Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nminatrix - Profil | So 23.2.2019 23:49:50

P!F >> co jsem slyšel, on ho usmrtil pod tlakem davu. Jinak by to prý neudělal. Pak toho litoval. Ale kdo ví...

Ono taky záleží z jaké vody. Tady ve Vltavě jsou sumci extrémně štíhlý a mají minimálně tuku. Kamarád musel vzít 135 a bědoval, co s ním... Prý luxusní ryba

    NP!F - Profil | So 23.2.2019 23:29:57

    minatrix >> nie, ja som realista, ten Dalasov sumec bol sice legenda, ale je to kurwa daleko... Ten zozrany v reali zozrany nebol, kompletne sa vyhodil podľa mojich info z miestnych zdrojov.... Prekvapivo sa to nedalo zrat. Čo už, chalanovi hrablo a nerozmyslal, stane sa. Ja som takto zobral 150ku, spracovanie v panelaku bolo super ( dodnes nezabudnem na to, ako som ho polozil na kuchynsky stol otočil som sa k linke pre noz a zistil som, ze sumec je na zemi a sliz až na strope) a fakt to zrat neslo. Ono sa to nejak zozralo, kazdy sa tvaril ake je to super... Ale ten rybaci tuk uplne vsade, smrdelo to hrozne... A bavime sa o rybe 10 rokov vs 50...

      Nminatrix - Profil | So 23.2.2019 23:17:35

      P!F >> nebyl to ten sežranej ? :-)

        NP!F - Profil | So 23.2.2019 23:09:50

        minatrix >> furt tvrdim, ze najvacsieho sumca v zivote som mal na palici na morave... V It jednoducho potrebuju čas... Ten sumík po zaseku dalsie dve minuty dalej lovil, pretoze nepostrehol moju snahu tahat ho na breh...

          Nminatrix - Profil | So 23.2.2019 22:15:19

          P!F >> ale srovnávat podmínky u nás a IT či SP... Tam bych volil jiné tackles

            NP!F - Profil | So 23.2.2019 21:47:15

            minatrix >> palec nespravi skoro nic... Akurat sa popalis. Smutna skusenost. Pri wft bc king. A reálne brzde na 10 kg, nevedel som ju sam povolit....

              Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 21:46:34

              cresissub >> trebars aj v tom svedskom linku nizsie, ten tranz by som ale zvazil z nemecka

                Nminatrix - Profil | So 23.2.2019 21:26:17

                cresissub >> ano, navíc si můžeš pomoct palce ..

                  Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 21:15:29

                  P!F >> ano

                    Ncresissub - Profil | So 23.2.2019 21:15:12

                    doktor multiplikator >> Nevíš kde by se dal sehnat, takový bytelný multík.Zamlouvá se mi víc než klasické vajíčko

                      NP!F - Profil | So 23.2.2019 21:15:04

                      doktor multiplikator >> to je predchodca plutona?

                        Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 21:11:49

                        cresissub >> nemam. Nebal by som sa jej, mam jej novsieho brata

                          NP!F - Profil | So 23.2.2019 21:10:49

                          Mna celkom zaujali na tej svedskej stranke multiky bft. Nevie niekto čo je to za firmu?

                            Ncresissub - Profil | So 23.2.2019 21:06:39

                            doktor multiplikator >> Daiwa Luna vypadá fakt krásně, máš s ní zkušenosti ?

                              NP!F - Profil | So 23.2.2019 21:06:24

                              cresissub >> 7 kg je fakt málo, mám tie wft a to uz sa dá ( tych 12kg je reklama, majú menej) aj keď by chlp silnejsia brzda nevadila, par krat som sa snazil dobrzdovat este palcom a prd z toho.

                                Nvicx - Profil | So 23.2.2019 21:05:19

                                minatrix >> ten švédsky link je dobrý. Po dlhej dobe som videl Daiwu Coastal. Kedysi som mal strašiu verziu. Bol to dobrý držák.

                                Cresisub - tiež som to riešil. Veľkosť a silu normálneho mulťáku, formu a váhu vajíčka. Výsledok je Shimano Tranx 301. Za mňa najlepšie riešenie na trhu na ťažkú prívlač.

                                  NPepa z depa - Profil | So 23.2.2019 20:43:14

                                  doktor multiplikator >> jak sis všim některý sou ještě neotevřený.
                                  jo máš recht. ta fotka nic zajímavýho neřekne. ale čaje to sou dobrý. :-)))

                                    NPepa z depa - Profil | So 23.2.2019 20:41:19

                                    doktor multiplikator >> ted si vzpomínám. měl sem od jedný vietnamky nějakej čaj kterej byl údajně z nějaký vysokohorský vesnice z čajovníků který rostou jen v tý jedný vesnici a nikde jinde na světě. obal už samozřejmě nemám ale čaj to byl celkem dobrej.
                                    a od tý samý vietnamky mám snad někde pixlu lotosovýho čaje (zenenej) a byl dobrej. dělá ho prej její strýc.....

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 20:40:43

                                      Pepa z depa >> slatule dobre ale cez telefon to nevonia:))

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 20:37:45

                                        cresissub >> 401 je obluda s ktorou nechces hadzat.

                                        Shimano tranx, abu ambassadeur inshore, daiwa luna 253, podla potreby sudruha