Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

doktor multiplikator - Profil | Čt 7.3.2019 15:45:14

Siven Polní >> vyprat loziska v acetone par krat pretocit skontrolovat, vyfukat namazat a naspak az potom ine loziska

    Siven Polní - Profil | Čt 7.3.2019 15:14:18

    pl4n4 >> Mně to taky moc nelítá, uvažuji o lepších ložiscích...

      Siven Polní - Profil | Čt 7.3.2019 15:09:52

      pl4n4 >> Nejde. Leda je ucvaknout, obrousit.... Jdou povytáhnout, bohužel pouze v ústí otvoru. Ale myslím, že v tom problém nebude. Co ložiska, nejsou zanesená?

        pl4n4 - Profil | Čt 7.3.2019 14:34:17

        Zdravím, nevíte někdo, jak vypnout odstředivé piny u ryobi aquila ixorne ul? Já byl dnes cvičně zaházet a vůbec to nelítalo a ani se to nemělo tendenci motat i při úplném povolení všeho. Tak jsem zjistil že tam je ještě odstředivka, ale nevím jak ji vyřadit z chodu. Stačí mi jen magnetka a mechanika.

          P!F - Profil | St 6.3.2019 14:59:46

          HonzaV >> ee, to robim pri trollingu.

            Iza - Profil | St 6.3.2019 14:50:21

            HonzaV >> normálně, přez buben cívky multíku :-D

              HonzaV - Profil | St 6.3.2019 14:48:16

              P!F >> jakože když dostaneš záběr, tak si rychle nakreslíš značku , abys věděl v jaký hloubce to bylo? :-)

                P!F - Profil | St 6.3.2019 14:36:25

                Siven Polní >> asi nie, radsej chce pocitadlo :)

                Ja si kreslim znacky fixou

                  HonzaV - Profil | St 6.3.2019 14:26:25

                  Siven Polní >> to právě že není :-)
                  každá šňůra to má značený jinak, a ne každá se dělá v multicolor verzi, navíc občas můžeš pár metrů utrhnout a je to zase všechno jinak.... ... počítadlo je tak nějak pohodlnější :-)

                    HonzaV - Profil | St 6.3.2019 14:23:45

                    Siven Polní >> no asi máš pravdu! - našel jsem Daiwa Lexa LC300HL a vypadá že by to mohlo být přesně co chci... díky!

                      Siven Polní - Profil | St 6.3.2019 14:19:57

                      P!F >> To ti věřím, taky bych s tím měl problémy :) Ale třeba je Honza bystřejší ;)))

                        P!F - Profil | St 6.3.2019 14:10:06

                        Siven Polní >> tá snura s farebnými sekciami je naprd, vzdy sa popletiem a vobec nemám paru kolko je vymotane.

                          Siven Polní - Profil | St 6.3.2019 13:57:37

                          HonzaV >> Tak to je těsně pod... Tak co ještě nějaká Lexa s linecounterem...? Na Ebay byly ve slevě. Jinak lepší, když se podělá přídavný LC, než ten na navi, no ni? A nebo použít šňůru s barevnými sekcemi.

                            HonzaV - Profil | St 6.3.2019 13:48:38

                            Siven Polní >> jo, přesně na ten jsem koukal, zatím je to nejblíž tomu co chci..... akorát má IPT 26 palců.... něco krapet rychlejšího by to chtělo....

                            s externím linecounterem nemám vůbec žádnou zkušenost - není to v praxi bazmek co tam spíš překáží?

                              Siven Polní - Profil | St 6.3.2019 13:42:04

                              HonzaV >> Okuma Cold Water Low Profile. Akorát si nejsem jistý IPT.... Nebo cokoliv adekvátního + externí linecounter...?

                                Iza - Profil | St 6.3.2019 13:31:49

                                HonzaV >> tohle bude asi těžké, ale jedna z nej variant co vydrží
                                https://www.safrybolov.cz/multiplikatory/multiplika​tor-na-more-okuma-metaloid-m-5iilx-two-speed--levor​uky-/
                                Nebo třeba velký komodo

                                  HonzaV - Profil | St 6.3.2019 13:27:52

                                  Uměl by prosím někdo poradit levoruký multík - převážně vertikál na moře (házet určitě nebudu) ?
                                  Aby měl rychlější převod (tak 70cm na otočku) , počítadlo šňůry, brzda kolem 10kg , aby nevážil půl kila a přitom něco vydržel.... nehorázně si vymejšlim :-)
                                  Jestli vůbec něco takového je na trhu.... ?
                                  Klidně i něco ze zahraničí, s tím nemám problém...

                                    minatrix - Profil | So 2.3.2019 19:42:51

                                    Dnes UL..

                                      doktor multiplikator - Profil | Pá 1.3.2019 21:17:45

                                      Abyss >> fuha, pokusim sa, ale remizovat nebudem :))

                                        Abyss - Profil | Pá 1.3.2019 21:16:00

                                        doktor multiplikator >>.... Tak dúfam, že ma doktor zachráni bazmeg :D