Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

doktor multiplikator - Profil | Út 26.2.2019 21:58:09

P!F >> veris na duchov ?

    P!F - Profil | Út 26.2.2019 21:46:56

    doktor multiplikator >> nesynchro navijak potencionalne aj na morske potvory? Máš s tým nejake skusenosti, že si to trufnes odporucit? Možno je to super volba, ja neviem, nemám s tým skusenost, nie som si isty, či by to bolo ok.

      osprey - Profil | Út 26.2.2019 21:43:26

      doktor multiplikator >> I to je možnost. Já si to nějak přeberu. S váma jsem to už probral (díky moc všem) a teď to proberu ještě se svojí peněženkou:-))

        doktor multiplikator - Profil | Út 26.2.2019 21:12:34

        osprey >> kup tranx hg a mas pokoj.

          osprey - Profil | Út 26.2.2019 20:58:21

          Pete >> Je to jednoduché. Jsi o X kellerů dál. Já velkého nikdy nechytil - nebyla příležitost. Strávil jsem v Norsku málo času a z toho půlku na zemi a jediná ryba, co tam jakž takž umím chytat, je polak. Ale než zestárnu, rád bych si chytil pár kousků od všeho, co tam běžně plave.

          S multíkem (Abu Record 6000) jsem chytal chvíli a přišlo mi to úplně na prd. I v souboji s běžnou obecňačkou jsem byl co chvíli mimo kontakt s rybou a motal jako magor. K dyž jsem měl vyndat nástrahu z vody, všichni na mě čekali.

          Tak hledám něco, s čím budu bojovat s rybou a ne s nějakým nedomrlým kusem železa. Toť vše.

          A ještě jedna věc. Většinu lidí tam někdo učí chytat. Já se to učím tak nějak sám. Pokud přitom dělám něco jinak než většina, tak je to normální, to já pořád.:-)

            P!F - Profil | Út 26.2.2019 20:54:17

            osprey >> bude.

              Popik - Profil | Út 26.2.2019 20:42:31

              minatrix >> by me zajimalo 5 kg, kdyz se tahle vaha resi ohledne brzdy.

                Siven Polní - Profil | Út 26.2.2019 18:46:07

                minatrix >> A jo!

                  minatrix - Profil | Út 26.2.2019 18:42:36

                  Siven Polní >> dvě kg..ale nevěřil jsem tý karabině

                    Siven Polní - Profil | Út 26.2.2019 18:39:06

                    minatrix >> Pěkné! Kotouč kg...?

                      minatrix - Profil | Út 26.2.2019 18:29:35

                      Pokud to někoho zajímá, pořídil jsem si nový W6 Powercast 255-130g. Rychlý blank, dlouhá rukojeť... Trošku mi připomíná Abu Volatile, co jsem měl. Jen nejspíš na lepších komponentech.
                      Zatím jen hraní na suchu... . Osobně bych pár věcí upravil :-) Nástraha cca 180g.

                        Pete - Profil | Út 26.2.2019 16:38:48

                        osprey >> Ahoj Miro, jak si to myslel, ze s kelerem ztratis kazdou chvily kontakt? Mam jich nachytano opravdu hodne, vetsinou na hloubkach 50-100 m a nikdy se mi nestalo, ze by to napalil smerem ke mne. Vzdy je to vypad do hloubky a tam to neni o prevodu, ale brzde :-). Nechci to v zadnem pripade zpochybnovat, jen mne to zaujalo.

                          Siven Polní - Profil | Út 26.2.2019 14:42:43

                          osprey >> Já jsem ho dával do Clone wars. V ruce jsem to neměl, ale z mé zkušeností s Citrixem (levnější) a Komodo (dražší) a z P!Fové s BC Kingem to nebude žádnej krám - jedinou případnou slabinu vidím v ložiskách, což lze pozměnit - ale třeba ani
                          to ne, kromě Chorvatů ho nikde zovna takto lacino nemají.... Já ho loni chtěl koupit, ale Chorvati ho už neměli, tak jsem vzal Komodo...

                            osprey - Profil | Út 26.2.2019 13:49:39

                            P!F >> Ten obchod funguje i mimo e-bay, to dokážu koupit.
                            Naviják neznám. Ani jsem nezaznamenal, že by se tu někdy řešil.

                            Bude v pohodě?

                              doktor multiplikator - Profil | Út 26.2.2019 12:36:53

                              osprey >> ok takto je to prehladnejsie

                                P!F - Profil | Út 26.2.2019 12:08:56

                                osprey >> Ja to chapem, uz pri sumcoch tie pomale wftcka stihaju len tak tak. Skus najst ten banak niekde mimo ebay...

                                  osprey - Profil | Út 26.2.2019 12:04:30

                                  doktor multiplikator >> S tím v zásadě souhlasím. Mě netrápí kapacita, ale rychlost navíjení. S tím Abučkem jsem nestíhal obyčejnou malou tresku. Metrová tmavka (keller) mě s pomalým multíkem ulítá.Každou chvíli s ní ztratím kontakt. A už jenom vytáhnout nástrahu z vody byl s tím pomalým návinem porod.
                                  Zlatej smekací naviják - 80 cm na otočku dává skoro každý a když se z cívky odvine 80 m, tak je to pořád ještě aspoň 70 čísel. S tím se dá normálně žít. Chci něco podobného.

                                  Možná si vymýšlím pitomosti, ale pořád je to o tom, že ten prut budu držet já...

                                    P!F - Profil | Út 26.2.2019 11:58:37

                                    osprey >> kg...

                                      doktor multiplikator - Profil | Út 26.2.2019 11:28:45

                                      osprey - 26.2.2019 11:12:20 > potom by si ale nemal pustat do hlbky lebo ti tam tych 250g bude malo, a extre kapacita v podstate naprd

                                        osprey - Profil | Út 26.2.2019 11:12:20

                                        P!F >> Halík 100+ je v kilech nebo centimetrech?:-))

                                        S ohledem na prut bych nástrahy viděl do 250 g, jak pilkry, tak velké gumy, případně olovo a kus ryby. Co zabere, nevím. Já v Norsku honím hlavně polaky, ale rád bych jednou viděl na prutu i něco většího.