Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nabcdddd - Profil | St 27.2.2019 11:49:23

P!F >> no lebo si nepoucitelny, zo svojho okolia mas vediet ze s multi sa iba vertikaluje, na nahadzovanie to nie je :-D

    NP!F - Profil | St 27.2.2019 11:47:43

    abcdddd >> ano, uzka cievka a radič daleko vsetky mozne problemy s nesynchro minimalizuju. Ja tranx nemám, povacsine som mal problemy, ked to polosynchro cinan co mam spravil nejaký nezmysel, kým sa tá snura zrovnala bolo to fakt divoke. A okrem toho som na nom par krat ustrelil snuru pri nahode, nosnostou snury to fakt nemohlo byt, urvane od navijaku.

      Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.2.2019 11:46:30

      abcdddd >> ja nesom taky shimanista :))

        NAbyss - Profil | St 27.2.2019 11:40:04

        minatrix >> mam tu ponuku na shope... JDM modely vybrané. Z ponuky dávam do pozornosti model roxani power shooter....

        To akože BFS roxari bf8 je podľa mňa blud peňazí a cievka váži 15g :/....

          NSiven Polní - Profil | St 27.2.2019 11:34:19

          doktor multiplikator >> No za měsíc to nebylo, ani dva.... Kupoval jsem kick-levery do foroty, zatím je mám schované v krabičce...

            Nvicx - Profil | St 27.2.2019 11:32:37

            Čaute. Prikláňam sa k abecedovi, že ustrihnúť šnúru je legenda. Minulý rok som to po diskusii tu skúšal nasimulovať a dal som radič na opačný koniec cievky ako bola šnúra. Mulťák bol rovnako Tranx. Ani ťahom, ani seknutím sa mi nikdy nepodarilo šnúru poškodiť. Iba zarezať, keď som palcom chytil cievku. Na maximálnej 10kg brzde ani to. Ryby som mal odhadom do 40kg,možno aj viac a nikdy mi to nespravili. Kto tu už reálne ustrihol nepoškodenú šnúru?

              Nabcdddd - Profil | St 27.2.2019 11:30:49

              doktor multiplikator >> nenapises za mna? ty si predsalen respektovana autorita v multi svete, co ja zmozem. tvoje slovo ma vahu

                Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.2.2019 11:29:27

                abcdddd >> dpc napis do shimana nech tranx II spravia synchro a budes mat dovod spravit si radost :))

                  Nminatrix - Profil | St 27.2.2019 11:29:11

                  doktor multiplikator >> Roxani , no ni....?

                    Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.2.2019 11:27:52

                    Siven Polní >> kolko ti to trvalo ?

                      Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.2.2019 11:26:39

                      minatrix >> tak Roxana JO :))

                        Nminatrix - Profil | St 27.2.2019 11:26:15

                        abcdddd >> jj, čím víc prokliků... ;-)

                          Nabcdddd - Profil | St 27.2.2019 11:25:50

                          Siven Polní >> kazdopadne, nebol by som proti keby mal tranx synchro radic, niesom expert ale za mna to pre vyrobcu niesu ziadne extra naklady to tam dat tak nechapem preco to nie je standard. zaujimal by ma dovod preco to neriesia synchrom

                            NSiven Polní - Profil | St 27.2.2019 11:23:27

                            abcdddd >> Jasný :) Ale hranou to fakt u mně nebylo.

                              Nabcdddd - Profil | St 27.2.2019 11:22:24

                              minatrix >> to je platena reklama toto co sem posledne dva dni davas? sa z teba stal influencer? :-)

                                Nminatrix - Profil | St 27.2.2019 11:20:15

                                Kdyby náhodou.... Psal mi Tom z Velká-ryba.cz a pro letošek je i pro nás v katalogu Japan malý multi Abu Roxani BF8 L (8,o:1, 185g, 5,5kg , cca 6000Kč..)

                                  Nabcdddd - Profil | St 27.2.2019 11:19:09

                                  Siven Polní >> srandoval som :-)

                                    NSiven Polní - Profil | St 27.2.2019 11:18:29

                                    abcdddd >> Prostě se vytvoří smyčka a třením se v určitém místě šňůra předře -a protože je to rychlé a vypadá to skoro jako ustřižené, použil jsem tento výraz.

                                      NSiven Polní - Profil | St 27.2.2019 11:15:45

                                      doktor multiplikator >> Ad posl. odstavec: Sehnal jsem.

                                        Nabcdddd - Profil | St 27.2.2019 11:15:42

                                        Siven Polní >> na slovensku pozname samounos. samoustrihnutie je novinka :-) ak sa udrbe 25kg pletenka na multaku co ma 10kg brzdu (a to sa bavime uz o tych multakoch s fakt heavy brzdou) tak je to divne ak tam nemas ostru hranu ako pise pepa