- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
VYDRY
Mám na rybníce vydry,sežerou daždý druhý den jednoho kapra 3kg-5kg,zatím to fotím a nadávám.Prosím o radu co se stím dá dělat,postup kam to nahlásit,zda někdo hradí škody které jsou velké. Děkuji RYBLCOUL
Autor diskuse: ryblcoul - Profil , 19.3.2008 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
hroch2 - Profil | Pá 21.3.2008 20:15:07
ideální řešení podle mégo je stanovit VYDRÁM,KORMORÁNŮM,BOBRŮM DODU LOVU JAK U OSTATNÍ ZVĚŘE !!!bylo by to nejlevnější řešení a muselo by to fungovat jako s ostatní zvěří!!!!!a Nutrie neregulovat,ale zničit..........radši ať nám nevytlačí naše malé pekné ondatry......
Cottus - Profil | Pá 21.3.2008 10:34:27
LudaT: no prostě renesanční člověk....:-) To ekozemědělství jsem chystal pro soustavu chovných rybníčků(chráněné druhy), ale čas (úřední mašinerie) bohužel zatím nedozrál...
A hospodář rybářský jsem pořád...pouze u jiné firmy, jak o.s.MRS.
A hospodář rybářský jsem pořád...pouze u jiné firmy, jak o.s.MRS.
LudaT - Profil | Pá 21.3.2008 10:30:19
Cottus: Malíř, scénárysta, majitel VN a navíc ekozemědělec. Tvůj záběr je opravdu obrovský. PS málem bych zapoměl že jsi i bývalý hospodář a současný osvětový pracovník. .-)
Cottus - Profil | Pá 21.3.2008 10:20:42
Vydra , jako chráněný živočich by měla býti v kategorii, kdy za její škody stát vyplácí náhradu.
Je to asi zdlouhavé, ale je to tak.
V případě CHKO by to mělo i ono řešit, jinak odbor ŽP příslušného KÚ.
Všechno ale závisí na místních podmínkách. PS: jsem také i ekologický zemědělec...zatím bez dotací...ale asi na to časem přistoupím.
Je to asi zdlouhavé, ale je to tak.
V případě CHKO by to mělo i ono řešit, jinak odbor ŽP příslušného KÚ.
Všechno ale závisí na místních podmínkách. PS: jsem také i ekologický zemědělec...zatím bez dotací...ale asi na to časem přistoupím.
šeptal - Profil | Pá 21.3.2008 10:18:27
malamut(stále stejný): A nesere tě, že dotuješ doktory, učitele, fotbalisty.... Ti mají své jisté víc, než kdekterý hnojař. Jen s tím rozdílem, že pekelně drahý fotbal mi děti nenakrmí. ;o) EDIT: Pokud vím, tak zemědělci nejsou dotovaný prý jen v Austrálii. Třeba v USA berou v přepočtu na hlavu takové subvence, co ti naši příštipkáři nemůžou pořádně ani vydělat.
malamut(stále stejný) - Profil | Pá 21.3.2008 10:14:49
šeptal:vzhledem ke skutečnosti že peníze nejsou prvoci a nemnoží se dělením tržní cenu skutečně platíme i když ne přímo v obchodě ale formou nehorázných daní ze kterých jsou mimo jiné sponzorováni i zemědělci, takové podnikání je docela fajn, za všech okolností mít své jisté. Ale to jsme dost daleko od chudáka vydry.
šeptal - Profil | Pá 21.3.2008 10:00:49
Jen malá poznámka ve vztahu k dotacím do zemědělství. Byly by jste ochotní platit za potraviny skutečnou tržní cenu?
zlatá rybka: A já bych přechytralý oprásklý výrostky řezal rákoskou do krve.
zlatá rybka: A já bych přechytralý oprásklý výrostky řezal rákoskou do krve.
Mr.Piket - Profil | Pá 21.3.2008 9:39:12
naprostý souhlas s malamutem. Ať jdou do podnikáni třeba s papouškama :-)
malamut(stále stejný) - Profil | Pá 21.3.2008 9:15:42
ryblcoul: špatný zákon? Ano, ten který zemědělcům z našich kapes sype dotace na cokoliv a za cokoliv, nasrat, chcete podnikat? Tak i s riziky.
zlatá rybka - Profil | Pá 21.3.2008 9:13:19
né unás se pekárna otvírá v 6 ráno a zavírá v 9 ráno.unás se v pekárně normal prodává pečivo a nechodím tam ohýbat rohlíky.
ryblcoul - Profil | Pá 21.3.2008 8:35:39
RYBLCOUL,PETRU ZDAR vám všem,diskuze arady se dostává někam jinam než bych si přál,ale to je právo každého. Jinak si myslím,že když je špatný zákon tak je asi třeba vzit zakon do vlastních rukou?????????????
Danek - Profil | Pá 21.3.2008 8:08:28
Děda kapr-ráno do pekárny?To chodíš ohýbat rohlíky ne?Na to by tvé IQ mohlo dostačovat.
šeptal - Profil | Pá 21.3.2008 7:27:39
zlatá rybka: Na to, že jsi takový malý školáček, tak se tváříš, že rozumíš kde čemu a při tom vystupuješ jako vyspělý pitomec. Chci říct, važ trochu svá slova.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17











