Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NP!F - Profil | Čt 7.3.2019 23:10:07

doktor multiplikator >> ten lovenčina ťa dnes musel extremne nasrať...

    Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 7.3.2019 22:58:55

    Piscicapus >> budes ukazovat tachometer priebezne a bez ojebov :))

    nejak to specifikuj lebo neviem cokonkretne sa pytas

      NPiscicapus - Profil | Čt 7.3.2019 22:56:26

      doktor multiplikator >> to máš naprostou pravdu a jak se říká: "keci nemaj cenu".
      Ale jó, ono to nějak dopadne.

      Juro, jak to tedy máš s tou cívkou?
      A přece se točí?
      Jo?

      :-) :-)

        Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 7.3.2019 22:49:00

        Piscicapus >> vysledky vysledky. planovat mozes kolko ces :))

          NPiscicapus - Profil | Čt 7.3.2019 22:35:27

          doktor multiplikator >> ano, ano. S tou větví máš naprostou pravdu a řežeš celkem rychle.

          ;-) ;-)

          Kolo visí - nemám čas. Ovšem plány mám obrovsky veliké. Tak to třeba dotáhnu až do konce.

            Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 7.3.2019 22:16:53

            Piscicapus >> preco si pylit konar sam pod sebou ? :))

            to je kludne mozne.

            bajk uz mas naladeny a namazany?

              NPiscicapus - Profil | Čt 7.3.2019 22:10:23

              doktor multiplikator >> já ti dám nadsázku, ty kecale jeden. Ty jsi přesvědčený, že máš pravdu, takže to nezamlouvej.
              Kdyby bylo po vašem, tak se ve škole stále učí o placaté Zemi, která je pupkem vesmíru...

              Jo a zdravím tě. Cucáku...

              :-) :-)

                Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 7.3.2019 20:50:54

                Piscicapus >> Nazdar dedku ty tam. nadsazka mus byt :))

                  NSiven Polní - Profil | Čt 7.3.2019 20:18:58

                  doktor multiplikator >> :)))

                    Npl4n4 - Profil | Čt 7.3.2019 19:51:11

                    doktor multiplikator >> určitě má,ale bohužel nejsem jeho majitelem.

                      NPiscicapus - Profil | Čt 7.3.2019 19:29:10

                      doktor multiplikator >> Juro, koukej se vrátit zpět do první třídy! Chápu, že studium na doktora multiplikátora je náročné, ale to, co jsi předvedl je veliká ostuda. Hanbi se.

                        Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 7.3.2019 18:32:45

                        Siven Polní >> hnoj tam byt mozepreto aceton / ale aceton nem hocjake riedidlo/. vela oleja v zasede nieje az taky problem, vrtenim olej z loziska chlp slizi, ked je ho tam moc vytlaci ho vsade naokolo, oprca cievku proste taky ekonomicky magseal :))

                          Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 7.3.2019 17:39:35

                          pl4n4 >>ma to nakres?

                            NSiven Polní - Profil | Čt 7.3.2019 17:06:19

                            pl4n4 >> Je to nalisované. Tzv. "spool assembly". U Okumy a WFT to taky nejde rozdělat (ale jde to vypnout...).

                              Npl4n4 - Profil | Čt 7.3.2019 17:01:42

                              Siven Polní >> to je divny, vzdycky to rozebrat jde az do posledni casti. Kouknu do toho a snad si nejak poradim. Kazdpadne diky za rady.

                                NSiven Polní - Profil | Čt 7.3.2019 16:44:50

                                pl4n4 >> Možná je v lož. moc oleje...?

                                  NSiven Polní - Profil | Čt 7.3.2019 16:44:01

                                  doktor multiplikator >> Asi jo, je tam beztak nějakej hnůj....

                                    NSiven Polní - Profil | Čt 7.3.2019 16:43:10

                                    pl4n4 >> Nejde. Je to tam nějak nacvaklý, hrozí poškození... Osobně jsem se chtěl dovnitř kouknout taky, ale vzdal jsem to.

                                      Npl4n4 - Profil | Čt 7.3.2019 16:09:06

                                      doktor multiplikator >> vyzkousim, ale stejne je to tam zbytecne navic....

                                        Npl4n4 - Profil | Čt 7.3.2019 16:08:06

                                        Siven Polní >> je celkem novej, rozebrat ta civka nejak nejde?