Podkrkonošské jádro :)

Pro včechny, kterým je tato část republiky domovem..
Autor diskuse: Flea - Profil , 9.5.2008 všeobecné - ostatní

Lag - Profil | St 25.1.2012 23:59:34

Badimura >> Nad tou už jsem taky premýšlel ale ještě jsem tam nebyl... kouknu na google jak vypada tok.

    Badimura - Profil | St 25.1.2012 23:54:05

    Lag >> Zkus Bystřici.

      malamut - Profil | St 25.1.2012 23:50:54

      Badimura >> tak já tam vody fakt moc neviděl, a ryby žádný, ono to nemá smysl zarybnit, aby v létě uhynuly, to je fakt. Leda dole, co vytáhne z Cidliny.

        Lag - Profil | St 25.1.2012 23:50:24

        Navíc je tam docela slušná džungle.minulou sezónu to odnesla spička staré okumy :D

          Badimura - Profil | St 25.1.2012 23:47:44

          malamut >> No jo je tam v sezoně strašně málo vody,ryba se tam neudrží a tak ji tam ani nenasazují,jedině až v Ostroměři.

            malamut - Profil | St 25.1.2012 23:44:31

            Badimura >> to nemáš prozrazovat, ať si pro zero zajedou i ostatní :-)))))))))))

              Badimura - Profil | St 25.1.2012 23:42:33

              Lag >> Jo je to mrtvá voda ja tam taky moc nejezdím a ani nevím o nikom.

                malamut - Profil | St 25.1.2012 23:42:32

                Badimura >> já několik měsíců, ale těším se na ni .-)))))))))))))) Tam to bylo tuze parádní :-))

                  Lag - Profil | St 25.1.2012 23:41:08

                  Badimura >> Koukal jsem se na ni včera ve vlaku směrem do HK v místě mezi Šárovcovou Lhotou a Ostroměří a teklo tam toho poměrně dost proto mě to zajímá... v létě jsem tam viděl nejaké tlouště tak jsem to chtěl prubnout :D nechodím tam často ale myslím že ryb tam moc nebude.

                    Lauri - Profil | St 25.1.2012 23:38:56

                    dvorák >> já jím ze pstruhů jen líčka, zbytek vyhazuju

                      Badimura - Profil | St 25.1.2012 23:36:10

                      Lag >> Záleží,jaký je průtok,Javorku jsem neviděl už týden:-)))

                        Lag - Profil | St 25.1.2012 23:33:47

                        Tak asi by to šlo :D aspoň bych nakrmil mistní ptactvo par masňákama ...

                          dvorák - Profil | St 25.1.2012 23:30:19

                          Lauri >> Letos zatím bezrybka nejsem...
                          A to jsem byl už 2krát!!
                          Bejt masař,tak už bych si pochutnával na pstružím masíčku :-))

                            dvorák - Profil | St 25.1.2012 23:28:40

                            Lag >> Pokud nejde o ryby tak můžeš v klidu házet i na led,ne :-))

                              Lauri - Profil | St 25.1.2012 23:28:26

                              dvorák >> beztak chytneš prd :))

                                malamut - Profil | St 25.1.2012 23:28:09

                                Lag >> tak to ti neporadím, ale nemuselo by, v Trutnově je Úpa celá volná.

                                  Lag - Profil | St 25.1.2012 23:23:45

                                  malamut >> Šlo mi jen o to zda je nadjezí zamrzlé :D nechce se mi tam jet zbytečně.Nejde o ryby stačí když to tam aspoň hodím :)

                                    malamut - Profil | St 25.1.2012 23:17:54

                                    Lag >> ale no tak, žádný info o revírech se tu neposkytuje.

                                      malamut - Profil | St 25.1.2012 23:15:31

                                      dvorák >> no to jsem právě udělal :-))))))))))))

                                        Lag - Profil | St 25.1.2012 23:15:15

                                        Zdravím, hledám informace o revíru Javorka 1.Konkrétně o nadjezí pod Ostroměří, je to tam zamrzlé ?
                                        Jinak Les království podle mě jeden z nejhezčích revírů v podkrkonoší až na bordel okolo vody hlavně za sníženého stavu hladiny v udolní nádrži.

                                          dvorák - Profil | St 25.1.2012 23:13:58

                                          malamut >> nečum na plchy a otevři si mapu :-)) !!!!!!!!!!

                                            malamut - Profil | St 25.1.2012 23:11:30

                                            dvorák >> i nééééééé, jen si myslím, že Dvůr není Podkrkonoší, je to předměstí HK :-)))))))

                                              dvorák - Profil | St 25.1.2012 23:07:53

                                              malamut >> ....a plchov závidí :-))))

                                                malamut - Profil | St 25.1.2012 23:04:51

                                                Bože, to je zase vykopávka, ale pro Dvůr dobrá :-)))))))))))))))))))))))))

                                                  dvorák - Profil | St 25.1.2012 23:01:35

                                                  Lauri >> Dnes po poledni sluníčko drobek hřálo. Tak snad očka hned nezamrznou. Doufám v pěkného tlouště...

                                                    Lauri - Profil | St 25.1.2012 22:59:39

                                                    dvorák >> v tý zimě?

                                                      dvorák - Profil | St 25.1.2012 22:48:06

                                                      Lauri >> :-))))
                                                      Zítra se chystám....

                                                        Lauri - Profil | St 25.1.2012 20:56:11

                                                        dvorák >> dvorak - 4.12.2008 6:54:01 >> ty už nechytáš v podkrkonoší nebo co?

                                                          Lauri - Profil | Út 8.6.2010 11:42:42

                                                          VYDROUŠ >> nějak to tu chcíplo. Nebo se mi to zdá ?

                                                            dvorak - Profil | Čt 4.12.2008 6:54:01

                                                            Naprosto čisté. O rybu ani nezavadíš...

                                                              Lauri - Profil | St 3.12.2008 21:01:50

                                                              Co Labe v těchto dnech je čisté?
                                                              Když jseb byl naposledy tak to bylo dost zakalené.

                                                                Jirka J. - Profil | St 24.9.2008 22:45:55

                                                                ...je to tu ještě chcíplé?...

                                                                  románek - Profil | St 24.9.2008 22:28:45

                                                                  zas to tady chcíplo

                                                                    románek - Profil | Út 23.9.2008 11:29:51

                                                                    je pravda že je málo vody proto jezdím ted kde je vody víc zase tam jezdej lodě ale labe je labe