tieto som robil pocas mojej PN

                                      NLaci - Profil | Po 9.6.2008 8:56:54

                                      tucnak11 - stači čislo :-)))

                                        Ntucnak11 - Profil | Po 9.6.2008 8:55:17

                                        Jak bym měl fotit svuj arsenal tobym musel fotit ze střehy bo oběktyv by mi to nevzal všehno.