Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NPepa z depa - Profil | So 23.2.2019 20:34:40

doktor multiplikator >> to by moch bejt dobrej čaj. těch dobrejch čajů sou mraky.
byl sem se podívat na zásoby a dost se mi tenčej. mám velkou spotřebu - v létě se musí dovízt zásoby.

snad se zbytkem přežiju.
kdyžtak to smažte.....

    Ncresissub - Profil | So 23.2.2019 20:34:05

    minatrix >> Je to dle Tebe dostačující ?

      Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 20:28:46

      Pepa z depa >> kolega mi kedysi vozil caj z nepalu nejaky horsky caj. ten bol super ale uz sa k nemu nedostanem.

      Malo to byt zmes.

        Nminatrix - Profil | So 23.2.2019 20:18:12

        cresissub >> pověs si na nějaký sumcový naviják 7kg a uvidíš :-)

          NPepa z depa - Profil | So 23.2.2019 20:15:52

          cresissub >> brzdu sem zatím řešit nikdy nemusel ale jestli to považuješ za nutný tak si myslím že 7kg je na naše ryby dostatečný.
          pokud chceš slyšet názory zdejšího osazenstva a obecenstva tak ti tu každej doporučí to co má doma. takže se stejně budeš rozhodovat podle sebe. ale ani u daiwy a šimána chybu neuděláš. sám ale mám multíky jenom od abu.

            Ncresissub - Profil | So 23.2.2019 20:04:40

            Co si myslíte o klasickém vrhacím multíku a vajíčku.
            Strašně se mi líbí Shimano Callcuta Conquest 401, trochu se ale obávám brzdné síly (7kg), na sumce mi to přijde málo.
            Oproti velkému vajíčku WFT Bc King s brzdou 12 kg.
            Máte nějaké dobré modely na sumcovou přívlač z obou variant.
            Ještě se mi líbí Ryoga Shrapnel, ale to je trochu mimo mojí cenovou relaci, a s brzdou 10kg.

              NPepa z depa - Profil | So 23.2.2019 20:00:29

              doktor multiplikator >> taiwan je skvělej. skoro každej rok se něco přiveze..... co je to es koření? to neznám.
              proč ne sem. trochu to tady rozptýlit. ale jak myslíš. nerad bych to tady zanášel něčím co lidi nezajímá.

                NPepa z depa - Profil | So 23.2.2019 19:58:03

                doktor multiplikator >> mě ty anglický (směsky) nechutnaj. akorát okolo něj dělaj o pátý humbuk.

                  Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 19:45:36

                  Pepa z depa >> je to mozne nemam to vyskusane myslim ten taiwan . ta heera bola z es korenin ne caju. Ked tak do sz sak sem to nepatri

                    Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 19:42:43

                    Anglicky je o zvyku, 5 salok do roka prezijem

                      NPepa z depa - Profil | So 23.2.2019 19:21:34

                      doktor multiplikator >> já ti to nafotím. tedy jestli chceš.

                        NPepa z depa - Profil | So 23.2.2019 19:20:25

                        doktor multiplikator >> anglickej čaj nic moc. nic moc příprava. sám mám rád zelený/bílý čaje a oolongy. pchu-er (i když ten pravej čínskej už nemám) a poslední dobou nějaký místní čaje z taiwanu. ty sou dobrý.

                          Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 19:09:06

                          Pepa z depa >>heera ma dobre zmesy. zeleny listovy a obcas pekny prasacky anglicky.

                            NPepa z depa - Profil | So 23.2.2019 18:59:29

                            doktor multiplikator >> tak to si šikulín. taky máš rád čaj? já čaj miluju.

                              Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 18:58:15

                              Pepa z depa >> sam som si

                                NPepa z depa - Profil | So 23.2.2019 18:51:59

                                doktor multiplikator >> a sám sis nebo dovoz či přímo u indů? mám rád indickou kuchyni.

                                  Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 18:43:35

                                  Pepa z depa >> kuracie curry

                                    NPepa z depa - Profil | So 23.2.2019 17:44:01

                                    doktor multiplikator >> a cos měl dobrýho?
                                    a už vím proč nejseš gynekolog. heč.

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 17:41:45

                                      Pepa z depa >> neviem, len tak remcam po veceri :))

                                        NPepa z depa - Profil | So 23.2.2019 17:38:50

                                        doktor multiplikator >> mě? proč mě? jak si na to přišel?