- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vláčecí arzenál ...
Už se to blíží a tak z nedočkavosti pořád přerovnávám to, co jsem si přes zimu nakoupil. Moje okolí mne ale má za blázna :-) Docela by mne zajímalo, jestli jsem opravdu tak postižený, nebo taky máte větší, než malé množství nástrah v krabičkách?
Autor diskuse: Raketýr - Profil , 5.6.2008 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NCardinal - Profil | So 7.6.2008 9:04:13
To teda je arzenál. To vozíte prívesmy na ryby? Preboha stojte pevno na zemi, no predajci majú radosť z tržieb.
NDenny - Profil | So 7.6.2008 0:21:44
sadraj - nastesti ty potraviny jsou tady hodne lacine,takze 14 dni nemusime nikam kde jsou potraviny spojene s rybarinou,ale slibit to fakt nemuzu,je to silnejsi nez my :-)))))
NJitkagold - Profil | So 7.6.2008 0:16:49
sadraj - ted jsme se vratili z ryb.Nevim co je u tebe fufnik,ale stalo to bez potravin 46$ a s potravinami 258$.
Nbombardák - Profil | Pá 6.6.2008 20:58:12
toho si kamaráde vůbec nevšímej. ti kolem tebe jsou ůplně nemožní, zlí a nechápou , že se musíš pohrát,potěšit a navíc pochopit , tajemné přípravy k lovu. když vezmeš připravu indiánů k lovu- tance, popíjení omamných nápojů,dary bohům tak nám toho zbylo proklatě málo. já už to dávno neřeším. za pár dnů jedeme na dravce a vůbec nevím kdo to pobalí? to bude průser , když něco zapomenu doma, samozřejmě, za to může manželka.
Nobrisek - Profil | Pá 6.6.2008 15:58:19
boyscout-no na vláčení už nic... jinak....má ještě 4 kaprové hůlky (3 dílné) taková ta střední horší třída...no a něco na tresky (bižu) , včetně jednodílného prutu awa-shima...Vlastní nad Tabarinem fitko a tam to má ve skříni...není problém se domluvit...říkal že nechytá a nikdy chytat nebude...
Nboyscout - Profil | Pá 6.6.2008 14:44:48
obrisek>nezustalo tomu kamaradovi ještě něco nebo jsi ho "vybral" dokonale? Třeba bych od něj taky něco koupil.
Nobrisek - Profil | Pá 6.6.2008 13:37:39
Na tento dravčí rok se zásobuji už hodně dlouho...něco sem si koupil v USA, něco mě prošuplo v hokně a taky sem koupil X Y krabiček (rapala,mepss) atd. od kamaráda kterému letos zemřel otec, vášnivý vláčkař....Prvotní nadšení při přehrabování vystřídal zvláštní pocit "bezcharakterce"....No uvidím jak to pude...
Nkebator - Profil | Pá 6.6.2008 13:31:29
Palky : Poviem Ti, ze normalne som rozmyslal asi 5 minut, ake Y alebo I dam na konci RAPAL, ale nakoniec som sa zmylil, ale ved nevadi, caute zatial, idem domov a balit sa na tie Nosice.
P.S. Chalani su tam od soboty a chytili jedneho 66 cm kapra a maju nahodenych 8 udic :-((
saxana: tie boli prec ako prve ... po 260 Sk som ich predal asi 30 kusov ... ale ak by si chcel, tak nie je problem :-)
Nafotim a poslem, mozete sa tesit a slintat ... teraz som skodak :-))
P.S. Chalani su tam od soboty a chytili jedneho 66 cm kapra a maju nahodenych 8 udic :-((
saxana: tie boli prec ako prve ... po 260 Sk som ich predal asi 30 kusov ... ale ak by si chcel, tak nie je problem :-)
Nafotim a poslem, mozete sa tesit a slintat ... teraz som skodak :-))
NPalky - Profil | Pá 6.6.2008 13:15:24
KEBATOR> palky sa nema preco menit! ;-))
pri sklonovani RAPALA skus "Y" na konci alebo sa tomu vyhni a predaj "voblery znacky RAPALA" ;-)
kludne nafot...som zvedavy co ti ostalo...(urcite nie sam)
pri sklonovani RAPALA skus "Y" na konci alebo sa tomu vyhni a predaj "voblery znacky RAPALA" ;-)
kludne nafot...som zvedavy co ti ostalo...(urcite nie sam)
NPalky - Profil | Pá 6.6.2008 12:52:01
LACI> pekne...tie skatule mas 1 or 2 poschodove.....(alebo obojstranne)?
KEBATOR> keby si vsetko nepredal mohol si mat aj ty tolko krabic ;-))
KEBATOR> keby si vsetko nepredal mohol si mat aj ty tolko krabic ;-))
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NPrivlac s multiplikatorom31598
NFotky ryb pouze na přívlač107173
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NRare woblery - Rapala14053
NVláčenie z člnu27208
NRybářské kajaky Hobie2737
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
18:48NFotky ryb pouze na přívlač 107177
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....























