Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NPepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 21:16:16

doktor multiplikator >> co jako? tu brzdu nebo řadič? nemám ani jedno mám už jenom abu. výměna nástrah s jinou vahou či jinejma odhozovejma vlastnostma hraje podle mě velkou roli a proto se zaměřuju na odhozovou brzdu a její citlivost.
jestli je to synchro nebo nesynchro řadič není až tak podstatný. podstatný je co dělá řadič při zdolávání ryby respektive když prstem zabrzdíš cívku a točíš kličkou. ale o tom sem tady už psal.

    NP!F - Profil | Čt 21.2.2019 21:09:48

    Pepa z depa >> to máš hrozne zlozite, ja prevazne nahadzujem kolmo dole, tak tieto problemy nemám. Ale radic je podstatny, presne ako pises, ale mna zaujima o dosť viac zdolavacia brzda ako nahadzovacia.

      Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 21.2.2019 21:03:07

      Pepa z depa >>a ako to poznas a spoznas ? mas mag Z alebo svs ? vymena za lahsiu a tazsiu nieje az tak dolezita ako... a je dolezitejsi synchro ci nesynchro?

        NPepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 20:53:30

        Tatulaw >> já osobně při výběru multíku koukám na pár věcí který sou podle mě důležitější než třeba barva počet ložisek nebo tvar. v první řadě de o odhozovou brzdu (ta co je na ose cívky). u tý je důležitý jak citlivě de nastavit - to je nutný při změně nástrah lehčí za těžší/těžší za lehčí. a pak řadič kterej je fakt důležitej ale dost opomíjenej.

          Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 21.2.2019 20:50:27

          P!F >> uz mas prax prilepis mi

            Nminatrix - Profil | Čt 21.2.2019 20:47:48

            doktor multiplikator >> napadla mě taky, ale chtěl jsem v revíru dalšího Plutona :-))

              NP!F - Profil | Čt 21.2.2019 20:41:46

              doktor multiplikator >> nema to pre teba malo ociek?

                Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 21.2.2019 20:41:23

                minatrix >> ryoga voe :)) abu air

                  Nminatrix - Profil | Čt 21.2.2019 20:29:48

                  Tatulaw >> nemáš zač. Třebas se tu objeví ještě nekdo, kdo ti dá svůj tip

                    NTatulaw - Profil | Čt 21.2.2019 20:15:33

                    minatrix >> Paráda, děkuju. Ještě jdu teda kouknout na tu daiwu.

                      Nminatrix - Profil | Čt 21.2.2019 20:12:14

                      Tatulaw >> kámoši tam brali pár točidel, myslím. V poho...
                      Plat.co.jp je taky dost známý

                        NTatulaw - Profil | Čt 21.2.2019 20:10:24

                        minatrix >> https://www.digitaka.com/item.php?item=496936303203​4 S tímto shopem tu asi nikdo zkušenost nemá, vid'?

                          Nminatrix - Profil | Čt 21.2.2019 20:09:34

                          Tatulaw >> tohle je pěkný, co nabízí Radim. Tedy jestli ho ještě má.. Není to úplně nízkoprofil

                          Prodám vláčecí mulťák Daiwa Z2020, na levou ruku. Naviják určený na těžkou vláčku, ale v pohodě hází i relativně malé věci. Stav jako nový, ale bez krabice. Cena 10tis., osobní předání v Praze.
                          Radim F. ®Poslat soukromou zprávu., 735729413

                            Nminatrix - Profil | Čt 21.2.2019 20:06:41

                            Tatulaw >> Ebay - Japan :-) Na tyhle točidla to není moc, neboj .

                              NSiven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 20:04:21

                              Iza >> SZ

                                NTatulaw - Profil | Čt 21.2.2019 20:03:20

                                minatrix >> Na to shimano už pár dní koukám, děkuju za potvrzení, nemám v plánu chytat nic mimo tu rozteč gramáží, co jsem napsal, ale nějaké minimum a maximum, co zvládne? Nebude na něj 15gr s 12cm kopytem moc? Popř. Pokud by jsi měl tip, kde ho sehnat, byl bych vděčný.

                                  Nminatrix - Profil | Čt 21.2.2019 19:51:09

                                  Tatulaw >> Abu Mörrum 3601 , Shimano Culcutta Conquest 101

                                    NTatulaw - Profil | Čt 21.2.2019 19:44:35

                                    Zdravím,

                                    Něco málo jsem si zde přečetl a obracím se na Vás s dotazem..
                                    Stojím před výběrem multíku a nevím si moc rady, na co se koukat atd. Chci ho na jigy od 5gr do 15gr na candátovláčku. Na penězích moc nezáleží, akorát bych byl radši, kdyby to byla klasika, né nízkoprofilový.

                                    Díky moc za jakékoliv tipy

                                      NIza - Profil | Čt 21.2.2019 19:39:18

                                      Siven Polní >> A co takhle savage gear predator custom 2,7m do 170gr? Za velice rozumný peníz?