Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

doktor multiplikator - Profil | Pá 1.3.2019 19:55:41

Abyss >> si sa kurva rychlo vyliecil :))

    Abyss - Profil | Pá 1.3.2019 19:53:13

    doktor multiplikator >> zajtra mam drink a driver... :D

      doktor multiplikator - Profil | Pá 1.3.2019 19:38:40

      benito >> zajra mas drink and drive ?

        benito - Profil | Pá 1.3.2019 19:17:29

        doktor multiplikator >> Ja som multifunkčný,aj chlastať zvládnem.

          doktor multiplikator - Profil | Pá 1.3.2019 19:16:26

          benito >> ty co vies volat aj pisat naraz istenem

            benito - Profil | Pá 1.3.2019 19:14:00

            doktor multiplikator >> Tak tomu poviem elaborát. :))

              benito - Profil | Pá 1.3.2019 19:11:23

              doktor multiplikator >> telefon nedvíhaš,tu sa zaebávaš..

                doktor multiplikator - Profil | Pá 1.3.2019 18:44:17

                P!F >> maju taliani, ale akurat tak pre PepaČ.
                je to dost.
                ta podlozka je z hrubsieho matrosa, vacsi priemer a ide medzi drive shaft a hlavne prevodove kolo,takze bude super. tebe, mozno niekomu inemu ŇI

                  P!F - Profil | Pá 1.3.2019 14:20:35

                  doktor multiplikator >> Shrapnel som uz videl pod 400 eur, nesledujem ten beast. To, ze dodaním jednej karbonovej podlozky dvihnes brzdnu silu o 3kg je podla mna kravina. Mozno ked to pomenís komplet tak sa dostanes o tri kg hore, to je fakt dost. A stale sme pri tom, ze tých 10kg je malo. Takze skoncíme pri tom, ze na daiwe pomením vsetky podlozky a bude super, abu super nebude ani ked ich vymenim. Cast control mi je ukradnutý, na nahadzovanie mám iné navijaky.

                  Ber to tak, ze je to teoria, nejdem to kupovat, nepotrebujem ho.

                    Siven Polní - Profil | Pá 1.3.2019 13:45:42

                    doktor multiplikator >> A jo, jsem si říkal... U toho Abu mi vadí ty zbytečně vysoké okraje nad cívkou a celkové usazeni převodu. Kdyby to mělo tvar Morrumu, tak bych to chtěl..

                      doktor multiplikator - Profil | Pá 1.3.2019 12:19:02

                      Siven Polní >> cena je naopak :))

                        Siven Polní - Profil | Pá 1.3.2019 12:02:54

                        doktor multiplikator >> Paráda!!!

                          doktor multiplikator - Profil | Pá 1.3.2019 11:41:51

                          Pepa z depa >> ani uplne nie. nieje na to dost matrosa na internete a paberkovat nebudem

                            doktor multiplikator - Profil | Pá 1.3.2019 11:38:42

                            P!F >>

                            Shrapnel Ambassadeur Beast

                            Bearings 12 7
                            Inch per turn 26 24
                            Line capacity m/mm 190/0.37 220/0.32
                            Weight g 390 308
                            Drag KG 10 7
                            Cast control 2 pin centrifugal 4-pin mag/centrifugal - externally adjustable
                            Price 270€ 498€

                            Vsetky tie srandy co maju obdobne menovat nebudem /ram z 1kusu, zosilena os cievky atd./ funkcne to nic nemeni.

                            -kapacita u oboch dostatocna, daiwa ma par m naviac, otazka je ci je to nutne potreba cca. abu ma
                            este velkost 6 v zalohe
                            -80g menejj vahy u abu potesi, zelezi kam to sudruh obuje.
                            -5cm v navine na otocku kluckou je zanedbatelne. obe by mohli mat cez 85centi.
                            -cast control, tam nieje o com. zvonka ovladatelny kombinovany vs. nedostupny centrifugal v daiwe.
                            keby tam bol mag Z, alebo aspon nieco ako svs, to by bolo ine kafe.
                            -brzda 7vs.10kg je parameter doriesitelny jednym karbonovym kruzkom za cca. 3-4 USD. / ram, os, loziska/ to v pohode znesu, navody su na ytbe.
                            -ergonomia, nech si rozhodne kto ako potrebuje, vyskou cievky ryoga za abu nezaostava,takze
                            sa neda povedat, ze je low profile
                            -cena bez par euri polovicna v prospech abu. + abu ma nejau tu power klucku naviac
                            -zohnatelnost dielov ich koncova cena v prospech abu

                            pre mna z toho abu vychadza ako ovladatelnejsi, verzatilnejsi, lahsi, dostupnejsi multak bez akehokolvek kompromisu. ryoga je skratka viac sexi a vzdy bude, ale robotu urobia oba rovnaku.

                            asi takto to vidim. PiF-oj

                            reklamaciu posunutie textu v porovnavanych parametroch odoslat MM pri pisani a edite to zobrazuje normalne

                              doktor multiplikator - Profil | Čt 28.2.2019 22:13:26

                              benito >> OBRAZNE :))

                                doktor multiplikator - Profil | Čt 28.2.2019 22:13:04

                                Pepa z depa >> ee. ked tak 2601 C air

                                  benito - Profil | Čt 28.2.2019 19:18:43

                                  doktor multiplikator >> Jaaak 300metri?

                                    doktor multiplikator - Profil | Čt 28.2.2019 18:38:28

                                    Siven Polní >> mne netreba mat 300 m spagatu:))

                                      Pepa z depa - Profil | Čt 28.2.2019 18:38:21

                                      doktor multiplikator >> to mi neříkej že bys ho nechtěl alespon na takový to točení na doma. k vodě bys ho brát nemusel.

                                        Siven Polní - Profil | Čt 28.2.2019 18:33:53

                                        doktor multiplikator >> V rámci možností.....