žebříček gumovejch nástrah

zdarec, mohl bych vás poprosit jestli byste mi napsali takovej žebříček gumovejch nástrah který používáte od nejlepších po ty horší, díky
Autor diskuse: jhok - Profil , 7.4.2008 dravci - nástrahy, návnady

NMeppsko - Profil | Út 8.4.2008 19:44:30

1.Berkley-Nymph
2.Smaček-nastrahy.cz
3.Relax-twister
4.Marmyska s patentkou abo kusok z nymphy
5.Relax-kopyto
6-xxx hocico ine....

    NČajo - Profil | Út 8.4.2008 18:14:52

    malý ryboško - tak sa ti hlboko ospravedlnujem, a priznavam ze to bol moja chyba. Myslel som, ze ked si neudal pre koho to je, ze to je odpoved na otazku.

      Nhroch2 - Profil | Út 8.4.2008 17:02:46

      malá zelená kopýtka.....a pak světlé twistry vsech velikostí,na značce nesejde,musí pracovat

        Nmalý ryboško - Profil | Út 8.4.2008 16:55:51

        Čajo: Milý čajo, to nebola odpoveď na otázku... uživateľ menom: Topoľčanec, sa pýtal čo je to smáček, tak preto som tam dal to foto ! Aby videl čo to je ... (čakám omluvu :D)

          Ntucnak11 - Profil | Út 8.4.2008 16:33:25

          Ja chytam na všehne gumy,použil jsem prezervatyvu potom oplahnul vysušil nařezal tenke proužki napihnul na mermyški a měl jsem mikro tvistry Poland-pover-bait a byli take nadipovane s nazvem kočiči sen.

            Nkapr,kapr,kapr - Profil | Út 8.4.2008 15:12:40

            jinak na prvním míste jsou RELAX, !!!! poradte smáčky prosím ...

              NČajo - Profil | Út 8.4.2008 15:11:11

              malý ryboško - tak otazka znie - zdarec, mohl bych vás poprosit jestli byste mi napsali takovej žebříček gumovejch nástrah který používáte od nejlepších po ty horší, díky
              a ty tu plasnes obrazok gumiek s ktorimi nemas najmensie skusenosti :-))))))

                Nkapr,kapr,kapr - Profil | Út 8.4.2008 15:02:10

                já chytám na wobblerky, ale když na twistery tak na RELAX , prosim potřeboval bych poradit aE-SHOP kde se daj levně sehnat SMÁČCI ! nechci !!! www.nastrahy.cz !!

                  NLadinek - Profil | Út 8.4.2008 14:59:16

                  Ja to proste na ty gumy nejak neumim :) Koupil jsem si minlej rok docela hafo gum, ale za celej podzim jen jeden okoun a jedna stika :) Proste nic moc, nejak nevim jak na to....ale ono se to poda :)

                    Nmalý ryboško - Profil | Út 8.4.2008 14:23:35

                    topoľčanec: Žial nie, pretože u nán nie sú dostať, keď už aj sú tak to niesú tie malé... ale minulý rok neboli v partizánskom vôbec..

                      NTatoo - Profil | Út 8.4.2008 9:08:02

                      1. Smáčik (RedBass)
                      2. Ripper Fishunter (Mikado)
                      3. Nymfa, ráčik (Berkley)

                        Nčolkař - Profil | Út 8.4.2008 8:21:13

                        1.Relax
                        2. Mister Twister
                        3. ostatní

                          NHorda - Profil | Út 8.4.2008 7:57:59

                          a jako dvojku mam twistery od berkleyho a na třetim mistě super banjo od relaxu

                            NKnapík - Profil | Út 8.4.2008 7:36:14

                            Nenáším nástrahy mistr twistr, ačkoli se mi líbí tak se jim strašně trhají vršky a to i štíhlýma hlavičkama, .....
                            1. Bílý twistr
                            2. Kopyto relax
                            3. Smáček

                              Nj.sladkay - Profil | Út 8.4.2008 1:14:51

                              1, Mann s
                              2, Relax
                              3, Mistrer Twister

                                NHorda - Profil | Po 7.4.2008 22:15:22

                                mou jedničkou je dvou palcovy twister relax

                                  NThor - Profil | Po 7.4.2008 22:08:38

                                  1) Twister Relax
                                  2) Twister Relax
                                  3) Twister Relax :-D

                                    Nsaxana - Profil | Po 7.4.2008 22:06:46

                                    Topoľčanec - 5 čísel ani ja nezvládnem :-)))

                                      Nsmradzjzd - Profil | Po 7.4.2008 22:05:06

                                      Topoľčanec - tak to je blbý, já mám jen ty internetový:-(

                                        NTopoľčanec - Profil | Po 7.4.2008 22:02:57

                                        saxana - ® na číslo 5 som alergický ha ha ha