Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NTomayo - Profil | Pá 15.3.2019 19:00:19

minatrix >> kolik za nej ? Kamarád shání něco na jerkování

    Nminatrix - Profil | Pá 15.3.2019 18:36:31

    Kdyby náhodou, nakonec červeňáček půjde z domu... :-( Potřebuju větší točidlo do sbírky

      Nminatrix - Profil | Pá 15.3.2019 15:26:58

      Krásná věc má často háček.. :-)

        NIza - Profil | Po 11.3.2019 21:18:53

        doktor multiplikator >> není za co..... ;-)

          Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.3.2019 21:11:06

          Iza >> diky ti

            NIza - Profil | Po 11.3.2019 21:09:31

            doktor multiplikator >> lehčí, tužší, ale v závěru slabší

              Ndoktor multiplikator - Profil | Po 11.3.2019 20:52:32

              Iza >> len pre zaujimavost, ked to porovnas so salmonom tak je to ake ?

                NIza - Profil | Po 11.3.2019 17:18:24

                Dávám znova do bazaru Savage Gear custom predator 2,59m do 170gr.

                  NMonot - Profil | Ne 10.3.2019 12:14:03

                  P!F >> Díky! Tohle jsem potřeboval vědět. Chci ho na gumy 4”-5” s hlavama do 20g, což by mohlo být ideál. Na větší kalibr holt budu muset vybrat ještě něco.

                    NP!F - Profil | So 9.3.2019 21:23:01

                    Monot >> ten konkretne nie, ale krize sú vseobecne tak, že vrchna hranica gramaze je uz chlp za hranou. Ideál bude tak 20-30, viac uz citis že to neni ono, aj na zasek ale nahodit s tým este pojde.

                      NMonot - Profil | So 9.3.2019 15:47:03

                      Nevlastní tu někdo stc legend x 7’4” H(42g) Potřeboval bych vedet, jaký nástrahy ta hůlka v reálu snese.

                        NSiven Polní - Profil | So 9.3.2019 10:02:57

                        doktor multiplikator >> Ne, už nemám čas.... :(

                          Ndoktor multiplikator - Profil | So 9.3.2019 9:33:33

                          Siven Polní >> tento rok ziadne operacie?

                            NSiven Polní - Profil | Pá 8.3.2019 16:06:29

                            doktor multiplikator >> To ne, no :)))) Do tuby peklo, to je jasný....

                              Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 8.3.2019 15:47:58

                              Siven Polní >> to je jedno hnusoba a do tuby peklo, ak ces byt za egzota mozes ale fotku kozohlava uz neprekonas :))

                                NSiven Polní - Profil | Pá 8.3.2019 14:56:22

                                doktor multiplikator >> To ano, ale....

                                  Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 8.3.2019 14:45:17

                                  Siven Polní >> hnusoba :)

                                    NSiven Polní - Profil | Pá 8.3.2019 14:31:16

                                    Dělali jste někdo spiral wrap (acid wrap) úpravu...?

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 8.3.2019 8:38:13

                                      P!F >> igen

                                        NPiscicapus - Profil | Čt 7.3.2019 23:12:27

                                        doktor multiplikator >> to je ale buzerace.
                                        Ne, to je šikana, kyberšikana!!!

                                        :-) :-)

                                        Jde o ty cívky. Jedna plná, druhá poloprázdná. Jak se to tady nedávno řešilo. Četl jsem si to a bavil jsem se.