- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Privlac s multiplikatorom
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
217x v oblíbených a 37x v ignorovaných.
P!F - Profil | Út 26.2.2019 21:46:56
doktor multiplikator >> nesynchro navijak potencionalne aj na morske potvory? Máš s tým nejake skusenosti, že si to trufnes odporucit? Možno je to super volba, ja neviem, nemám s tým skusenost, nie som si isty, či by to bolo ok.
osprey - Profil | Út 26.2.2019 21:43:26
doktor multiplikator >> I to je možnost. Já si to nějak přeberu. S váma jsem to už probral (díky moc všem) a teď to proberu ještě se svojí peněženkou:-))
osprey - Profil | Út 26.2.2019 20:58:21
Pete >> Je to jednoduché. Jsi o X kellerů dál. Já velkého nikdy nechytil - nebyla příležitost. Strávil jsem v Norsku málo času a z toho půlku na zemi a jediná ryba, co tam jakž takž umím chytat, je polak. Ale než zestárnu, rád bych si chytil pár kousků od všeho, co tam běžně plave.
S multíkem (Abu Record 6000) jsem chytal chvíli a přišlo mi to úplně na prd. I v souboji s běžnou obecňačkou jsem byl co chvíli mimo kontakt s rybou a motal jako magor. K dyž jsem měl vyndat nástrahu z vody, všichni na mě čekali.
Tak hledám něco, s čím budu bojovat s rybou a ne s nějakým nedomrlým kusem železa. Toť vše.
A ještě jedna věc. Většinu lidí tam někdo učí chytat. Já se to učím tak nějak sám. Pokud přitom dělám něco jinak než většina, tak je to normální, to já pořád.:-)
S multíkem (Abu Record 6000) jsem chytal chvíli a přišlo mi to úplně na prd. I v souboji s běžnou obecňačkou jsem byl co chvíli mimo kontakt s rybou a motal jako magor. K dyž jsem měl vyndat nástrahu z vody, všichni na mě čekali.
Tak hledám něco, s čím budu bojovat s rybou a ne s nějakým nedomrlým kusem železa. Toť vše.
A ještě jedna věc. Většinu lidí tam někdo učí chytat. Já se to učím tak nějak sám. Pokud přitom dělám něco jinak než většina, tak je to normální, to já pořád.:-)
Popik - Profil | Út 26.2.2019 20:42:31
minatrix >> by me zajimalo 5 kg, kdyz se tahle vaha resi ohledne brzdy.
minatrix - Profil | Út 26.2.2019 18:29:35
Pokud to někoho zajímá, pořídil jsem si nový W6 Powercast 255-130g. Rychlý blank, dlouhá rukojeť... Trošku mi připomíná Abu Volatile, co jsem měl. Jen nejspíš na lepších komponentech.
Zatím jen hraní na suchu... . Osobně bych pár věcí upravil :-) Nástraha cca 180g.
Zatím jen hraní na suchu... . Osobně bych pár věcí upravil :-) Nástraha cca 180g.
Pete - Profil | Út 26.2.2019 16:38:48
osprey >> Ahoj Miro, jak si to myslel, ze s kelerem ztratis kazdou chvily kontakt? Mam jich nachytano opravdu hodne, vetsinou na hloubkach 50-100 m a nikdy se mi nestalo, ze by to napalil smerem ke mne. Vzdy je to vypad do hloubky a tam to neni o prevodu, ale brzde :-). Nechci to v zadnem pripade zpochybnovat, jen mne to zaujalo.
Siven Polní - Profil | Út 26.2.2019 14:42:43
osprey >> Já jsem ho dával do Clone wars. V ruce jsem to neměl, ale z mé zkušeností s Citrixem (levnější) a Komodo (dražší) a z P!Fové s BC Kingem to nebude žádnej krám - jedinou případnou slabinu vidím v ložiskách, což lze pozměnit - ale třeba ani
to ne, kromě Chorvatů ho nikde zovna takto lacino nemají.... Já ho loni chtěl koupit, ale Chorvati ho už neměli, tak jsem vzal Komodo...
to ne, kromě Chorvatů ho nikde zovna takto lacino nemají.... Já ho loni chtěl koupit, ale Chorvati ho už neměli, tak jsem vzal Komodo...
osprey - Profil | Út 26.2.2019 13:49:39
P!F >> Ten obchod funguje i mimo e-bay, to dokážu koupit.
Naviják neznám. Ani jsem nezaznamenal, že by se tu někdy řešil.
Bude v pohodě?
Naviják neznám. Ani jsem nezaznamenal, že by se tu někdy řešil.
Bude v pohodě?
P!F - Profil | Út 26.2.2019 12:08:56
osprey >> Ja to chapem, uz pri sumcoch tie pomale wftcka stihaju len tak tak. Skus najst ten banak niekde mimo ebay...
osprey - Profil | Út 26.2.2019 12:04:30
doktor multiplikator >> S tím v zásadě souhlasím. Mě netrápí kapacita, ale rychlost navíjení. S tím Abučkem jsem nestíhal obyčejnou malou tresku. Metrová tmavka (keller) mě s pomalým multíkem ulítá.Každou chvíli s ní ztratím kontakt. A už jenom vytáhnout nástrahu z vody byl s tím pomalým návinem porod.
Zlatej smekací naviják - 80 cm na otočku dává skoro každý a když se z cívky odvine 80 m, tak je to pořád ještě aspoň 70 čísel. S tím se dá normálně žít. Chci něco podobného.
Možná si vymýšlím pitomosti, ale pořád je to o tom, že ten prut budu držet já...
Zlatej smekací naviják - 80 cm na otočku dává skoro každý a když se z cívky odvine 80 m, tak je to pořád ještě aspoň 70 čísel. S tím se dá normálně žít. Chci něco podobného.
Možná si vymýšlím pitomosti, ale pořád je to o tom, že ten prut budu držet já...
doktor multiplikator - Profil | Út 26.2.2019 11:28:45
osprey - 26.2.2019 11:12:20 > potom by si ale nemal pustat do hlbky lebo ti tam tych 250g bude malo, a extre kapacita v podstate naprd
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33409
Fotky ryb pouze na přívlač107179
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Výroba woblerů31008
Vláčenie z člnu27208
Rare woblery - Rapala14053
Lov na vyvěšenou - nové téma4050
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Rybářské kajaky Hobie2737
Prívlačové prúty G.Loomis1240
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47Fotky ryb pouze na přívlač 107180
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













