Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nvicx - Profil | Pá 22.2.2019 22:19:09

minatrix >> aký? A na aké použitie?

    Nminatrix - Profil | Pá 22.2.2019 22:17:15

    vicx >> jo, tyhle multíky jsou opravdu pěkný. Jsem rád za Plutona. Jelikož projde generálkou, dostane i nový prut :-))

      Nvicx - Profil | Pá 22.2.2019 22:15:19

      minatrix >> krásna hračka. Kedysi som nad ňou rozmýšľal.

        Nxtr2008 - Profil | Pá 22.2.2019 20:12:53

        Tatulaw >> Digitaka je v pohode, spolahliva, overena. Bral som tam naposledy Calcuttu BFS, rataj k cene este clo a dan. V Cechach to mas z Japonska za 4 dni, dalsich 14 na colnici :)

          NIza - Profil | Pá 22.2.2019 18:22:36

          Kdyby měl někdo zájem, tak kamoš prodává parkrát použitý prut savage gear predator custom cast 2,58m do 170gr za 4000,- Než ho dám do bazaru ptám se zde......

            NPete - Profil | Pá 22.2.2019 17:16:34

            docelal lituji, ze jsem si tuhle diskuzi nedal do oblibenych driv 😂

              Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 22.2.2019 15:52:48

              P!F >> vobec nic nepopieram :)) je tam jedno kurvitko a mne sa nesce pisat litanie a ani nebudem

                NP!F - Profil | Pá 22.2.2019 15:43:29

                doktor multiplikator >> ty brdo Juro, si uz druhy čo to dnes ruca fyzikalne zakony a popiera logiku.

                  NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 15:16:38

                  doktor multiplikator >> dochtore to je všechno v pořádku. stejně jako to přirovnání kol jedoucích aut k cívkám roláků. jako uživatele tě to nemusí zajímat a hlavně že se točí. to je to podstatný.

                    Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 22.2.2019 14:58:49

                    Pepa z depa >> je mi to jedno. som uzivatel. A to ze sa toci cievka rychlejsie neni az tak dolezite ako.

                      NIza - Profil | Pá 22.2.2019 14:09:16

                      Ty kráso. A to je teprve konec února :-D

                        NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 14:00:20

                        doktor multiplikator >> koukám že žiješ v jiným vesmíru kde platěj jiný zákony. otázkou je kdo a za jakým účelem ty zákony ve tvým vesmíru určil.....

                          NGekoman - Profil | Pá 22.2.2019 13:57:58

                          doktor multiplikator >> Přesně další veličina je váha a to nevím jestli je to už všechno . A v podstatě mě to ani nezajíma :D

                            NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 13:57:31

                            Gekoman >> ty auta byl příklad pro dochtora. to aby měl představu jak to s tím obvodem kružnice je. a o tu kružnici šlo především. takže jiný faktory sou nepodstatný a v názornosti nehrajou žádnou roli.
                            a už držím hubu.

                              Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 22.2.2019 13:53:15

                              Pepa z depa >> ze tento priklad je uplne zly k prikladu na cievke. poloprazdna cievka nikdy nedosiahne rychlosti plnej cievky lebo je vyrazne lahsia. nedosiahne ani zdaleka rovnaky ustovu rychlost a bude sa tocit kratsi cas pomalsie

                              a tipovanie si necham na sportku

                                NGekoman - Profil | Pá 22.2.2019 13:52:15

                                Je to trochu jinak, ale ve vysvětlování nic moc ani jeden borec. Pepo u těch tvejch aut musíš zohlednit valivý odpor těch kol a auta se stejným výkonem budou mít jinou spotřebu . Tudíž stejná energie při náhozu bude mít rozdílnou sílu na tu cívku . menší pruměr roztočíš hůře než průměr větší. Ale výsledek stejný . S menším průměrem mín nahodíš . A to je pro mě jako pro rybáře důležitý a už držte huby.

                                  NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 13:47:14

                                  P!F >> díky!!! fakt díky... :-))):-)))

                                    NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 13:45:54

                                    statik >> tak ještě jednou a snad už naposled - jestli hledáš důkaz tak ho máš celou dobu před nosem. stačí nebejt línej a přečíst si co sem ti na téma poloprázdný/plný cívky napsal.
                                    a ještě jednou - začni u dnešního příspěvku ve 11:06:37 hod.

                                      NP!F - Profil | Pá 22.2.2019 13:42:47

                                      statik >> ten vzorec s tým nema nic spolocne... Rychlost nastrahy bude v obidvoch pripadoch rovnaka, tým padom sa poloprazna cievka musí tocit rychlejsie. Na to netreba vzorec.