Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NAbyss - Profil | Čt 28.2.2019 11:54:37

Maily odoslané...

    Nvicx - Profil | St 27.2.2019 23:48:00

    Abyss >> a čo vlastne predávaš?

      Nminatrix - Profil | St 27.2.2019 19:10:57

      Abyss >> děkuji děkuji děkuji :-D Hned to zítra vyzkouším v práci

        NAbyss - Profil | St 27.2.2019 18:58:54

        doktor multiplikator >> aaaa :) doplnil som definíciu.....

          NAbyss - Profil | St 27.2.2019 18:53:24

          minatrix >> to je vychodniarskym dialektom-prevzaté z maďarčiny "hovädo" čiže akési zviera, tur domáci .... . Význam slova ma budiť obludnost, neforemnost, váhu a tak podobne.... Tiež možno pojem vyznacne nahradiť iným medzinarodne uznávaným pojmom k.k.tina :)

            NAbyss - Profil | St 27.2.2019 18:45:43

            Mam pdf.ko s cenami aj v CZK aj €. Dajte mi v sz správe maily na seba, pošlem vám ho, plus kde ma nájdete. Je to čerstvá ponuka, čiže fyzicky je zatiaľ prd....

              Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.2.2019 15:48:46

              minatrix >> :))))))

                Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.2.2019 15:48:28

                Pepa z depa >> prosim ta sak by tych svedov jeblo keby si na brehy Mörrumu naklepem k ranajkam tataraček :))))

                  Nminatrix - Profil | St 27.2.2019 15:23:14

                  Abyss >> Hmm, co je to marha? :-)

                    NSiven Polní - Profil | St 27.2.2019 15:11:23

                    Abyss >> Aj mně pošli prosím v sz link... Dík!

                      Nvicx - Profil | St 27.2.2019 14:53:32

                      Abyss >> co mas prosim ta za obchod? pozrel by som si ponuku. popripade sz, ak by to bolo brane ako reklama. dik

                        NPepa z depa - Profil | St 27.2.2019 14:53:12

                        kdo podcenuje vliv řadiče na vlastnosti multíku tak se šeredně mejlí. takovýmu chytrákovi bych přál aby si zajel za lososem. třeba do švédska. má to za rohem.
                        no a pak at povídá veselý historky od vody.....

                          Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.2.2019 14:51:48

                          Abyss >> skoda utopit :))

                            NAbyss - Profil | St 27.2.2019 14:29:26

                            minatrix >> to je marha... Jak beast 61, na hádzanie ootina. Na sumika na vabku oka....

                              NP!F - Profil | St 27.2.2019 12:24:31

                              Siven Polní >> Nejaký cinan z aliexpresu. Hotujem sa uz tri mesiace ho rozobrat.

                                Nminatrix - Profil | St 27.2.2019 11:51:57

                                Abyss >> já když už, tak bych si vybral na zkoušku Oceanfield BG-L ...

                                  NSiven Polní - Profil | St 27.2.2019 11:51:38

                                  P!F >> Co máš "polosynchro"? Toro Beast?

                                    NP!F - Profil | St 27.2.2019 11:50:33

                                    abcdddd >> Ja nie som nepoucitelný, ja som senilný, to by si uz mohol vediet. Ked si zabudnem druhý prut, co mam robit?

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.2.2019 11:49:27

                                      Siven Polní >> pockaaaj bolo to viac zarataj vykecanie distributora atd secko dokopy