žebříček gumovejch nástrah

zdarec, mohl bych vás poprosit jestli byste mi napsali takovej žebříček gumovejch nástrah který používáte od nejlepších po ty horší, díky
Autor diskuse: jhok - Profil , 7.4.2008 dravci - nástrahy, návnady

NTopoľčanec - Profil | Po 7.4.2008 22:02:13

smradzjzd - ® reálne na sucho aj v teréne

    Nsaxana - Profil | Po 7.4.2008 22:01:22

    1 - Durex
    2 - Blowtex
    3 - Rosetex
    4 - Primeros

      Nsmradzjzd - Profil | Po 7.4.2008 21:54:08

      Topoľčanec- zkušenosti myslíš internetové, reálné (v ruce v krámě), nebo snad dokonce praktické?

        NTopoľčanec - Profil | Po 7.4.2008 21:51:07

        malý ryboško - ® a máš s tým aj skúsenosti ?

          Nsmradzjzd - Profil | Po 7.4.2008 21:50:35

          Scanix - to sem zrovna v týdnu co sem popisoval nechytal na gumy.
          A pak, všechno vyslepičit taky nemůžu :-)

            Nmalý ryboško - Profil | Po 7.4.2008 21:49:26

            toto, dúfam že som neporušil autorské práva :D

              NTopoľčanec - Profil | Po 7.4.2008 21:46:03

              čo to je prosím vás Smáček ???

                NScanix - Profil | Po 7.4.2008 21:42:20

                smradzjzd: kurna, parada a co vikend??? :)))))

                  Nsmradzjzd - Profil | Po 7.4.2008 21:26:09

                  Pondělí-
                  relax
                  relax
                  relax

                  Úterý-
                  noname kopyto
                  berkley twistr

                  Středa
                  relax
                  noname kopyto
                  smáček

                  Čtrvtek
                  banjo
                  relax


                  ...atd. Některý týden je v pondělí lepší to co jindy ve středu a v pátek, to co jindy v neděli.

                    NGeorgino - Profil | Po 7.4.2008 21:00:09

                    1) twistr
                    2) kopyto
                    3) banjo
                    4) smáček

                      Nfais - Profil | Po 7.4.2008 20:59:12

                      U mě na prvním místě zcela figuruje Relax,dalším vyhraněným želízkem v ohni jsou Barkley power grub.

                        NScanix - Profil | Po 7.4.2008 20:59:04

                        Mikromrdky, banja, kopyta: Relax
                        Shady a vetsi gumy: Storm
                        Smacky a mikro: Berkley (minnows, nymph)
                        Co mi fakt nesedi: Albastar

                          NHugo Fisher - Profil | Po 7.4.2008 20:54:01

                          Kdyz sezenu relax, jsem spokojenej.

                          Taky jsem mel driv dobou zkusenost s "mister twister", ale ted uz jsem na ne DLOUHO nenarazil... Asi uz to zaniklo .. nebo se prejmenovali na Relax :)

                            Ncz - Fisherman - Profil | Po 7.4.2008 20:52:47

                            Relaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx je relááááááááááxxxxxxxxxxxxxxxx :-)

                              NRybkin - Profil | Po 7.4.2008 20:51:28

                              1.Relax 2.Mans 3.Red Bass

                                Niwanhoe - Profil | Po 7.4.2008 20:49:19

                                Relax
                                Relax
                                Berkley

                                  NMr.Stick - Profil | Po 7.4.2008 20:48:11

                                  1. Relax
                                  2. Relax
                                  3. Relax

                                    NČajo - Profil | Po 7.4.2008 20:47:14

                                    1. Relax
                                    2. Berkley, mikado a vsetko ostatne...
                                    3. este som nemal stastie na tak zlu gumenu nastrahu aby som ju dal na 3 miesto...

                                      NbOB_iK - Profil | Po 7.4.2008 20:47:11

                                      Tak já mam treba rad kopyta a banja od relaxu, ostatní od nich nemusim, pak su v poho este orka.

                                        NBery. - Profil | Po 7.4.2008 20:27:06

                                        1.Relax
                                        2.Berkley
                                        3.Blue fox
                                        4....nic jinýho nepoužívám:-)