- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
žebříček gumovejch nástrah
zdarec, mohl bych vás poprosit jestli byste mi napsali takovej žebříček gumovejch nástrah který používáte od nejlepších po ty horší, díky
Autor diskuse: jhok - Profil , 7.4.2008 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Pedro1 - Profil | Út 4.12.2012 15:13:47
rybomil >> rybomil,nofish - 4.12.2012 14:57:34 >> Na bílou gumu mám svou největší štiku a svého největšího candáta.
Předminulou rybačku jsem jedinou jedlou rybu dne,kterou jsem stejně pustil (candoše tak 55 cm) vytáhl taky na bílou gumu.
Když nevím co tam dát,dám tam bílou gumu.Vetšinou se něco splete.Taková jistota,když už člověk neví co jim nabídnout.
Předminulou rybačku jsem jedinou jedlou rybu dne,kterou jsem stejně pustil (candoše tak 55 cm) vytáhl taky na bílou gumu.
Když nevím co tam dát,dám tam bílou gumu.Vetšinou se něco splete.Taková jistota,když už člověk neví co jim nabídnout.
nofish - Profil | Út 4.12.2012 15:10:07
Bosanac >> bílá mi nic nechytá. Bílá s něčím jo, čistě bílá ne. Není to rukama, je to barvou :-) Když mám gumu d deseti barvách a všechny chytají, jen na bílou nic moc, tak to tak prostě je.
nofish - Profil | Út 4.12.2012 15:00:23
Pedro1 >> přidávám se ke kolegovi :-) Čistě bílá, fakt málo, kdy. Občas se něco povede, ale s ohledem deset let z5 je pro mě bílá barva opravdu zklamáním.
rybomil - Profil | Út 4.12.2012 14:57:34
Pedro1 >> další mýtus, aneb nikdy sem na čistě bílou nic nelapnul.
Stačí počárat fixem a už je to jiný . Možná i pochcat, ale to nemám vomáknutý..... :-)
Stačí počárat fixem a už je to jiný . Možná i pochcat, ale to nemám vomáknutý..... :-)
tupac - Profil | Út 4.12.2012 14:38:58
rybomil >> jj naprosto souhlasím , v čr minimální výběr a 99% je předražená. neříkám , že v rusku to taky není předražené , ale výběr je neskutečně velký.
Pedro1 - Profil | Út 4.12.2012 9:59:44
Bílá guma jakéhokoliv tvaru a velikosti - na tom není co zkazit.
rybomil - Profil | Út 4.12.2012 7:13:53
tragy >> Je jeden typ gumy, který jsem pořídil v doprodeji před vláčecí sezonou 2010 ve 3 barvách po 1,- Kč / ks. Vzal jsem jich 200 a už mi docházeji. Chod a úspěch luxusní. Bohužel už nikde nejsou.
Chci říci, že konkrétně Relax je v ČR zbytečně drahej, protože je tady mýtus, že je NEJ, asi jako u Rapaly. Každej co se trochu vyzná a není línej hledat najde o dost lacinější roznocennou náhradu.
tragy >> Smáky a nymphy než ty od Berkleye už taky maji lepší i Rusáci. Asi jsi ještě lejno viděl, na Rusia a UK webech je wobíků a gum Xkrát víc než tady.
Když je teplo a teplejší voda používám jen velké gumy od 12 do 25cm a tam je sumákovi barva, možná vcelku i provedení šumafuk, hlavně když máká jak mu to ladí do fousů.
Chci říci, že konkrétně Relax je v ČR zbytečně drahej, protože je tady mýtus, že je NEJ, asi jako u Rapaly. Každej co se trochu vyzná a není línej hledat najde o dost lacinější roznocennou náhradu.
tragy >> Smáky a nymphy než ty od Berkleye už taky maji lepší i Rusáci. Asi jsi ještě lejno viděl, na Rusia a UK webech je wobíků a gum Xkrát víc než tady.
Když je teplo a teplejší voda používám jen velké gumy od 12 do 25cm a tam je sumákovi barva, možná vcelku i provedení šumafuk, hlavně když máká jak mu to ladí do fousů.
retrívr - Profil | Po 3.12.2012 23:10:22
jhok - >> Až vytvořím žebříček, tak budu nejlepší. Myslím, že se mi to v životě nepodaří. Nic víc, nic míň.
Vash - Profil | Po 3.12.2012 18:49:25
Frčim hlavně woblery. Když guma tak twister a kopyto od relaxu. Fachaj luxusně.
Rastislaf - Profil | Po 3.12.2012 18:45:03
Čau, mám teď celkem úspěchy na gumy od vláčej.cz , mají tam pěkné smáčky a kopyta makaj taky krásně.
tragy - Profil | Po 3.12.2012 17:32:01
http://fishinglifestyle.net/2010/07/top-10-zander-walleye-soft-baits/ ak sa jedna o zubače tak tento rebriček a ak smačky a nymrhy tak berkley
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StFotky ryb pouze na přívlač 107179
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










