- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Privlac s multiplikatorom
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
217x v oblíbených a 37x v ignorovaných.
Siven Polní - Profil | St 27.2.2019 11:08:58
abcdddd >> Přes radič ne, ale když je na cívce "skok" stranou, tak pod vlivem dalších okolností k tomu dochází - jak psal P!F: pletenka se "ustřihne" sama o sebe.
doktor multiplikator - Profil | St 27.2.2019 11:08:47
abcdddd >> ano radic siel srat. vodic radica kusnuty do sneku a nasledne udrbany pod tahom, problemom je ze na to neexistuje fotodokumentacia:))
v podstate slo o to ze v tej dobe nic lepsie nebolo a 30 kilovy salmon ked sa mal kde rozbehnut tak siel
pravdou je ze to co o com pise Palo je nieco trochu ine
v podstate slo o to ze v tej dobe nic lepsie nebolo a 30 kilovy salmon ked sa mal kde rozbehnut tak siel
pravdou je ze to co o com pise Palo je nieco trochu ine
Pepa z depa - Profil | St 27.2.2019 10:50:09
abcdddd >> urvat pletenku přes řadič? tak to bych chtěl vidět a kde tvrdí že se mu to stalo tak kecá. leda by měl ten drát zbroušenej jako břitvu nebo vložku prasklou s ostrejma hranama.
abcdddd - Profil | St 27.2.2019 10:11:58
doktor multiplikator >> stat sa to moze, ale udrbat snuru na 25kg cez radic to by ten radic isiel srat
doktor multiplikator - Profil | St 27.2.2019 9:18:01
abcdddd >>faktom je, ze stat sa to moze. ale je to situacia kedy ak sa neposere nieco ine tak toto sa nahodne moze. na multakoch velkost cievky abu 6 a viac, navyse pri dnesnych pouzitelnych multakoch je to osetrene tak aby v pripade krajnej nudze dostalo na benzo plastove koliesko za par centov
pre slovic"karov" vypisovat litanie nebudem, vsetko je v nakresoch
problem cislo jedna je, ze od vsetkych klonovanych vykurvencov budete mam problem zohnat nahradny diel.abu daiwa shimano diely sa zohnat daju. koniec hlasenia
pre slovic"karov" vypisovat litanie nebudem, vsetko je v nakresoch
problem cislo jedna je, ze od vsetkych klonovanych vykurvencov budete mam problem zohnat nahradny diel.abu daiwa shimano diely sa zohnat daju. koniec hlasenia
abcdddd - Profil | St 27.2.2019 8:49:21
P!F >> cela ta nesynchro psychoza je za mna iba urban legend zivena v tejto diskusii, posledne IT som na Tranxe pri vertikale ostal parkrat visiet v prudom useku tak ze pokial som zastavil lod elektromotorom priesiel som cca 15-20m cez brzdu (ani za boha v tom tlaku som nevedel stlacit ten vydrbany "preklapac", slabe palce :) ) a ani raz som snuru cez readic neudrbal. Tranx je v tomto rieseny relativne dobre nakolko je radic daleko od cievky, ktora je uzka tympadom uhly su viacmenej ok.
Pete - Profil | Út 26.2.2019 23:21:17
minatrix >> no to jsem take slysel ze nektere WFT jsou shitovky. Ja mam teda BC kinga a zatim si nemohu stezovat, ale pravdou je, ze jsem ho zatim moc neproveril. Kazdopadne ten cinan mne pokousi :-)
minatrix - Profil | Út 26.2.2019 23:16:44
Pete >> já někde četl, že jde o ložiska a design. Jinak pár téhle multi jsou skoro totožný... Ale nevím, jak je na tom ten Číňan z Ebay.
Ten Gomexus měl dobrý reference a vyšel na cca 3300. Což bylo good. Prý ale pozor na podobné WFT, prý nejsou dobrý, za ty prachy
Ten Gomexus měl dobrý reference a vyšel na cca 3300. Což bylo good. Prý ale pozor na podobné WFT, prý nejsou dobrý, za ty prachy
Pete - Profil | Út 26.2.2019 23:03:03
minatrix >> no na youtube je mraky videi, kde tyhle multiky pouzivaj nemci prave na haliky a docela mne to laka vyzkouset. Jinak Maxel znam a to jsou moc povedeny hracky, ale uz tomu odpovida i cenovka :-)
minatrix - Profil | Út 26.2.2019 22:53:59
Pete >> kámoš mi přivezl z USA něco podobného - Gomexus. Ale je zatím ve skříni. Chtěl jsem něco malého , ale silného. Jeden známej chytá v NOR pouze podobný točidla. Ale dělá tam guida na velký halíky atd
http://www.tackleking.de/maxel-multirollen/418-maxel-transformer-jigging.html
http://www.tackleking.de/maxel-multirollen/418-maxel-transformer-jigging.html
P!F - Profil | Út 26.2.2019 22:27:41
doktor multiplikator >> akurat je problem v tom, ze ja nepisem o zarezanej pletenke. Kasli na to, utrtkas pár ryb a das mi za pravdu.
doktor multiplikator - Profil | Út 26.2.2019 22:24:04
P!F >> nahanate s pepom bubaka. a zarezanu pletenku odstrihne skorej ako na to radic zareaguje
Pete - Profil | Út 26.2.2019 22:19:34
minatrix >> tak ten za tu cenu vypada hodne zajimave, mas s nim zkusenost?
Pete - Profil | Út 26.2.2019 22:15:00
osprey >> no nemyslim si, ze to je o tom kolik jsem jich chytl, tim spis bych se s tim uz setkal a spis se podivuji, ze se mi to nikdy nestalo :-). Jinak na kelery multik nepouzivam, mam Okumu Raw s prevodem 4,5:1 a uplne v pohode. Jinak pokud umis chytat polaky uz ted jsi kral, protoze ostatni tresky jsou proti polakum jednoduche ryby :-) a to je i duvod proc je to vedle halika moje nej ryba na severu
minatrix - Profil | Út 26.2.2019 22:13:54
osprey >> a co nějaký levný jigging multík?
Něco takového https://www.ebay.com/itm/Aluminum-CNC-Machined-Jigging-Reel-Left-Right-Max-Drag-16-21KG-Fishing-Reel/323367424329?hash=item4b4a335149:m:mSNIblDUkku1GBwRKBP7vbQ
Něco takového https://www.ebay.com/itm/Aluminum-CNC-Machined-Jigging-Reel-Left-Right-Max-Drag-16-21KG-Fishing-Reel/323367424329?hash=item4b4a335149:m:mSNIblDUkku1GBwRKBP7vbQ
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33409
Fotky ryb pouze na přívlač107179
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Výroba woblerů31008
Vláčenie z člnu27208
Rare woblery - Rapala14053
Lov na vyvěšenou - nové téma4050
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Rybářské kajaky Hobie2737
Prívlačové prúty G.Loomis1240
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47Fotky ryb pouze na přívlač 107180
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











