Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Pepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 17:33:58

Siven Polní >> v ravenu sem nikdy nebyl ale na jejich stránkách jo a pokud vím tak u nás a ani v praze není. takže je asi jen v brně a máte tam i centrálu. asi?
takže není ani v holansku? škoda moch si ho vyzkoušet a pak dát vědět jakej že je.

    Siven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 17:29:05

    Pepa z depa >> Je to domněnka, ale je na objednání. SG jsem tam kupoval taky - ten brali z Dánska (Svendsen), alespoň to mi bylo řečeno. Raven je jen v Brně (ne?), takže centrála ČR je tu taky...? A skladem není. V Holandsku byl skladem, proto si myslím, že je odtam. Každopádně si ho neosahám...n

      Pepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 17:02:28

      Siven Polní >> jo takhle to je. prostě holandskej rybář se má a našinec má smůlu..... přitom už nás je celkem dost. tak proč obchodníci nechápou že nějakej castingovej klacek na krámě za rozumnou cenu a s dobrejma parametrama nezapadá prachem. případně ho maj mít v centrálním skladě tady u nás. já nevím.....

        Siven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 16:58:25

        Pepa z depa >> Na objednání z Holandska (asi).

          Pepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 16:48:46

          Siven Polní >> s tou rukojetí je to asi individuální. mám radějc kratší ručky protože se mi nemotaj konce do vesty. ideální je tak akorát - co mám předloktí. delší moc nemusím. a zkoušel si ho na krámě?

            Siven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 16:46:43

            Pepa z depa >> Měl by být. Ale zase nechci koupit krám s krátkou rukojmí, bohuzel relevantní info není. Na letošek to ale neřeším.

              Pepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 16:43:10

              Siven Polní >> až ho pořídíš tak dej vědět. tedy jestli ho pořídíš. ale cena je asi dobrá. odhaduju že bude v gramáži 50 - 100g. je to tak?

                Pepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 16:41:18

                Siven Polní >> nějaký klacky šimáno sem v ruce u vody zkoušel a nesedli sme si vzájemně. ale jak píšeš castingové verze sem u nás neviděl a ani nezkoušel. ale předpokládám že se provedením nebudou od klasickejch moc lišit. raven tady bohužel nemám.

                  Pepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 16:38:38

                  kamarádi spoludiskutující. omlouvám se za předešlej příspěvek ale nenechám na sebe plivat a nenechám si líbit žádný urážky. prominte ale musel sem.

                    Pepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 16:36:58

                    statik >> vzhledem k tomu že ses do ted nevyjádřil k tématu o vlivu poloprázdné a plné cívky (nejen) při náhozu s multíkem. neobhájil svý tvrzení a moje si nevyvrátil a celou diskuzi si stáčel do osobní roviny tak použiju tvý slova který si mi dneska v týhle diskuzi napsal: "... takoví chytráci jako ty vždycky něco napíšou ale topí se ve vlastních sračkách." + "prostě kterékoliv diskuze se zúčastníš,tak reaguješ na věci o kterých nemáš ani páru a tváříš se jako největší borec...".

                    tímhle považuju celou věc za uzavřenou.

                      Siven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 16:36:34

                      Pepa z depa >> Víš jak, zjištuju možnosti. A ve spinu jsou prý ok, jenže u castu nejsou ani fotky. Zajímají mě detaily (ocka, spojka, blank, délka rukojeti).... V Ravenu je za dva sedm....

                        Pepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 16:23:03

                        Siven Polní >> šimáno mám rád ale jejich klacky mi nesedí. uvažuješ o koupi?

                          Siven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 16:21:24

                          Shimano Beastmaster ex 270 xh - má někdo?

                            Pepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 15:36:58

                            doktor multiplikator >> mě o jeho subjektivní pohnutky nejde. tady de o to že se mejlí tak se snažím mu to vysvětlit aby nebyl za hloupýho.

                              doktor multiplikator - Profil | Čt 21.2.2019 15:33:26

                              Pepa z depa >>tak k teme sem a pičungy si nechajte do sz. popravde uz ani ne. natocim spagat a chytam.

                                Pepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 15:31:30

                                statik >> hošane dám ti první nápovědu - spočítej si obvod u plný cívky a pak u poloprázdný.

                                  Pepa z depa - Profil | Čt 21.2.2019 15:30:25

                                  doktor multiplikator >> dochtore my tu ale řešíme docela důležitý téma o poloprázdný a plný cívce a jejím vlivu nejen při náhozu. tebe to nezajímá?

                                    doktor multiplikator - Profil | Čt 21.2.2019 15:28:42

                                    statik >> ok ale toto je jedna z mala otazok kde taketo sracky fakt byt nemusia. j jedno od koho

                                      statik - Profil | Čt 21.2.2019 15:25:55

                                      doktor multiplikator >> ty já na něho fakt nemám náladu,on reagoval jako první,asi má syndrom méněcenosti.

                                        statik - Profil | Čt 21.2.2019 15:24:56

                                        Pepa z depa >>proč mě pořád kontaktuješ, ty tady není seznamka jestli chceš někoho sbalit a jestli jsi na chlapy to musíš psát jinam, už mi nepiš,jsem hetero nebo budu muset napsat něco hodně ošklivého,na takové jako ty nemám fakt náladu.