vlkovská pískovna

chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s chytáním na vlkovské pískovně.Chtěl bych tam v červnu na tejden vyrazit.
Autor diskuse: ludva16 - Profil , 24.3.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

orlas2 - Profil | Po 24.3.2008 18:13:38

Svazovka,akorát se připrav nato,že v létě kolem tebe budou chodit nahaté holčiny,je to nuda pláž.Bohužel je tam víc nudistů než nudistek:-)

    kali - Profil | Po 24.3.2008 18:10:53

    chci se zeptat to je svazovka nebo soukromák????

      soulfly - Profil | Po 24.3.2008 17:51:54

      Raggo - Jasně že ted bivi máme, ale na Horusický nebo Hnilobě a pěkně zašitý. Na Vlkovský sem s bivi nikdy nebyl. Tam mam deštník a když začne náká čina tak přes něj hodim přehoz.

        certbert - Profil | Po 24.3.2008 16:46:20

        Raggo - ® víc ti opravdu řekne soulfly - ®- je domácí.

          Raggo - Profil | Po 24.3.2008 16:42:31

          certbert- jezdili jsme na tu prvni malou u parkoviste a na velkou, tam jsme potkali ony kaprare...muze to bejt cca 10 let co jsem tam byl naposled na rybach jinak koupat se tam obcas jezdim i ted a letos bych chtel zkusit prave toho kaprika :-)

            Raggo - Profil | Po 24.3.2008 16:41:45

            certbert- jezdili jsme na tu prvni malou u parkoviste a na velkou, tam jsme potkali ony kaprare...muze to bejt cca 10 let co jsem tam byl naposled na rybach jinak koupat se tam obcas jezdim i ted a letos bych chtel zkusit prave toho kaprika :-)

              certbert - Profil | Po 24.3.2008 16:33:57

              Raggo - ® na kterou jsi jezdil??? jezdili jsme tam právě ještě když začínaly bolky-:o))) pak jsme začli vadit domorodcum a ti na nás posílali policajty že tam spíme atd-O((((( chvíli tolerovali bivi bez podlážky a pak jim vadila i plachta těsně nad zemí-:o((( a to tam po nás nezůstal ani vajgl

                Raggo - Profil | Po 24.3.2008 16:27:48

                certbert - aha, to doufam ze az tam pojedu nebude prset :-) Jako teenager jsem tam jezdil s kamosema na candaty a pamatuju se ze tam byla naka banda "biwakaru" proto se ptam. Jinak co si vzpominam kapriky chytali moc pekny...

                  certbert - Profil | Po 24.3.2008 16:24:09

                  Raggo - ® je to celý CHKO tak bivi nee-:o(((( soulfly - ®-to má jinak kousek domu-:o))

                    certbert - Profil | Po 24.3.2008 16:21:55

                    44 - ® já tam jezdil před povodněma 2002.bylo to tam super teď tam budou určitě zase pěkný ryby už musely dorůst

                      Raggo - Profil | Po 24.3.2008 16:19:48

                      soufly - K70 parada...btw. jak je to tam vubec s tim biwakem nerikej mi ze v tehlech chumelenicich tam chrnis pod sirakem :-)

                        44 - Profil | Po 24.3.2008 16:16:13

                        celbert - já tam letos chci jet na dovolenou - tak nevím jestli je tam něco většího ...

                          certbert - Profil | Po 24.3.2008 16:08:11

                          44 - ® -jsou jestli je soulfly - ® -- nesněd-:o)))) před pár lety jsem tam viděl chycené amury okolo metru a pár kaprů 15+ . nevim jak to tam je teď ale kapři tak bejvali pořádný

                            44 - Profil | Po 24.3.2008 15:56:48

                            soulfly - jak sou tam velký ryby ,,? Jestli mohu poprosit ? Podle tebe

                              soulfly - Profil | Po 24.3.2008 13:29:00

                              jj Vlkovská je moje jak říkaj páni kapraři srdcová záležitost. :-) Ještě sme si zde prosadili K70!!!!!

                                Čingi - Profil | Po 24.3.2008 12:42:28

                                Ahoj.Byl jsem tam loni na dovolené.Spal jsem přímo ve Vlkově a k vodě jezdil autem a zbytek se musí dojít.Jak kde ale je to tak 100m.Je to tam krásné a super příroda.Ryb jsem nachytal dost ale samé cejny.To ale neznamená,že tan nejsou.Vedle mě chytli kapra asi 60cm na feeder.

                                  Čingi - Profil | Po 24.3.2008 12:42:22

                                  Ahoj.Byl jsem tam loni na dovolené.Spal jsem přímo ve Vlkově a k vodě jezdil autem a zbytek se musí dojít.Jak kde ale je to tak 100m.Je to tam krásné a super příroda.Ryb jsem nachytal dost ale samé cejny.To ale neznamená,že tan nejsou.Vedle mě chytli kapra asi 60cm na feeder.

                                    flm-baits - Profil | Po 24.3.2008 12:39:57

                                    podle toho na jaky chces chytat. jsem z veseli.tak neco malo vim

                                      Karči - Profil | Po 24.3.2008 12:12:55

                                      Pískovny se nachází v CHKO Třeboňsko (zákaz táboření). Pokud vydržíš týden pod deštníkem a budeš mít štěstí, že tě nikdo z místních dědů na babetách nenahlásí a následně tě nevykáže všudypřtomná MP, můžeš vyrazit.

                                        certbert - Profil | Po 24.3.2008 11:43:29

                                        ludva16 - ® hodně ti poradí soulfly - ®- nevim kde chceš spát ale tam bivi atd nelze-:o(((((((