MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Zakládáte někdo carp team???

Strasně rád bych se stal členem nějakého carp teamu,abych mohl jezdit s partii na delší výpravy a učit se od ostatních něco nového.
Ahoj Zdenda

Autor diskuse: Lustig ®
Zařazeno do: kaprařina - ostatní, 13.4.2008

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N Carpkiller - ® Čt 17.4.2008 15:08:22
Filla: to víš člověče že to není obitch vajgl,nýbrž special smoke...peace
N HP - ® Čt 17.4.2008 15:01:12
Lustig: nevím kolik maš možnost travit času u netu, ale když založíš otazku a pak v ni nemaš ani jeden přispěvek když se někdo pta přijde mi to nekolegialní a nestandardní. Jinak naco zakladate carp teamy nechapu.
N Filla - ® Čt 17.4.2008 14:35:06
Carpkiller: ta vec co mas v ustech asi nebude obitch cigareta? Mam svrbeni, ze to bude dablova tycinka ajaj ... ta tmeli kaprare i s muskarem, peace
Jsem nazoru, ze kazdej mrkar by se mel trochu upravit pred vstupem na tento web, nebylo by tu tolik "zloby"
Lustig: My uz asi tretim rokem zakladame Mulat-Anoda-Bait CT, ale vstup je podminen vypitim stakanu aromatu Krab a vykourenim nastrouhanyho Belachanu z dymky. Krom Koka neni nikdo hoden, zkontaktuj ho a neco zalozte.. budu nosic a balic :)
N soke - ® Čt 17.4.2008 14:07:01
Na to abys mohl jezdit na delší výpravy nemusíš být v carp teamu.My jsem si carp team založili,ale žádné výhody to nemá.Stačí,když si k sobě seženeš jednoho nebo víc parťáků a můžeš jezdit a vyjde tě to na stejno.Když bys byl z okolí Znojma můžeš vyrazit klidně i se mnou já jezdím většinou sám ten náš carp team se rozpadl čau a hodně zdaru při hladání parťáka.
N XJRista - ® St 16.4.2008 11:17:03
Já osobně si myslím že LUSTIG chtěl touto otázkou najít k sobě parťáky na ryby a od nich se spoustu věcí naučit.....jsem na tom podobně......jinak v dnešní době jít sám na ryby je dost o "hubu" a když je parta lidí u vody s dobrou náladou tak to nemá chybu a strach jde stranou.....jak se tu už psalo,jeden chytá na feedr,další na koule a někdo na klasiku.....čím víc háčků ve vodě,je větší pravděpodobnost že něco příjde....a i když se nepoštěstí tak je u vody přeci fajn...Lustigu přeji ti, ať někoho pohodového najdeš a řádně si zachytáš!!!
N Pike - ® St 16.4.2008 11:15:28
Radoš: Na MRKosrazy již nejezdím. Čím víc se to mění na to, že lovci přijedou, zabivakují se na místě a u centrály se objeví jen s ešusem pro jídlo a pak je tam nevidíš. Kvalit prvního MRKosrazu už se tyhle srazy nepřiblíží, bohužel.

N Radoš - ® St 16.4.2008 11:10:33
Pike - ® ok , to je pravda a na vltavu sem tam s mušákem také jezdím a nebo někdy jak se na nějakém srazu potkáme to dořešíme osobně .
N Pike - ® St 16.4.2008 11:07:47
Radoš. Je v pořádku, že každý máme jiný názor, to by jinak bylo divné. Můj názor je ten, že hodně mladých je zblblých z různých carp clubů, snaží se je napodobovat a mnohdy to není úplně šťastné. Na druhou stranu, pokud nedělají u vody bordel a je vše v pořádku, tak je to jistě lepší než nějaký chuligánský individualista. a protože mívám rád poslední slovo, tak Lustigovi vzkazuju, že aby mohl jezdit na delší vyprávy za kaprama, nemusí být členem žádného carp clubu.
N Minnow67 - ® St 16.4.2008 11:05:51
Pike: Lustig se možná jen nešťastně vyjádřil a ve skutečnosti mu jde jen to, sehnat partu lidí se kterou by jezdil na ryby. Jinak souhlas.
N Radoš - ® St 16.4.2008 11:00:52
Pike - ® zase si myslím že si mimo mísu . Každý rybář když jde na ryby tak si bere k sobě pár přátel a kamarádů jak u muškařiny tak i u kaprařiny,,,,,,,,,, po čase se rozhodnou udělat team jen tak pro radost a pořídí si trička a už je to jedno jestli se odnášejí v teamu kapři a nebo PO a Lipan . je to jen o lidech a jejich názoru !!!!!!!!!!!!!
N Pike - ® St 16.4.2008 10:55:12
Minnow67: Naopak si myslím, že rybařina je hodně podobná bez ohledu na to, jestli se jedná o muškařinu či kaprařinu. Muškařina žádná individualistická metoda lovu není, 70% svých docházek odchytám ve společnosti dalších muškařů. Zakládat k tomu fly club nemusíme. Na druhou stranu proč si nějaký klub nezaložit, není to nic hrozného. Jen mám z některých příspěvků pocit (viz tato otázka a spoustu dalších),že bez carp clubu to nejde, kaprař pokud do nějakého nepatří, tak je méněcený. No a už samotné znění této otázky taky o něčem svědčí. aby mohl jezdit na ryby, potřebuje carp club.
N cuchak - ® St 16.4.2008 10:52:02
Carpkiller - je taky důležitý jak to napíšeš.
N Carpkiller - ® St 16.4.2008 10:40:48
Radoš: tak tak,už sem to tu několikrát psal....ale nemá to cenu rozvádět,když čtu co tu lidi jako Bachy píšou-viz jeho odpovědi Lumírovi v otázce o červech-tak už jdu do kolen,a nemá cenu tady někomu něco vysvětlovat,jen napsat názor,a čekat na lavinu howínek....
N Radoš - ® St 16.4.2008 10:38:24
Carpkiller - ® souhlasím s tebou .......... je to tak . Honzo sám víš o čem to tady je ... je to o jedné vlastnosti co nás dělá čechy
N Carpkiller - ® St 16.4.2008 10:33:46
Taky si myslím že zakládat pevný tým,a stanovovat si pravidla jak na vojně je nesmysl...mi co pospolu jezdíme na ryby,celá parta kolem 20 lidí se nijak nesvazujem,jednou jedem s nim,podruhý s jinym,máme stálejší i nestálejší kolegy,je to zkrátka jen o tom,že nás baví chytat kapry,a je nám i jedno,na co ten či onen dneska chytá,je to každýho věc....jsou samozřejmě lidi se kterými člověk jezdí častěji,ale nebráníme se ani výpravám skolegy úplně od jinud...myslím že u vody by měla bejt pohoda,a ta bude jen v případě že tam budou spolu stejně naladění,a v pohodě lidi...

