- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
MO Frýdek-Místek ...
Chodí někdo chytat na revíry MO Frýdek-Místek? Kdo ví, jak tam berou ryby a na co, tak ať napíše.
Autor diskuse: kamos - Profil , 14.5.2008 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
sulda - Profil | So 17.5.2008 13:58:24
gratuluju k třetimu mistu,ale jinak je Olešna oniče.Dokud tam bude Horaček přeceda a dalši duchodci ve vyboru tak to bude stat za .....!Každy tam každemu zavidi rybu a jsou schopni kvuli kapra i porvat(byl jsem osobně svědkem)!!!
, *Lukáš*, - Profil | So 17.5.2008 12:53:29
sulda - tam jdu o to chytit co největší množství eryb - plotice,cejny , 1cm = 1 bod , jinak skončil jsem 3 !! aplaus !! ::D
kamos - Profil | So 17.5.2008 12:45:56
já jsem chodil už v únoru a chodím někdy i s dědou takže dobrý flek mívám často.za únor jsem chytl 2 kapry 50 a 48 cm. na rohlíkové bojlí dom. výroby příchuť jahoda.
sulda - Profil | Pá 16.5.2008 18:54:43
hoši co tam chcete na te Olešne chytat když vam to ti masu chtivi dědci vychytali v lednu a unoru.to tam pak těžko něco chytite a navic dobre fleky maji taky pod penzi a nepusti tam nikoho.
, *Lukáš*, - Profil | Pá 16.5.2008 7:14:15
ty vole , ale já beru pstruhy nad 30 !!!!!! 27cm !!!!!!! halooo !!! to se nebere !!!
kamos - Profil | Čt 15.5.2008 21:47:30
lukáš-vidíš jak jse máš.
já byl v pátek muškařit a na olešné 3 a odnesl jsem si domů 2 x důháka 30 a 27 cm. a 1x potočáka 30 cm.jinač malých jsem vytýhl hodně.samozdřejmě ty malé jsem šetrně vrátil vodě.
já byl v pátek muškařit a na olešné 3 a odnesl jsem si domů 2 x důháka 30 a 27 cm. a 1x potočáka 30 cm.jinač malých jsem vytýhl hodně.samozdřejmě ty malé jsem šetrně vrátil vodě.
, *Lukáš*, - Profil | Čt 15.5.2008 21:29:45
hele vo kom se vlastně bavíš?? já nazval zmrdem toho co byl na 2.místěš , předemnou !!!! jestli chytil 50ryb a já 100 tak jaktože byl předemnou !?? líni jsou v bašce všeude , kdo umí umí , a muškařit umím velmi dobře , ted jsem přišel z vláčky a 15 duháků přes 30cm !! na přívlač ! :-)
kamos - Profil | Čt 15.5.2008 16:34:59
lukáš dámek-jo líny a ve které části bašky je chytáš já totiš ještě lína nechytl ale chci ho chytit.díky za info.
, *Lukáš*, - Profil | Čt 15.5.2008 13:05:04
hele , Baška je super přehrada pro rybolov , kapři kolem 50cm i v poho na splávek , ale kapra nad 50cm :D:D:D:D velice těžce , vytáhl jsem úhoře 70-80cm štiky 40-75 , candoše bobiky . .... líny , jako alde na trofejní to není , jo a na ostravicy jde potočák za potočákem ale 10cm ! :D sem tam duhák 40cm..
kamos - Profil | Čt 15.5.2008 12:25:10
má někdo jiné aktuální zprávy o našem revíru????????jinač tu může být normál pokec.
kamos - Profil | Čt 15.5.2008 7:01:16
stock-díky.já na bašku chodím především na plavačku ale na kaoříky si tam taky rád skočím.nevíš jak tam loni šli candáti???????
stock - Profil | St 14.5.2008 21:28:42
ahoj ja chodím na Bašku sem tam si zajdu i na Olešnou a ryby už jedou pěkně přes brzdu sice jsou malé ale berou:D.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17










