Vláčecí arzenál ...

Už se to blíží a tak z nedočkavosti pořád přerovnávám to, co jsem si přes zimu nakoupil. Moje okolí mne ale má za blázna :-) Docela by mne zajímalo, jestli jsem opravdu tak postižený, nebo taky máte větší, než malé množství nástrah v krabičkách?
Autor diskuse: Raketýr - Profil , 5.6.2008 dravci - nástrahy, návnady

Nčolkař - Profil | Ne 8.6.2008 22:18:55

Ahoj vespolek-Jitkagold,opravdu máte nazbrojeno,ty Believery jsou opravdu dobré,jeden známý sumcař mi říkal že ve vodě zvláštně"klapou " a tím víc působí,měl na ně velké úspěchy na přehradách Ebra.
Sokolik-kupoval jsem je loni u R.Kordy v Praze.

    Nplacew - Profil | Ne 8.6.2008 22:14:49

    Sokolik> kludne skus Butcher SDR od Salmo, taktiez executor podla toho co som pocul, tiez SDR, ja osobne mam sumca na rapalu Rattlin. Dostupne vobiky a vcelku ucinne, nielen na sumca.

      NJitkagold - Profil | Ne 8.6.2008 22:06:04

      Sokolik - tak to opravdu nevim . Bohuzel :-((

        NSokolik - Profil | Ne 8.6.2008 21:59:24

        Jitkagold-Ty woblery co máš na ty sumce ty sháním ale vím že ty je kupuješ v USA asi nevíš kde se daji koupit v české republice?:)

          NFuldík - Profil | Ne 8.6.2008 21:31:51

          placew:asi ujde, ale s úlovkama je to horší.Ještě se musím moooc učit:-)

            Nplacew - Profil | Ne 8.6.2008 21:00:47

            Fuldik> vedel by som ti to preriedit :D
            velmi slusna zbierka voblerov :)

              NFuldík - Profil | Ne 8.6.2008 20:52:01

              Vase zprava

                NFuldík - Profil | Ne 8.6.2008 20:48:13

                Vase zprava

                  NFuldík - Profil | Ne 8.6.2008 20:44:44

                  Tady je moje "sbírka"

                    NJitkagold - Profil | Ne 8.6.2008 20:44:03

                    Solaris - zrovna ty , co mas hned pod otazkou,ty pouzivame na sumce. Manzel chytil 171cm a ja 135cm.

                      NSolaris - Profil | Ne 8.6.2008 20:34:18

                      Zdravim poradte prosim jakeho woblera na sumce... muze byt i foto diky...

                        NJitkagold - Profil | Ne 8.6.2008 20:06:53

                        A jeste dalsi z nasi sbirky.

                          NJitkagold - Profil | Ne 8.6.2008 19:44:24

                          placew - neco podobneho jsem zazila v Cechach s manzelem,meli jsme mozna 10 Wobleru a snad 2 ci 3 rtpytky. Dnes se nam situace trosku obratila, jsme v Usa a jsme na tom o trochu lepe jak tvuj kamarad. Ja uz bych se mela obchodum s rybarinou vyhybat !!! :-))))

                            Nplacew - Profil | Ne 8.6.2008 19:35:54

                            ftipalek> ako to uz niekto nizsie spominal, zaciatky su take :) Vies ako ma deprimovalo, ked sme boli niekde vlacit, ja zaiatocnik co presiel z muskariny a moj kamos, vlackar ktory bol v amerike a doniesol si odtial kufor (ale naozaj kufor, cca 90cm) nastrah? Voblery, gumy, rotacky a tak :) No nie az tak velmi, ale aj som trochu zavidel. Musim povedat ale ze ked na nieco sli a ja som nemal, tak pozical/daroval. Postupne ako som sa tomu viac a viac venoval sa moja zbierka rozrastala a teraz musim delit vacsie/mensie nastrahy - podla toho kam idem, lebo vsetko naraz to baglu nespracem - a to zase toho nie je az tak vela, stale je kopec veci co mi chyba a co chcem, ved to poznate vsetci :)

                              Nftipalek - Profil | Ne 8.6.2008 18:52:34

                              lidi tohle forum by se mělo smazat - docela mě deprimuje když vidím kolik toho kdo má :D
                              Já letos začal po dlouhý době chytat znovu a měl jsem jen asi třpytky a pár twisterů.....Tak jsem to rozšířil asi na 15 třpytek, a cca 30 twisterů...woblery asi nebudu používat-ze začátku budu asi dost trhat než se naučím přesně nahazovat.....možná když se mi poštěstí nějakej dobrej-levnej kup....V průběhu sezony ještě asi budu dokupovat

                                NGlanis - Profil | Ne 8.6.2008 17:50:34

                                a ještě rotajdy

                                  NGlanis - Profil | Ne 8.6.2008 17:48:39

                                  zde jsou ty slibované fotky. zatím jich mam pár, ale jelikož teprve začínám tak věřím že časem se to zozroste...

                                    NDetreux - Profil | So 7.6.2008 11:11:19

                                    Takhle třebas vypadala moje vláčkovýbava před nějakejma pár rokama. Voblery jsem všechny utrhl, až na pár vyjímek. To samo twistry, rotačky, plandavky.... Na nový už nemám prachy takže chytám jen na obyčejný twistry.. K tomu mám asi jen pět mikrotaček a 2 skiter popy..

                                      NKnapík - Profil | So 7.6.2008 10:48:37

                                      Jončík: neboj, tak jako ty začínala většina vláčkařů a pro nástrahy ve vázce se potápěla. Uvidíš, časem se to nastřádá, ale nikdy toho nebude dost.-)
                                      Ty nástrahy jsou prostě kráný a je třeba mítjich hodně, ale nejvíc toho většinou chytneš na nástrahu, který nejvíc věříš a tudíž je nejčastěji ve vodě.
                                      Lovu zdar

                                        NJončik - Profil | So 7.6.2008 10:31:10

                                        LoOoL mě je 14 let, a chodim vlačet na metuji do Náchoda a to mám jednu krabčku s třpytkama, woblery(2)a gumy a pak jedna krabička s většímy nástrahy na rozkoš a potom už jenom cca 15 mušek, a jsem štastnej jak blecha, a nemam ani korunu, kde na to berete? kolik vás to stálo?