žebříček gumovejch nástrah

zdarec, mohl bych vás poprosit jestli byste mi napsali takovej žebříček gumovejch nástrah který používáte od nejlepších po ty horší, díky
Autor diskuse: jhok - Profil , 7.4.2008 dravci - nástrahy, návnady
84 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NPetit09 - Profil | Čt 6.12.2012 18:15:36

na dravce radši používám po woblery, ale když už guma tak určitě bílý twister, na toho se vždy něco chytne, smáček se mi taky osvědčil a poslední dobou chodím chytat okouny na malého bílého ráčka (3cm) na kterého jsem už vytáhl i kapra a pár parem :-)

    NMijon - Profil | Čt 6.12.2012 18:04:53

    jhok - >> Zdravím, to si musíš ozkoušet sám, bo na každý vodě platí jiná guma na jinou rybu

      NP!F - Profil | St 5.12.2012 17:21:52

      Boha jeho, totok je velmi dobra otazka, pekne na rovinu bez vytacok. Musim ja totok spachat s woblermi, aby som vedel ktore tri su to tie najsamlepsie.

        Nhadiuspavac - Profil | St 5.12.2012 16:05:44

        Mates PB >> asi ano he he

          NRytíř - Profil | St 5.12.2012 15:59:32

          Mates PB >> ne.

            NMates PB - Profil | St 5.12.2012 15:55:36

            Rytíř >> Juchééééj, už jsme doma. No popravdě jako hobit to nevypadá, co?

              NS&F - pescador - Profil | St 5.12.2012 15:55:06

              Mates PB >> Rytíř Mates PB - 5.12.2012 15:52:17 >> Dildo nebo Didlo ....... jedno a to samé

                NRytíř - Profil | St 5.12.2012 15:54:00

                Mates PB >> jo vy mluvíte o ču..a já a pytlíku,tak to máme pravdu všichni:-))

                  NRytíř - Profil | St 5.12.2012 15:51:08

                  Mates PB >> http://cs.wikipedia.org/wiki/Bilbo_Pytl%C3%ADk
                  S&F - pescador
                  Pytlíci :-))

                    NS&F - pescador - Profil | St 5.12.2012 15:49:20

                    Rytíř >> Spíše Didlo .... :-)

                      NMates PB - Profil | St 5.12.2012 15:49:07

                      Rytíř >> A seš si jistej? Koukni se pořádně ještě jednou.

                        NRytíř - Profil | St 5.12.2012 15:48:06

                        Mates PB >> Bilbo ..

                          NMates PB - Profil | St 5.12.2012 15:45:13

                          hadiuspavac >> To je Dildo Pytlík z Kraje.

                            Nhadiuspavac - Profil | St 5.12.2012 14:23:12

                            zaujmave

                              NMates PB - Profil | St 5.12.2012 14:22:19

                              Pedro1 >> No dyk, ne.

                                NPedro1 - Profil | St 5.12.2012 13:40:14

                                Mates PB >> Celou dobu to píšu,že bílá guma je nej nástraha.

                                  NMates PB - Profil | St 5.12.2012 13:35:59

                                  Tohle bude podle mě top, navíc mám takové tušení, že to půjde i nasadit.

                                    Nrybomil - Profil | Út 4.12.2012 17:57:14

                                    tragy >> možná někde budou, neukládal jsem

                                      Ntragy - Profil | Út 4.12.2012 17:33:00

                                      rybomil >> mas link na UK a Rusacke weby ...

                                        NFlip - Profil | Út 4.12.2012 17:07:56

                                        Bosanac >> máš pravdu Lojzo-pamatuju dokonce doby 20 let zpět kdy jsem šel k vodě a v jedné kapse balík bílejch twistrů ve druhé pár hlaviček a kam to padlo tam byla ryba.Ještě dneska si pořád říkám když nevíš co nasaď bílou a funguje to dost často:-)

                                          Nnofish - Profil | Út 4.12.2012 15:25:13

                                          Bosanac >> píšeš to sám. Může hrát roli. Já tvrdím, že až tak nezáleží na barvě, jako na tom, umět tu rybu nas*at... A furt tvrdím, že bílá je na prd. Zlatá zelená a červená :-) Poslední dobou tykové ty navěcovací - světle zelená barva.

                                            NBosanac - Profil | Út 4.12.2012 15:17:57

                                            nofish >> Je to rukama: -))
                                            V ciste , pruzracne vode barva muze hrat roli , pri usvitu nebo stmivani urcite hraje . V Labi od dvou trech metrech hloubky uz nehraje .

                                              Nluban ca - Profil | Út 4.12.2012 15:15:56

                                              1:Daiwa Tournament Beam Fish
                                              2:Berkley original 7,5cm
                                              3:twister od relaxu,biely a motor oil

                                                NPedro1 - Profil | Út 4.12.2012 15:14:05

                                                nofish >> Máte tam blbý ryby:-)

                                                  NPedro1 - Profil | Út 4.12.2012 15:13:47

                                                  rybomil >> rybomil,nofish - 4.12.2012 14:57:34 >> Na bílou gumu mám svou největší štiku a svého největšího candáta.