PS: jinak vlajky,trička a podobný věci k tomu taky trochu patřej,mně to baví-a nevadí mi to...každej je rád když má nějakýho sponzora,a nemusí do krmení tolik investovat...a kdo říká že ne,tak lže-a nikdy mi to nevymluví...takže ta reklama je pouze výraz díků pro lidi,který mi umožňujou chytat tak jak potřebuju....zdarec
N slamakos - ® St 16.4.2008 10:24:47
Myslím si že CT existuje velká spousta i neoficiálních bez sponzorůa vlajek prostě se považují za tým- základ týmu,ale je v něčem úplně jinéma můžou to být Ct pracovní týmy a jakékoliv jiné pokud nemá skupina jasně stanovený cíl a pravidla tak není ničím jiným než sdružením jednotlivců .osobně si myslím ,že ta vlajka nápis na bivaku a pod nikomu nic nepřidá ,obávám se že u ofis CT někdy i svazuje ruce .Já jezdím z větší partou lidí za kapry u nás a v zahraničí a nedělá nám problém vzít úplně cizího člověka sebou ,ale partáka mám jen jednoho a s polu se můžeme považovat za tým.
N Minnow67 - ® St 16.4.2008 10:17:08
Pike: Muškařina je individualistická technika, kdežto kaprařina je kolektivní záležitost. :-) Dobrého parťáka opravdu oceníš. Taky si myslím, že není nutné hned zakládat CT, ale na druhou stranu, proč ne?
N Radoš - ® St 16.4.2008 10:03:37
Pike - ® tak vidíš ale proč zrovna ty píšeš do něčeho o čem nic nevíš a jak by to dopadlo kdyby vám psali kapraří podobné nesmysly do muškaření a pstruzi
N Pike - ® St 16.4.2008 10:00:43
Radoš: Nevím, že by se zakládali muškařské kluby, aby se jezdilo na ryby. Jinak důvod založení muškařských klubů neznám, v žádném nejsem a je mi to jedno.
N Minnow67 - ® St 16.4.2008 9:56:50
free carp: Já si nemyslím, že to nejde. To je názor big masařky :-) V určitých situacích je to ale určitě jednodušší.
Hezká ryba.
N Minnow67 - ® St 16.4.2008 9:55:30
free carp: Já si nemyslím, že to nejde. To je názor big masařky :-) V určitých situacích je to ale určitě jednodužší.
Hezká ryba.
N Radoš - ® St 16.4.2008 9:55:11
Pike - ® tak proč se zakládají všelijaké muškařské kluby to je přece to samé . myslím si že si tady přestřelil a basta mudlerka
N Fery - ® St 16.4.2008 9:54:10
Pike-když je to baví..každýho věc..nikomu bych to nevyčítal..každej chceme od rybařiny asi něco jinýho:-(
N Pike - ® St 16.4.2008 9:51:24
Jediné štěstí, že se po roce 1989 nazačali propagovat ve větším třeba tloušti. Takový chub team, to by bylo něco. Kdyby do těch časopisů napsali, že každý správný carp team musí mít bojovou standardu, tak mám za to, že plno lidí jich má. Kapraři se docela často chovají jako stádo. Viz zakládání carp teamu, hledání sponzorů, plno fotek na stejné brdo (firemní tričko a obligátní poza ve vodě) atd.
Opravdu nechápu to, proč zakládat carp team, aby někdo jel na ryby. Nebo to se pak budete cítít méněcení, když nebude u vody pod nějakou hlavičkou carp teamu? Prosím vás, používejte hlavu
N free carp - ® St 16.4.2008 9:45:34
tak jak vám to jezdí??

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | kaprařina | ostatní ]

Co je nového - kaprařina + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniGrilování ryb bez námahy! Samočinný turbogril v akci!

Za 1.136
Otáčení masa zajišťuje teplý vzduch stoupající vhůru a roztáčející lopatky vrtule! Již se nemusíte starat o to, aby maso bylo grilováno rovnoměrně.

akce, rybareniFox Thermo oblek Winter Carp suit

Za 4.590
Bunda a kalhoty, kompletní oblečení z kvalitního materiálu do extrému, nepříznivého počasí je u nás nyní za akční cenu, dvoudílný oblek ve kterém přečkáte i Sibiř, budete se cítit pohodlně a XXL je ještě levnější

Oznámení - kaprařina
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - kaprařina
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybolov24.cz Rybolov24.cz

Vše pro ryby, rybáře a rybolov 24 hodin denně. Navazujeme na úspěšnou tradici 1.on-line obchodu s rybářskými potřebami na českém internetu....