Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Siven Polní - Profil | St 27.2.2019 11:08:58

abcdddd >> Přes radič ne, ale když je na cívce "skok" stranou, tak pod vlivem dalších okolností k tomu dochází - jak psal P!F: pletenka se "ustřihne" sama o sebe.

    doktor multiplikator - Profil | St 27.2.2019 11:08:47

    abcdddd >> ano radic siel srat. vodic radica kusnuty do sneku a nasledne udrbany pod tahom, problemom je ze na to neexistuje fotodokumentacia:))

    v podstate slo o to ze v tej dobe nic lepsie nebolo a 30 kilovy salmon ked sa mal kde rozbehnut tak siel

    pravdou je ze to co o com pise Palo je nieco trochu ine

      Pepa z depa - Profil | St 27.2.2019 10:50:09

      abcdddd >> urvat pletenku přes řadič? tak to bych chtěl vidět a kde tvrdí že se mu to stalo tak kecá. leda by měl ten drát zbroušenej jako břitvu nebo vložku prasklou s ostrejma hranama.

        abcdddd - Profil | St 27.2.2019 10:11:58

        doktor multiplikator >> stat sa to moze, ale udrbat snuru na 25kg cez radic to by ten radic isiel srat

          doktor multiplikator - Profil | St 27.2.2019 9:18:01

          abcdddd >>faktom je, ze stat sa to moze. ale je to situacia kedy ak sa neposere nieco ine tak toto sa nahodne moze. na multakoch velkost cievky abu 6 a viac, navyse pri dnesnych pouzitelnych multakoch je to osetrene tak aby v pripade krajnej nudze dostalo na benzo plastove koliesko za par centov

          pre slovic"karov" vypisovat litanie nebudem, vsetko je v nakresoch

          problem cislo jedna je, ze od vsetkych klonovanych vykurvencov budete mam problem zohnat nahradny diel.abu daiwa shimano diely sa zohnat daju. koniec hlasenia

            abcdddd - Profil | St 27.2.2019 8:49:21

            P!F >> cela ta nesynchro psychoza je za mna iba urban legend zivena v tejto diskusii, posledne IT som na Tranxe pri vertikale ostal parkrat visiet v prudom useku tak ze pokial som zastavil lod elektromotorom priesiel som cca 15-20m cez brzdu (ani za boha v tom tlaku som nevedel stlacit ten vydrbany "preklapac", slabe palce :) ) a ani raz som snuru cez readic neudrbal. Tranx je v tomto rieseny relativne dobre nakolko je radic daleko od cievky, ktora je uzka tympadom uhly su viacmenej ok.

              minatrix - Profil | St 27.2.2019 8:12:07

              Pete >> kdo ví, tak ho vem a poděl se :-D

                Siven Polní - Profil | St 27.2.2019 8:10:34

                P!F >> Taky. Klidně během náhozu :(

                  P!F - Profil | Út 26.2.2019 23:49:34

                  abcdddd >> nula, ale snuru o snuru som urezal viac krat.

                    Pete - Profil | Út 26.2.2019 23:21:17

                    minatrix >> no to jsem take slysel ze nektere WFT jsou shitovky. Ja mam teda BC kinga a zatim si nemohu stezovat, ale pravdou je, ze jsem ho zatim moc neproveril. Kazdopadne ten cinan mne pokousi :-)

                      minatrix - Profil | Út 26.2.2019 23:16:44

                      Pete >> já někde četl, že jde o ložiska a design. Jinak pár téhle multi jsou skoro totožný... Ale nevím, jak je na tom ten Číňan z Ebay.

                      Ten Gomexus měl dobrý reference a vyšel na cca 3300. Což bylo good. Prý ale pozor na podobné WFT, prý nejsou dobrý, za ty prachy

                        abcdddd - Profil | Út 26.2.2019 23:09:53

                        P!F >> kolko ryb si utrtkal o nesynchro radic?

                          Pete - Profil | Út 26.2.2019 23:03:03

                          minatrix >> no na youtube je mraky videi, kde tyhle multiky pouzivaj nemci prave na haliky a docela mne to laka vyzkouset. Jinak Maxel znam a to jsou moc povedeny hracky, ale uz tomu odpovida i cenovka :-)

                            minatrix - Profil | Út 26.2.2019 22:53:59

                            Pete >> kámoš mi přivezl z USA něco podobného - Gomexus. Ale je zatím ve skříni. Chtěl jsem něco malého , ale silného. Jeden známej chytá v NOR pouze podobný točidla. Ale dělá tam guida na velký halíky atd

                            http://www.tackleking.de/maxel-multirollen/418-maxe​l-transformer-jigging.html

                              P!F - Profil | Út 26.2.2019 22:27:41

                              doktor multiplikator >> akurat je problem v tom, ze ja nepisem o zarezanej pletenke. Kasli na to, utrtkas pár ryb a das mi za pravdu.

                                doktor multiplikator - Profil | Út 26.2.2019 22:24:04

                                P!F >> nahanate s pepom bubaka. a zarezanu pletenku odstrihne skorej ako na to radic zareaguje

                                  Pete - Profil | Út 26.2.2019 22:19:34

                                  minatrix >> tak ten za tu cenu vypada hodne zajimave, mas s nim zkusenost?

                                    Pete - Profil | Út 26.2.2019 22:15:00

                                    osprey >> no nemyslim si, ze to je o tom kolik jsem jich chytl, tim spis bych se s tim uz setkal a spis se podivuji, ze se mi to nikdy nestalo :-). Jinak na kelery multik nepouzivam, mam Okumu Raw s prevodem 4,5:1 a uplne v pohode. Jinak pokud umis chytat polaky uz ted jsi kral, protoze ostatni tresky jsou proti polakum jednoduche ryby :-) a to je i duvod proc je to vedle halika moje nej ryba na severu

                                      P!F - Profil | Út 26.2.2019 22:12:33

                                      doktor multiplikator >> nie, ty áno? Ale věřím, ze snura sa vie sama o seba urezat, nakolko som to v praxi uz videl. Preto tá nedovera v nesynchro.