Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

osprey - Profil | Út 26.2.2019 11:07:24

Siven Polní >> O převod mi jde. Já loni s Ambassadeurem nemohl uhonit ani obyčejnou tresku - jezdila rychleji než ta věc stíhala motat. A to byla v podstatě docela malá.

Přes e-bay nekoupím nic, zrušil jsem tam účet a stejně tak i Pay Pal. Obnovovat to nechci.

Ještě zvažuju tohle bojím se, že s tím už nejde házet.

https://www.nordfishing77.at/wft-sen-sea-6-lw-lh-li​nkshand-neu-2018-8324

    doktor multiplikator - Profil | Út 26.2.2019 10:02:33

    Siven Polní >> dpc kolko je tych klonov, vyskakuje to z vreca na pisknutie :))

      Siven Polní - Profil | Út 26.2.2019 9:19:04

      osprey >> Mirku, to je fakt VELKÁ mrcha. Jak píše P!F. Jo - a ten velkej WFT má oproti menší verzi o dost rychlejší převod.

        P!F - Profil | Po 25.2.2019 22:12:11

        osprey >> Ahoj. Je to prakticky to iste co používam, len vacsie. Myslím, ze pokial nejdes cielene ma halika 100+ tak ti stačí mensia verzia, idealne klon okuma komodo, má kvalitnejsie loziska.

          osprey - Profil | Po 25.2.2019 21:28:38

          P!F >> Ahoj. Prosím tě, ty používáš podobný typ.

          Zvažuju tenhle naviják na lehčí pilkrování v Norsku a občasný sumcolov u nás. Primární je to Norsko, tady to se sumci moc slavné není. Takže spíš jen kdybych někam jel.

          https://www.angelplatz.de/wft-bc-giant-extra-spool-​-ry0183

          Ten naviják je v reálu dost velký. Je to ode mě rozumný nápad (já už jich poslední dobou moc rozumných nemám)?

            doktor multiplikator - Profil | Ne 24.2.2019 21:08:54

            P!F >> kazdy ce prachy, aj cinan

              P!F - Profil | Ne 24.2.2019 19:57:49

              poldeci >> fakt? Celkom paletu za to chcu potom... Dik za info.

                poldeci - Profil | Ne 24.2.2019 18:41:38

                P!F >> je to OEM produkt,niečo a wtf či wft

                  benito - Profil | Ne 24.2.2019 18:09:23

                  P!F >> Asi 8-10 vychadzok u teba na jazere.:) Nemal som mu co vytknut,len ,ze nebol moj.Mam od BFT srobovacie jigi,titanove lanko,drobnosti.Kvalita je OK.

                    abcdddd - Profil | Ne 24.2.2019 16:41:11

                    P!F >> par typkov co si nechava obrandovat produkty inych firiem, nic seriozne.

                      minatrix - Profil | Ne 24.2.2019 15:32:14

                      kaňka >> ne to ne. Já tam nebyl. Ale kamarád mluvil s lovcem..

                        kaňka - Profil | Ne 24.2.2019 15:27:21

                        minatrix >> To jsou zase kecy :-)) Borec je nesvéprávný ? Asi jo :-))

                          P!F - Profil | Ne 24.2.2019 15:16:09

                          abcdddd >> ja nemyslim konkretne ten, vseobecne info o tej znacke.

                            abcdddd - Profil | Ne 24.2.2019 14:56:23

                            P!F >> 4kg brzda? To chces na zubace?

                              P!F - Profil | Ne 24.2.2019 14:49:51

                              benito >> napr. tie stranky su fajn,dik, ten multak si skusal nejak dlhodobejsie?

                                doktor multiplikator - Profil | Ne 24.2.2019 12:23:00

                                P!F >> na fb je jeden shrapnel za 400americanov

                                  benito - Profil | Ne 24.2.2019 11:24:56

                                  P!F >> Co by si chcel o nich vediet? ICO a tak? :)
                                  Na ich stranke www.bftshop.nl maju svoje produkty drahsie ako na inych strankach. Multak som skusal
                                  Instinct X7,na cuke fajn.

                                    minatrix - Profil | Ne 24.2.2019 0:52:42

                                    P!F >> na Labi je ideál do 120 max. Taky teplá voda plná krmení ...

                                      P!F - Profil | Ne 24.2.2019 0:30:51

                                      minatrix >> vltava je hodne studena, moze byť... 135 z Dunaja je este vacsinou ok, z moravy by som nechcel, tam je voda 5 mesiacov v roku 25+ a zradla majú hafo...