Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

doktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 17:36:19

Pepa z depa >> v snoch ta nahana zubata vagina ?

    Pepa z depa - Profil | So 23.2.2019 17:21:00

    P!F >> a budeš člun ještě tunit nebo ne? já jenom jestli si nepřehlídnul můj vtipnej příspěvek.

      P!F - Profil | So 23.2.2019 16:12:35

      boyscout >> to je na dobrzdovanie :-)

        boyscout - Profil | So 23.2.2019 16:05:12

        P!F >> parádní lodička. Ale budeš potřebovat hodně baterek protože na Dunaji ti ten příďový elektromotor vycucne 100 Ah baterku tak za 5 min a i tak tě asi neudrží na místě :-)

          punkáč - Profil | So 23.2.2019 15:57:18

          P!F >> je to parádní loď,až do toho dorostu taky si pořídím,zatím budu padlovat😉

            P!F - Profil | So 23.2.2019 14:56:26

            Bodkacik >> spolujazdec dociahne na volant, na radenie. Keď som sam, mám iba jednu sedacku v strede, loď nie je na krivo (nejde o dizajn, ale keď je loď nahnuta na stranu, taha ti to volant pri jazde, ako keby si mal na aute make gumu). Je v tom kopa ulozneho priestoru.

              Bodkacik - Profil | So 23.2.2019 12:31:12

              P!F >> ta stredova konzola ma ake vyhody?

                Pepa z depa - Profil | So 23.2.2019 12:06:00

                P!F >> fotka je v pohodě. ale jako ta lod je epesní! chápu že to všechno je žrout peněz ale zase si u vody užiješ pohodlí. a co nějaký zastřešení?
                a hlavně hák na zahákování konkurence. no a co plachty? alespon košovku s kosatkou..... :-)))

                  P!F - Profil | So 23.2.2019 11:56:55

                  Pepa z depa >> proti slnku, zajtra sa chystam prvy krat na vodu, cakam na kuriera čo má doniest oleje a filtre do motora.

                    Pepa z depa - Profil | So 23.2.2019 11:45:33

                    P!F >> už sem se bál že máš ruce batolete jako dochtor!
                    tak to víš. každá zábava něco stojí ale kdo si hraje nezlobí. co máš za lod? pochlub se.

                      P!F - Profil | So 23.2.2019 11:39:49

                      Pepa z depa >> ja sa nebojim, mám xxl paprcky, mne v pohode vliezol do ruky titus 30. Len eldocento stresuje. Ja to zatiaľ ani kupovat nejdem, aktualne doobjednavam blbosti do noveho clna, je to mrcha predrazene hobby.

                        Pepa z depa - Profil | So 23.2.2019 11:30:42

                        P!F >> ale dáš ho do ruky. neboj. je rozhodně užší než 7 od abu kterou sem měl ve švédech u vody v ruce.

                          P!F - Profil | So 23.2.2019 11:19:05

                          doktor multiplikator >> to se tam vejde. Ne, nevejde. Au. No vidis.

                            Pepa z depa - Profil | So 23.2.2019 9:55:19

                            doktor multiplikator >> už vím proč nejseš gynekolog. heč. :-)))

                              doktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 9:29:10

                              P!F >> a totok naperes do ruky ?:))

                                skwor - Profil | So 23.2.2019 8:40:34

                                minatrix >> Kdybys tam ještě někdy objednával, dej vědět. Možná bych se svezl taky.

                                  minatrix - Profil | So 23.2.2019 0:52:28

                                  P!F >> teď si vybírat, jedině Šrapnela :-)

                                    P!F - Profil | Pá 22.2.2019 23:42:37

                                      minatrix - Profil | Pá 22.2.2019 22:24:01

                                      vicx >> W6 Powercast 255-130g. Cílová ryba - jakýkoliv větší dravec