- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaký máte názor na RS???
jakýkoliv příspěvek sem
Autor diskuse: Martin... - Profil , 24.4.2008 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
5x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Párek - Profil | Čt 24.4.2008 22:58:38
Je potřebná! Uvědome si kolik z našich řad se chová jako hovada. A na druhou stranu jak by měla vypadat aby se RS nechovala jako hovada. Nejlépe profesionálové s lidskou tváří. Motivovaní vnitřně i penězi a znalí věci s oporou v zákoně. Pokud někdo nadžuje ze známosti a vedle dělá zbytečně dusno je špatný a pokud se bojí jít na kontrolu je něco špatně ale ne jen v něm. Nebuďme lhostejní a hlídejme se navzájem a kdo je hovado toho aspoň napomeňme popř. volejme policii- kam to vede? Ne bonzáctví(kdo nedělá špatné věci-neškodí, nemůže být trestán kdo ano ať jde dp prd...) to co je naší vášní-rybaření ať má kulturu. Kulturu v nás a potom si nepotřebujeme stěžovat na RS. 5 let 7 kontrol...:-/
boby - Profil | Čt 24.4.2008 22:24:56
Tak jak to je zavedeno nyní,tak to funguje od šedesátého čtvrtého co chytám,možná ještě dřív Tenkrát to ale bylo sousedské pokecání.
Někdy sice padlo trochu silnější slovo,ale nikdy nešlo o kejhák jako dnes.Nedivím se,že většina jich chodí jen na revír,kde chytají a kde by jim kolegové z organizace spíš pomohli,než je uráželi.a postavili se proti nim Za to musí potrápit přespolní..Chce to rozum na obou stranách.Vždyť kdo nechybuje. Jenže kde vzít peníze na profíky?:Zkuste dát návrhy.To je základ a pak budou zájemci stát frontu.
Někdy sice padlo trochu silnější slovo,ale nikdy nešlo o kejhák jako dnes.Nedivím se,že většina jich chodí jen na revír,kde chytají a kde by jim kolegové z organizace spíš pomohli,než je uráželi.a postavili se proti nim Za to musí potrápit přespolní..Chce to rozum na obou stranách.Vždyť kdo nechybuje. Jenže kde vzít peníze na profíky?:Zkuste dát návrhy.To je základ a pak budou zájemci stát frontu.
Mr.Stick - Profil | Čt 24.4.2008 22:13:03
RS? Co to je? Neznám ... za 14 let, co chytám, jsem měl 6 kontrol.
Freaky Styley - Profil | Čt 24.4.2008 22:12:47
Dneska mě dostal porybnej, kterej mi chtěl vzít papíry za to, že jsem neměl doškrtlý zápisy....prostě ty minulý vycházky jsem měl všechny přeškrtlé akorát že né uplně...neměl jsem proškrtly celý řádky ale jen datum lovu a číslo revíru...kdyby nebyl opodál táta, kterej na něj hodil zlý oči, tak bych se s nim nejspíš hustě pohádal...za takovou píčovinu bych mu ty papíry prostě nedal...tragéd
GUGU - Profil | Čt 24.4.2008 22:08:12
RS je dobrá, -kdyz odpouští, jinak hrozný...--že vám nestačí 2 podobné otazky,rozpracované,RS Zdeněk... a Porušujete RR, a asi je tam ještě 1 podobná?!...půjdu spát,a co se mi zdá?...Zdeněk a ten druhej!!
klouček - Profil | Čt 24.4.2008 20:58:26
Jestli budou kontrolovat tak jak dosud, jen napsat číslo do povolenky tak jsou k ničemu.
Aspoň úlovky ryb překontrolovat. A nebo srážka s blbcem....
Aspoň úlovky ryb překontrolovat. A nebo srážka s blbcem....
Fragly - Profil | Čt 24.4.2008 20:36:00
Mam takovou vtipnou zkušenost když tátovi RS napsala do povolenky DŮTKU :D:D poněvadž odešel na 10minut pryč...Už nevím co tam přesně bylo,ale dlouho jsme se tomu smáli...
Zdenall - Profil | Čt 24.4.2008 20:33:51
předminulej rok jsem je neviděl ani jednou,minulí jen jednou a letos vůbec.
Rozhodně by měli chodit častěji!!!!!
Rozhodně by měli chodit častěji!!!!!
Kandat - Profil | Čt 24.4.2008 20:03:34
Nikdy jsem taky nemel jedinej problem. Cim castejsi kontroly tim lip!!!!!
ředitel zeměkoule - Profil | Čt 24.4.2008 19:55:15
LudaT-presne tak.ja mam zatim stesti a doufam,ze to tak i zustane. :-DDD
LudaT - Profil | Čt 24.4.2008 19:53:04
ředitel zeměkoule: no to máš pravdu, ale to platí asi kdekoliv. Srážka s blbem vždycky "bolí".
ředitel zeměkoule - Profil | Čt 24.4.2008 19:50:43
LudaT-souhlas, at ich je vic, ale musi to byt inteligentni lidi a ne zadni [...] co si na rybarich budou honit svoje trika.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17










