Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 28.2.2019 18:21:25

Pepa z depa >> ee nepotrebujem

    NPepa z depa - Profil | Čt 28.2.2019 17:56:41

    doktor multiplikator >> hele dochtore a ty máš ten beast?

      NPepa z depa - Profil | Čt 28.2.2019 17:55:00

      doktor multiplikator >> já sem ale indoda endala. to pro příště.

        Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 28.2.2019 17:40:52

        Pepa z depa >> nevedel som ze si little nicky

          NPepa z depa - Profil | Čt 28.2.2019 17:28:28

          doktor multiplikator >> kdepak podle mě je orgonomičtější iphayinaphu.

            Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 28.2.2019 17:25:50

            Siven Polní >> no podla mna je ergonomicka jak marha

              NPepa z depa - Profil | Čt 28.2.2019 16:54:13

              Siven Polní >> de o způsob uložení cívky. co si matně vzpomínám tak na cívce bylo z každý strany ložisko. a myslím že z vnějšku. jarda už tady není takže mi to nepotvrdí.

                NPepa z depa - Profil | Čt 28.2.2019 16:52:36

                doktor multiplikator >> první co to měl byl abák sx 7700cl (víš jakej rok?). pak to měly všechny uc a tak.....
                vím to přesně ted sem mluvil s jardou a ten ví všechno. a víš jakej je rozdíl mezi ads a tím uložením cívky co má ta ryoga?

                  NSiven Polní - Profil | Čt 28.2.2019 16:46:57

                  doktor multiplikator >> Ryoga je ergonomičtější (napohled)....

                    NSiven Polní - Profil | Čt 28.2.2019 16:45:03

                    Pepa z depa >> Co to je? Anti Distortion?

                      Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 28.2.2019 16:28:20

                      Pepa z depa >> ads maju uz pradavno dokonca aj ryoga to ma

                        NPepa z depa - Profil | Čt 28.2.2019 16:26:11

                        doktor multiplikator >> dnes ti nějak rozumím. asi se hvězdy srovnaly do severojižní úvratě či co.
                        a líbí se mi na něm ads.

                          NPepa z depa - Profil | Čt 28.2.2019 16:24:44

                          doktor multiplikator >> souhlasím s tebou. sice ani jeden osobně neznám a ani nevím kdo sem ale věřím ti.

                            Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 28.2.2019 16:11:05

                            P!F >> vecer bude cas

                              NP!F - Profil | Čt 28.2.2019 15:49:16

                              doktor multiplikator >> nerozumiem reci tvojho kmena...

                                Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 28.2.2019 15:47:36

                                P!F >> pomalicky. akurat tu stuku na boku by som utrel acetonom.
                                Jedine v com ma ryoga naviac je vyzor

                                  NP!F - Profil | Čt 28.2.2019 15:38:50

                                  doktor multiplikator >> To si ako vypocital?

                                    Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 28.2.2019 15:17:49

                                    abcdddd >> problem je to ze vo vajcach je prava strana uzsia. Vacsinu priestoru zabere cast control. nieje tam dostatok miesta na prevodove kolo pohonu radica.

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 28.2.2019 15:08:02

                                      Pepa z depa >> paradoxom je ze okruhly beast je lepsie motatko ja šrapnelovic ryoga.

                                        NSiven Polní - Profil | Čt 28.2.2019 12:29:14

                                        Abyss >> Jj, díky ;)