Vláčecí arzenál ...

Už se to blíží a tak z nedočkavosti pořád přerovnávám to, co jsem si přes zimu nakoupil. Moje okolí mne ale má za blázna :-) Docela by mne zajímalo, jestli jsem opravdu tak postižený, nebo taky máte větší, než malé množství nástrah v krabičkách?
Autor diskuse: Raketýr - Profil , 5.6.2008 dravci - nástrahy, návnady

NRicky074 - Profil | So 7.6.2008 9:41:07

Moje Rapalky.....

    NCardinal - Profil | So 7.6.2008 9:04:13

    To teda je arzenál. To vozíte prívesmy na ryby? Preboha stojte pevno na zemi, no predajci majú radosť z tržieb.

      NJitkagold - Profil | So 7.6.2008 0:42:04

      Vase zprava

        NJitkagold - Profil | So 7.6.2008 0:33:54

        sadraj - pred 14 dny jsme s manzelem byli nakupovat v Gander Mountain . Takhle vypada nas nakup.

          NDenny - Profil | So 7.6.2008 0:21:44

          sadraj - nastesti ty potraviny jsou tady hodne lacine,takze 14 dni nemusime nikam kde jsou potraviny spojene s rybarinou,ale slibit to fakt nemuzu,je to silnejsi nez my :-)))))

            NJitkagold - Profil | So 7.6.2008 0:16:49

            sadraj - ted jsme se vratili z ryb.Nevim co je u tebe fufnik,ale stalo to bez potravin 46$ a s potravinami 258$.

              Nbombardák - Profil | Pá 6.6.2008 20:58:12

              toho si kamaráde vůbec nevšímej. ti kolem tebe jsou ůplně nemožní, zlí a nechápou , že se musíš pohrát,potěšit a navíc pochopit , tajemné přípravy k lovu. když vezmeš připravu indiánů k lovu- tance, popíjení omamných nápojů,dary bohům tak nám toho zbylo proklatě málo. já už to dávno neřeším. za pár dnů jedeme na dravce a vůbec nevím kdo to pobalí? to bude průser , když něco zapomenu doma, samozřejmě, za to může manželka.

                NDetreux - Profil | Pá 6.6.2008 20:48:40

                Jsem rozhodně skromnější :o))

                  Nobrisek - Profil | Pá 6.6.2008 15:58:19

                  boyscout-no na vláčení už nic... jinak....má ještě 4 kaprové hůlky (3 dílné) taková ta střední horší třída...no a něco na tresky (bižu) , včetně jednodílného prutu awa-shima...Vlastní nad Tabarinem fitko a tam to má ve skříni...není problém se domluvit...říkal že nechytá a nikdy chytat nebude...

                    Nboyscout - Profil | Pá 6.6.2008 14:44:48

                    obrisek>nezustalo tomu kamaradovi ještě něco nebo jsi ho "vybral" dokonale? Třeba bych od něj taky něco koupil.

                      Nobrisek - Profil | Pá 6.6.2008 13:37:39

                      Na tento dravčí rok se zásobuji už hodně dlouho...něco sem si koupil v USA, něco mě prošuplo v hokně a taky sem koupil X Y krabiček (rapala,mepss) atd. od kamaráda kterému letos zemřel otec, vášnivý vláčkař....Prvotní nadšení při přehrabování vystřídal zvláštní pocit "bezcharakterce"....No uvidím jak to pude...

                        Nkebator - Profil | Pá 6.6.2008 13:31:29

                        Palky : Poviem Ti, ze normalne som rozmyslal asi 5 minut, ake Y alebo I dam na konci RAPAL, ale nakoniec som sa zmylil, ale ved nevadi, caute zatial, idem domov a balit sa na tie Nosice.
                        P.S. Chalani su tam od soboty a chytili jedneho 66 cm kapra a maju nahodenych 8 udic :-((
                        saxana: tie boli prec ako prve ... po 260 Sk som ich predal asi 30 kusov ... ale ak by si chcel, tak nie je problem :-)

                        Nafotim a poslem, mozete sa tesit a slintat ... teraz som skodak :-))

                          Nsaxana - Profil | Pá 6.6.2008 13:18:57

                          kebator - tail dancer ostal ?

                            NPalky - Profil | Pá 6.6.2008 13:15:24

                            KEBATOR> palky sa nema preco menit! ;-))
                            pri sklonovani RAPALA skus "Y" na konci alebo sa tomu vyhni a predaj "voblery znacky RAPALA" ;-)
                            kludne nafot...som zvedavy co ti ostalo...(urcite nie sam)

                              Nkebator - Profil | Pá 6.6.2008 13:04:19

                              [poruseni pravidel MRKu]

                                NLaci - Profil | Pá 6.6.2008 13:01:58

                                Mysho22 - ten nevosiel tak rastie dalej :-)

                                  NMysho22 - Profil | Pá 6.6.2008 12:59:26

                                  Laci:Chceš povedat ,že aj ten sumec sa ti tam vošiel? :-))

                                    NLaci - Profil | Pá 6.6.2008 12:58:28

                                    kebator - nie všade to sa mi vojde do tejto tašky ale vacsinou ano

                                      NPalky - Profil | Pá 6.6.2008 12:52:01

                                      LACI> pekne...tie skatule mas 1 or 2 poschodove.....(alebo obojstranne)?
                                      KEBATOR> keby si vsetko nepredal mohol si mat aj ty tolko krabic ;-))

                                        Nkebator - Profil | Pá 6.6.2008 12:49:40

                                        Laci: si sa zblaznil ???? to nosis vsetko na ryby ???