Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Nstatik - Profil | Pá 22.2.2019 13:39:51

Pepa z depa >> bez urážky,jsi fakt chudák,kterému došel dech a jestli neumíš číst tak ještě jednou,předlož důkaz že se mýlím nebo nereaguj, fertyk.

    NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 13:36:59

    Nat >> samozřejmě že sou podmínky při náhozu stejný. takže na cívky působí stejný momenty.....

    jo a ještě: rozdíl nastane ve chvíli kdy odstředivka/magnetka bude vlivem vyšších otáček u poloprázdný cívky cívku víc přibrzdovat/zpomalovat. ale to nemění nic na faktu že se bude otáčet rychleji než ta plná.

      NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 13:27:40

      statik >> víš jakej je v tom našem titulování rozdíl? ty si prachsprostej a vulgární a já nazývám věci pravejma jménama.
      hošane a neber si můj osobní postoj k tobě jako mou slabost.....

        NNat - Profil | Pá 22.2.2019 13:24:47

        P!F >> bude sa tocit rychlejsie za predpokladu ze nastraha leti rovnakou rychlostou ako ked ju hodis s plnou cievkou.

          Nstatik - Profil | Pá 22.2.2019 13:23:07

          Pepa z depa >> ty mně nemůžeš urazit,sám mě tituluješ různými výrazy a když o tobě něco napíšu,tak to neuneseš, virtuální svět je takový,do očí bys mi to neřekl,mě taková nula jako ty nemůže urazit,předlož mi důkaz,jinak na mně už nereaguj.

            Nstatik - Profil | Pá 22.2.2019 13:19:11

            P!F >> ty já už to tady nebudu pitvat,ano to jsem myslel ,za podmínky že na ni při náhozu působí stejná síla jako na plnou cívku,ten vzorec na obvodovou rychlost nelže.

              NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 13:17:55

              statik >> důkazů tady máš pár stránek takže co víc pro tebe můžu udělat? možná bys měl začít dnešním příspěvkem ze 11:06:37 hod.

              a já se tak snažil ti pomoct ale tobě není pomoci. si prostě jednoduchej a s tím si nevím rady. to jediný přiznávám.

                NP!F - Profil | Pá 22.2.2019 13:13:35

                statik >> mmnt, takže ty tvrdis, že sa poloprazna cievka pri nahode nebude tocit rychlejsie, než plna? Chapem to spravne?

                  Nstatik - Profil | Pá 22.2.2019 13:12:34

                  Pepa z depa >> no já si právě myslím ,že to tady četli a ty jsi žvanil ,který není s to si přiznat,že nemá pravdu,dej mi ten důkaz že se mýlím,jinak jsi v tom až po uši.

                    NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 13:10:08

                    statik >> jo a nebudu komentovat tvý nesmyslný argumenty.

                      NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 13:08:15

                      statik >> tak hele stačí si přečíst celu naší debatu od včerejška po ted a je jasný kdo tu mele sračky.
                      já ti nemusím dávat důkaz. a pokud ho hledáš tak ho máš celou dobu před nosem.

                        NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 13:04:15

                        Gekoman >> ale i tak platí že poloprázdná cívka má jiný vlastnosti než ta plná. při navíjení poloprázdná navine mín návinu než ta plná a při náhozu má vyšší otáčky než ta plná atd atd atd..... v podstatě platí to co tu celou dobu tvrdím.

                          Nstatik - Profil | Pá 22.2.2019 13:02:46

                          Pepa z depa >> to neokecáš,brodíš se ve sračkách a překrucuješ fakta,ty by ses hodil do politiky.Dej tady důkaz o tom že to co jsem napsal není pravda,jinak se nemám s tebou o čem bavit.S rychlostí auta a průměrem kol to nemá nic společného,to je trošku jiný příklad,který by mohl znít :jaký je rozdíl času,za který ujedou obě auta stejnou rychlostí stejný úsek,kdy jedno auto má kola 16´´ a druhé 20´´.S multiplikátorem to nemá nic společného. Tos napsal:
                          Diskuse: Privlac s multiplikatorom
                          statik - 21.2.2019 12:50:32 >> při stejnejch otáčkách je odstředivá síla u plný i poloprázdný cívky stejná. jenže pleteš se v jednom - poloprázdná cívka má při náhozu vyšší otáčky. vzorec si sestav/dosad a spočítej. chytrej si na to dost (si myslíš)..

                            NGekoman - Profil | Pá 22.2.2019 12:51:58

                            On je rozdíl pokud je cívka poháněna kličkou od středu a nebo šnůrou při náhozu .

                              NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 12:45:56

                              statik >> vím moc dobře co tvrdím a stojím si za tím. nějak si v tom ale zabřednul a ztrácíš se v tom. chceš s tím pomoct?

                                Nstatik - Profil | Pá 22.2.2019 12:37:10

                                Pepa z depa >> co tady pleteš kola od auta,ty jsi tvrdil že cívka s menším průměrem se bude točit rychleji než ta s větším,chceš říct že ten vzorec pro obvodovou rychlost je blbost?Se vzpamatuj.

                                  NGekoman - Profil | Pá 22.2.2019 12:21:52

                                  P!F >> Že jo ? Mě to taky tak příjde.

                                    NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 12:19:24

                                    pepa-č >> svátá noho je původně citát z období 33,5 - 37,581 let naš. letop. kdy jednomu svatýmu odpadla noha a přihlížející vyřkl onu proslulou větu svatá noho. takže copyright - neznámej génius.
                                    to pro úplnost a pořádek kterej musí bejt.

                                    ale jinak vím že víš.

                                      NP!F - Profil | Pá 22.2.2019 12:18:06

                                      doktor multiplikator >> mne pride, že obidvaja pisu to iste, akurat statik to napisal tak, že si nie som úplne isty, co tym chcel povedat.

                                        NPepa z depa - Profil | Pá 22.2.2019 12:15:11

                                        Gekoman >> přesně tak. a ta odstředivá síla bude způsobovat vyšší brzdnej efekt odstředivý brzdy (o magnetický mluvit nebudu - efekt je stejnej). no a to byl hlavní podnět k týhle diskuzi.
                                        a jak sem včera psal tak je návin vždycky o kompromisech..... kdo chce si to dohledá. :-)))