Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Ndoktor multiplikator - Profil | Út 19.3.2019 17:03:06

Siven Polní >> CHOĎ:))

    NSiven Polní - Profil | Út 19.3.2019 16:52:13

    doktor multiplikator >> Není, AR bearing trpí, s backupem vydrží déle. Každej navi na těžší nástrahy ci větší ryby to má. Že to nemá Luna je fajn, ale taky u ní dochází k častějšm nuceným výměnám. Jdu řezat gumy ;)

      Ndoktor multiplikator - Profil | Út 19.3.2019 15:49:00

      Siven Polní >> ja vim Bohumile ja vim. ale zakial nechytas tuniaky je to sumak

        NSiven Polní - Profil | Út 19.3.2019 15:41:33

        Iza >> Je lepší mít kombinaci AR ložisko plus toto, nutný to ale není (teda pro mě je to zásadní, ale to nic neznamená).

          NSiven Polní - Profil | Út 19.3.2019 15:38:21

          doktor multiplikator >> Ty kecy mam uz dlouho.

            Ndoktor multiplikator - Profil | Út 19.3.2019 14:36:42

            Siven Polní - 19.3.2019 13:54:31 >po synche a nesynchre pribudnu keci o AR? dpc rez radsej tie gumy :))

              NP!F - Profil | Út 19.3.2019 14:08:59

              Iza >> blbo, nejde k tomu navijaku pripnut pes.

                NIza - Profil | Út 19.3.2019 13:58:29

                Siven Polní >> a je to dobře, nebo špatně? ;-)

                  NSiven Polní - Profil | Út 19.3.2019 13:54:31

                  Iza >> Hm, já to tušil...

                    NIza - Profil | Út 19.3.2019 13:46:59

                    Siven Polní >> tohle ten naviják nemá ;-)

                      NSiven Polní - Profil | Út 19.3.2019 13:46:25

                      Iza >> Toť:

                        NIza - Profil | Út 19.3.2019 13:29:43

                        Siven Polní >> nevím co to je :-D

                          NSiven Polní - Profil | Út 19.3.2019 13:21:43

                          Iza >> Ajo. To nemá AR dog pawl, co?

                            NIza - Profil | Út 19.3.2019 10:15:37

                            Siven Polní >> Nee, Jirka ho nechtěl pustit. Tenhle je o dva roky mladší a míň chytanej jak ten můj starej

                              NSiven Polní - Profil | Út 19.3.2019 9:56:57

                              Iza >> To je konkrétně ten tvůj bejvalej? :))

                                NIza - Profil | Út 19.3.2019 9:55:28

                                doktor multiplikator >> navíc ten multík znám, dělal jsem na něm každoroční servis a je v super kondici :-) Jako novej.... :-D Hurá

                                  NIza - Profil | Út 19.3.2019 9:52:22

                                  doktor multiplikator >> jojo, ale trvalo to ;-)

                                    Ndoktor multiplikator - Profil | Út 19.3.2019 8:55:13

                                    Iza >> dockal si sa

                                      NIza - Profil | Út 19.3.2019 8:44:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak po neuváženém prodeji se mi podařilo sehnat tohoto kluka znova, už jej nedám ;-)

                                        Nminatrix - Profil | Pá 15.3.2019 20:42:33

                                        minatrix >> zamluven. Omlouvám se, přihlásil jsem až teď