                                                  Předminulou rybačku jsem jedinou jedlou rybu dne,kterou jsem stejně pustil (candoše tak 55 cm) vytáhl taky na bílou gumu.

                                                  Když nevím co tam dát,dám tam bílou gumu.Vetšinou se něco splete.Taková jistota,když už člověk neví co jim nabídnout.

                                                    Nnofish - Profil | Út 4.12.2012 15:10:07

                                                    Bosanac >> bílá mi nic nechytá. Bílá s něčím jo, čistě bílá ne. Není to rukama, je to barvou :-) Když mám gumu d deseti barvách a všechny chytají, jen na bílou nic moc, tak to tak prostě je.

                                                      NBosanac - Profil | Út 4.12.2012 15:05:39

                                                      nofish >> Bila je nejlepsi . Je to rukama .

                                                        Nnofish - Profil | Út 4.12.2012 15:00:23

                                                        Pedro1 >> přidávám se ke kolegovi :-) Čistě bílá, fakt málo, kdy. Občas se něco povede, ale s ohledem deset let z5 je pro mě bílá barva opravdu zklamáním.

                                                          Nruprd - Profil | Út 4.12.2012 14:59:40

                                                          1. já
                                                          2. já
                                                          3. jenom já
                                                          ))

                                                            Nrybomil - Profil | Út 4.12.2012 14:57:34

                                                            Pedro1 >> další mýtus, aneb nikdy sem na čistě bílou nic nelapnul.
                                                            Stačí počárat fixem a už je to jiný . Možná i pochcat, ale to nemám vomáknutý..... :-)

                                                              Ntupac - Profil | Út 4.12.2012 14:38:58

                                                              rybomil >> jj naprosto souhlasím , v čr minimální výběr a 99% je předražená. neříkám , že v rusku to taky není předražené , ale výběr je neskutečně velký.

                                                                NPedro1 - Profil | Út 4.12.2012 9:59:44

                                                                Bílá guma jakéhokoliv tvaru a velikosti - na tom není co zkazit.

                                                                  Nrybomil - Profil | Út 4.12.2012 7:13:53

                                                                  tragy >> Je jeden typ gumy, který jsem pořídil v doprodeji před vláčecí sezonou 2010 ve 3 barvách po 1,- Kč / ks. Vzal jsem jich 200 a už mi docházeji. Chod a úspěch luxusní. Bohužel už nikde nejsou.
                                                                  Chci říci, že konkrétně Relax je v ČR zbytečně drahej, protože je tady mýtus, že je NEJ, asi jako u Rapaly. Každej co se trochu vyzná a není línej hledat najde o dost lacinější roznocennou náhradu.

                                                                  tragy >> Smáky a nymphy než ty od Berkleye už taky maji lepší i Rusáci. Asi jsi ještě lejno viděl, na Rusia a UK webech je wobíků a gum Xkrát víc než tady.
                                                                  Když je teplo a teplejší voda používám jen velké gumy od 12 do 25cm a tam je sumákovi barva, možná vcelku i provedení šumafuk, hlavně když máká jak mu to ladí do fousů.

                                                                    NNoLimit - Profil | Po 3.12.2012 23:53:41

                                                                    ..

                                                                      NWopicak - Profil | Po 3.12.2012 23:32:12

                                                                      Bosanac >> děkuji, pán bůh ti to oplať na dětech

                                                                        Nretrívr - Profil | Po 3.12.2012 23:10:22

                                                                        jhok - >> Až vytvořím žebříček, tak budu nejlepší. Myslím, že se mi to v životě nepodaří. Nic víc, nic míň.

                                                                          NBosanac - Profil | Po 3.12.2012 23:01:27

                                                                          Wopicak >> Neposleme . Neni zac .

                                                                            NPepanD - Profil | Po 3.12.2012 21:45:03

                                                                            Wopicak >> Všechny barvy na které jdou fišky.............

                                                                              NWopicak - Profil | Po 3.12.2012 19:09:15

                                                                              jaký máte ještě oblíbený barvy, pošlete nějaký fotky

                                                                                NVash - Profil | Po 3.12.2012 18:49:25

                                                                                Frčim hlavně woblery. Když guma tak twister a kopyto od relaxu. Fachaj luxusně.

                                                                                  NRastislaf - Profil | Po 3.12.2012 18:45:03

                                                                                  Čau, mám teď celkem úspěchy na gumy od vláčej.cz , mají tam pěkné smáčky a kopyta makaj taky krásně.

                                                                                    Ntragy - Profil | Po 3.12.2012 17:32:01

                                                                                    http://fishinglifestyle.net/2010/07/top-10-zander-w​alleye-soft-baits/ ak sa jedna o zubače tak tento rebriček a ak smačky a nymrhy tak berkley

                                                                                      Nmalý ryboško - Profil | Út 8.4.2008 19:44:41

                                                                                      Čajo: :-) nevadí, ale aj ja sa ospravedlňujem že som nenapísal komu to je :D

                                                                                        NMeppsko - Profil | Út 8.4.2008 19:44:30

                                                                                        1.Berkley-Nymph
                                                                                        2.Smaček-nastrahy.cz
                                                                                        3.Relax-twister
                                                                                        4.Marmyska s patentkou abo kusok z nymphy
                                                                                        5.Relax-kopyto
                                                                                        6-xxx hocico ine....

                                                                                          NČajo - Profil | Út 8.4.2008 18:14:52

                                                                                          malý ryboško - tak sa ti hlboko ospravedlnujem, a priznavam ze to bol moja chyba. Myslel som, ze ked si neudal pre koho to je, ze to je odpoved na otazku.

                                                                                            Nhroch2 - Profil | Út 8.4.2008 17:02:46

                                                                                            malá zelená kopýtka.....a pak světlé twistry vsech velikostí,na značce nesejde,musí pracovat

                                                                                              Nmalý ryboško - Profil | Út 8.4.2008 16:55:51

                                                                                              Čajo: Milý čajo, to nebola odpoveď na otázku... uživateľ menom: Topoľčanec, sa pýtal čo je to smáček, tak preto som tam dal to foto ! Aby videl čo to je ... (čakám omluvu :D)

                                                                                                Ntucnak11 - Profil | Út 8.4.2008 16:33:25

                                                                                                Ja chytam na všehne gumy,použil jsem prezervatyvu potom oplahnul vysušil nařezal tenke proužki napihnul na mermyški a měl jsem mikro tvistry Poland-pover-bait a byli take nadipovane s nazvem kočiči sen.

                                                                                                  Nkapr,kapr,kapr - Profil | Út 8.4.2008 15:12:40

                                                                                                  jinak na prvním míste jsou RELAX, !!!! poradte smáčky prosím ...

                                                                                                    NČajo - Profil | Út 8.4.2008 15:11:11

                                                                                                    malý ryboško - tak otazka znie - zdarec, mohl bych vás poprosit jestli byste mi napsali takovej žebříček gumovejch nástrah který používáte od nejlepších po ty horší, díky
                                                                                                    a ty tu plasnes obrazok gumiek s ktorimi nemas najmensie skusenosti :-))))))

                                                                                                      Nkapr,kapr,kapr - Profil | Út 8.4.2008 15:02:10

                                                                                                      já chytám na wobblerky, ale když na twistery tak na RELAX , prosim potřeboval bych poradit aE-SHOP kde se daj levně sehnat SMÁČCI ! nechci !!! www.nastrahy.cz !!

                                                                                                        NLadinek - Profil | Út 8.4.2008 14:59:16

                                                                                                        Ja to proste na ty gumy nejak neumim :) Koupil jsem si minlej rok docela hafo gum, ale za celej podzim jen jeden okoun a jedna stika :) Proste nic moc, nejak nevim jak na to....ale ono se to poda :)

                                                                                                          Nmalý ryboško - Profil | Út 8.4.2008 14:23:35

                                                                                                          topoľčanec: Žial nie, pretože u nán nie sú dostať, keď už aj sú tak to niesú tie malé... ale minulý rok neboli v partizánskom vôbec..

                                                                                                            NTatoo - Profil | Út 8.4.2008 9:08:02

                                                                                                            1. Smáčik (RedBass)
                                                                                                            2. Ripper Fishunter (Mikado)
                                                                                                            3. Nymfa, ráčik (Berkley)

                                                                                                              Nčolkař - Profil | Út 8.4.2008 8:21:13

                                                                                                              1.Relax
                                                                                                              2. Mister Twister
                                                                                                              3. ostatní

                                                                                                                NHorda - Profil | Út 8.4.2008 7:57:59

                                                                                                                a jako dvojku mam twistery od berkleyho a na třetim mistě super banjo od relaxu

                                                                                                                  NKnapík - Profil | Út 8.4.2008 7:36:14

                                                                                                                  Nenáším nástrahy mistr twistr, ačkoli se mi líbí tak se jim strašně trhají vršky a to i štíhlýma hlavičkama, .....
                                                                                                                  1. Bílý twistr
                                                                                                                  2. Kopyto relax
                                                                                                                  3. Smáček

                                                                                                                    Nj.sladkay - Profil | Út 8.4.2008 1:14:51

                                                                                                                    1, Mann s
                                                                                                                    2, Relax
                                                                                                                    3, Mistrer Twister

                                                                                                                      NHorda - Profil | Po 7.4.2008 22:15:22

                                                                                                                      mou jedničkou je dvou palcovy twister relax

                                                                                                                        NThor - Profil | Po 7.4.2008 22:08:38

                                                                                                                        1) Twister Relax
                                                                                                                        2) Twister Relax
                                                                                                                        3) Twister Relax :-D

                                                                                                                          Nsaxana - Profil | Po 7.4.2008 22:06:46

                                                                                                                          Topoľčanec - 5 čísel ani ja nezvládnem :-)))

                                                                                                                            Nsmradzjzd - Profil | Po 7.4.2008 22:05:06

                                                                                                                            Topoľčanec - tak to je blbý, já mám jen ty internetový:-(

                                                                                                                              NTopoľčanec - Profil | Po 7.4.2008 22:02:57

                                                                                                                              saxana - ® na číslo 5 som alergický ha ha ha